نفوذ به گوشی فرندان بدون دسترسی به دستگاه تلفن به همراه معرفی نرم افزار هک گوشی

نفوذ به گوشی فرزندان بدون دسترسی به دستگاه تلفن همراه

هک کردن
هک کردن گوشی های اندروید با وارد کردن یک کلمه عبور بسیار طولانی
نوامبر 28, 2018
جلوگیری از هک کامپیوتر
جلوگیری از هک کامپیوتر و نفوذ به آن
دسامبر 3, 2018

نفوذ به گوشی فرزندان بدون دسترسی به دستگاه تلفن همراه

نفوذ به گوشی

هک  و نفوذ به گوشی آن هم از راه دور و بدون اجازه فرد قربانی، دغدغه ای است که امروزه ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول کرده است. این که چگونه می توان تلفن همراه دیگران را از راه دور هک کرد نیز سوالی است که در ذهن افراد زیادی ایجاد شده است. در این مطلب قصد داریم روش دریافت اطلاعات و نفوذ به گوشی دیگران از طریق بلوتوث و بدون اجازه طرف مقابل را آموزش دهیم.

نفوذ به گوشی از طریق بلوتوث

بعد از نفوذ به گوشی های سامسونگ از این طریق، تنها می توانید فایل های موجود در گوشی را دریافت کرده و یا پاک کنید. این به دلیل استفاده از File transfer در این گوشی ها می باشد.

اما در گوشی های سونی اریکسون علاوه بر فایل ها، اطلاعات دفترچه تلفن گوشی موردنظرتان نیز در اختیار شما قرار می گیرد و حتی امکان برقراری تماس از موبایل طرف موقابل نیز برای وجود دارد. و اینها به دلیل استفاده سونی اریکسون از سرویس DUN connection می باشد.

جهت اطلاع از سرویس های قابل دسترس دستگاهی که می خواهیم آن را هک کنیم روی اسم ابزار pair شده می رویم و گزینه Service list را انتخاب می کنیم، سپس لیست سرویس های قابل دسترس در اختیار شما قرار می گیرد.

برای نفوذ به گوشی های سامسونگ مراحل زیر را طی نمایید:

 Menu > bluetooth > my devices > نام ابزار پیر شده > option گزینه > service list

روشی که در بالا ذکر شد در تمام گوشی های موبایل از جمله گوشی های S40,S60,S60 UIQ, Java کاربرد دارد. گوشی های java : شامل اکثر گوشی های سامسونگ( از قبیل U600,U700,D600,D900,U900) و سونی اریکسون (از قبیل k750,k810,k850) می شود.

در ادامه روش نفوذ به گوشی دیگران از طریق بلوتوث را بیشتر توضیح خواهیم داد.

در اینجا از گوشی u600 سامسونگ استفاده کرده ایم که برای نفوذ به آن ابتدا وارد قسمت بلوتوث و سپس my devices می شویم. در این قسمت می توانید لیست گوشی هایی که pair کرده اید را ببینید. روی اسم گوشی مورد نظر رفته و گزینه option را بزنید و سپس Browse Files را انتخاب نمایید.

بعد از طی کردن مراحل بالا لیستی از تمام فایل های موجود در گوشی برای شما نمایش داده می شود، در این مرحله شما می توانید اطلاعات گوشی موردنظرتان را دریافت کرده و یا حتی پاک کنید.

نفوذ به گوشی

نکته: در گوشی های سامسونگ اگر گزینه secure mode فرد قربانی روشن نباشد بدون هیچ مشکلی می توانید به موبایل موردنظرتان نفوذ کنید و یا به اصطلاح آن را هک نمایید. اما اگر این گزینه فعال باشد کارتان کمی سخت می شود چرا که هنگام دریافت اطلاعات از گوشی فرد مورد نظر برای او پیغامی مبنی بر دریافت اجازه برای ارسال اطلاعات فرستاده می شود. اگر به گوشی شخص موردنظرتان دسترسی داشته باشید می توانید این گزینه را غیر فعال کرده و به اطلاعات گوشی او به راحتی دست یابید.

جلوگیری از نفوذ به گوشی از طریق بلوتوث

در اولین مرحله برای جلوگیری از نفوذ به گوشی خود گزینه secure mode را فعال نمایید تا هشدارهای مربوط به جابجایی اطلاعات و فعال شدن سرویس های بلوتوث نشان داده شوند.

در مرحله بعد در pair کردن و match شدن با دیگر دستگاه ها بسیا دقت نمایید، چرا که با این کار امکان نفوذ به گوشیتان را برای آن دستگاه فراهم می کنید و صاحب آن به راحتی می تواند به اطلاعات شما دسترسی پیدا کند.

 استفاده از برنامه plcspy برای نفوذ به گوشی فرزندان و کنترل آنها

فرزندان امروزی علاوه بر اینکه مدام در فضاهای مجازی وقت خود را میگذرانند بلکه تحت تاثیر بعضی از فرهنگ ها و کارهای غیراخلاقی روی می آورند. والدین برای کنترل آنها نمیتوانند گوشی آنها را در اختیار بگیرند و مدام چک کنند این اتفاق هم باعث دلخوری فرزند و واقعا وجه خوبی ندارد و باعث میشود که فرزندان احساس امنیت نکنند.

حال چاره چیست چگونه میتوان بدون آنکه گوشی فرزند را در اختیار بگیرید به اطلاعات گوشی آنها دست پیدا کنید در واقع نفوذ به گوشی را انجام داد.

برنامه plc spy با همکاری چند شرکت برنامه نویسی و کارشناسان امنیت گوشی طراحی شده است تا بتوان بدون در اختیار داشتن گوشی فرزند و نصب نرم افزار داخل دستگاه، فقط با شماره موبایل و سریال گوشی به اطلاعات گوشی دسترسی داشت و بتوانید بدون آنکه فرزند متوجه کنترل خود شود.

دیدگاهتان را بنویسید