نرم افزار AnyDesk کنترل از راه دور به همراه دانلود رایگان برنامه

نرم افزار AnyDesk کنترل از راه دور به همراه دانلود برنامه

ردیابی با شماره
ردیابی با شماره تلفن با نرم افزار رایگان ، انجام دهید
دسامبر 29, 2017
اپلیکشن همراه من
اپلیکشن همراه من چه کاربردی دارد ؟ به همراه دانلود رایگان برنامه
دسامبر 31, 2017

نرم افزار AnyDesk کنترل از راه دور به همراه دانلود برنامه

نرم افزار AnyDesk

نرم افزار AnyDesk کنترل از راه دور گاهی اوقات به کار شما خواهد آمد، حتما پیش آمده دوست شما  برای انجام یک پروژه نرم افزاری از شما درخواست کمک کند. طبیعتا شرایط همیشه به گونه ای نیست که بتوانید مشکل او را حضوری حل کنید، توضیحات متنی و راهنمایی های تلفنی هم شاید نتوانند کاری از پیش ببرند.

برنامه های کنترلرها در چنین شرایطی خواهند توانست کمک بزرگی برای شما باشند . اپلیکیشن هایی را می گوییم که به لطف ارتباط اینترنتی می گذارند تا کنترل رایانه ای که کیلومترها از شما فاصله دارد را به دست بگیرید.نرم افزار AnyDesk که امروز معرفی می کنیم بدون شک یکی از سریع ترین این ریموت کنترلرهاست.

نرم افزام AnyDesk  بین دو کامپیوتر یا یک گجت هوشمند و رایانه ایجاد ارتباط می کند تا بتوانید بر بستر اینترنت وارد رایانه افراد دیگر شده و کاری را به انجام برسانید. این ارتباط به لطف الگوریتم رمزنگاری RSA-2048bit امنیت بسیار بالایی دارد تا احتمال هک و سوء استفاده اشخاص ثالث از این ارتباط تقریبا به صفر برسد.

لازم است برای استفاده از نرم افزار AnyDesk  کلاینت نرم افزاری آن را روی رایانه مقصد نصب کنید . بعد این کار شناسه یکتایی برای رایانه ساخته می شود که در در حکم مجوز ورود شماست.

نرم افزار AnyDesk

در سیستم عامل های iOS یا اندروید این کد را در نرم افزار AnyDesk وارد کنید و طرف مقابل به شما اجازه دسترسی بدهد، حالا می توانید کنترل کامل رایانه او را بدست بگیرید. AnyDesk تصویر رایانه مقصد را با سرعت عالی ۶۰ فریم بر ثانیه به سمت دستگاه شما می فرستد. این موضوع سبب شده که تجربه ای بسیار روان و با حداقل تأخیر از کنترل رایانه مقصد داشته باشید.

ویژگی خوب این برنامه این است که برای کنترل دستگاه میتوان از کامپیوتر اصلی از طریق نمایشگر Cursor ماوس دستگاه کنترل کننده در کنار رایانه اصلی است. این خصوصیت زمانی که قصد انجام پروژه های تیمی را داشته باشید بسیار عالی و کاربردی ظاهر می شود. در این حالت Cursor دوم را با نام شخص کنترل کننده و رنگی متفاوت روی صفحه می بینید.

اما برخلاف نسخه ویندوز برای  نرم افزار AnyDesk برای گوشیی های موبایل امکان انتقال فایل را به شما نمی دهد، ولی در ارتباط میان دو رایانه مشکلی بابت این قضیه ندارید و با یک درگ و دراپ ساده می توانید این کار را انجام بدهید.

نرم افزار AnyDesk برای صدور دسترسی ها تنظیمات متعددی در اختیار رایانه میزبان قرار داده تا بتوان جلوی سوء استفاده های احتمالی را گرفت. در این تنظیمات می توانید دسترسی شخص وارد شده به کیبورد و ماوس، کلیپ بورد، انتقال فایل و موارد دیگر را محدود کنید یا بالعکس، دسترسی همیشگی به او بدهید که بدون نیاز به تأیید شما هم بتواند وارد رایانه تان شود.

قابلیتهای کلیدی نرم افزار AnyDesk

– جایگزینی مناسب برای نرم افزار محبوب TeamViewer
– انتقال ۶۰ فریم در هر ثانیه از طریق شبکه های لوکال و ارتباطات اینترنتی
– حداقل تاخیر ممکن در ارتباطات از طریق اینترنت و تاخیر کمتر از ۱۶ میلیون ثانیه در شبکه های محلی
– استفاده مناسب از پهنای باند در دسترس
– کنترل یک یا چند کامپیوتر از راه دور
– دسترسی بدون دردسر به کامیپوتر شخصی خود از هر مکانی
– قابلیت اطمینان بالا
– به اشتراک گذاری محتویات حافظه کیپبورد بین دو سیستم

دانلود برنامه

دیدگاهتان را بنویسید