نرم افزار هک لپ تاپ - برنامه نظارتی گوشی فرزندان-PlcSpy

نرم افزار هک لپ تاپ

امنیت شبکه های اجتماعی
امنیت شبکه های اجتماعی
ژانویه 18, 2022
mobile tracker free
mobile tracker free
ژانویه 20, 2022

نرم افزار هک لپ تاپ

نرم افزار هک لپ تاپ

نرم افزار هک لپ تاپ

همانطور که می دانید استفاده کردن از سیستم عامل های مختلف می تواند مزایای مختلفی داشته باشد. یکی از این سیستم عامل ها مربوط به رایانه ها است. رایانه ها سیستم عامل های مختلفی مانند لینوکس، ویندوز ، مکینتاش و … دارند. در این مقاله می خواهیم به شما نرم افزار هک لپ تاپ را معرفی کنیم. که البته به کار بردن نام آن به این شکل درست نیست!. چون ما با این کار در حال هک کردن سیستم عامل ها هستیم. نه لپتاپ!

بهترین نرم افزار هک لپ تاپ

ما لیستی از برترین نرم افزارها و ابزارهای هک سال 2019 را با بهترین ویژگی ها و لینک های دانلود گردآوری کرده ایم. این لیست بر اساس بررسی های این زمینه ، بازخورد شما و تجربه خود ما است. این لیست در مورد بهترین نرم افزار مورد استفاده برای اهداف هک شامل اسکنرهای پورت، اسکنر آسیب پذیری وب، کرکرهای رمز عبور، ابزارهای قانونی، تجزیه و تحلیل ترافیک و ابزارهای مهندسی اجتماعی به شما می گوید.

درباره آنها بخوانید، یاد بگیرید که چگونه از آنها استفاده کنید و نظرات خود را برای بهتر کردن این لیست به اشتراک بگذارید. اگر به هک اخلاقی علاقه مند هستید، می توانید مقاله اختصاصی ما در مورد سیستم عامل ها برای هک اخلاقی و پنالتی را نیز بررسی کنید.

سلب مسئولیت: کنترل فرزندان این مقاله را فقط برای اهداف آموزشی منتشر می کند و ما اقدامات مخرب را تبلیغ نمی کنیم. از این ابزارها فقط برای اهداف اخلاقی استفاده کنید.

1. Metasploit | بهترین مجموعه اکسپلویت toolsmetaspoit بهترین ابزار هک 2016

به جای اینکه Metasploit را مجموعه ای از ابزارهای اکسپلویت بنامم، آن را زیرساختی می نامم که می توانید برای ساخت ابزارهای سفارشی خود از آن استفاده کنید. این نرم افزار رایگان یکی از محبوب ترین ابزارهای امنیت سایبری است که به شما امکان می دهد آسیب پذیری ها را در پلتفرم های مختلف پیدا کنید. Metasploit توسط بیش از 200000 کاربر و مشارکت‌کننده پشتیبانی می‌شود که به شما کمک می‌کنند تا بینش‌هایی را به دست آورید و نقاط ضعف سیستم خود را کشف کنید.

نرم افزار هک لپ تاپ

نرم افزار هک لپ تاپ می تواند به شما کمک کند بدون این که برنامه نویس باشید آن را هک کنید

این بسته ابزار برتر هک در سال 2019 به شما امکان می دهد حملات دنیای واقعی را شبیه سازی کنید تا نقاط ضعف را به شما بگوید و آنها را پیدا کنید. به عنوان یک آزمایش‌کننده نفوذ، با استفاده از گزارش‌های Top Remediation، آسیب‌پذیری‌ها را با یکپارچه‌سازی حلقه بسته Nexpose مشخص می‌کند. با استفاده از چارچوب متن باز Metasploit، کاربران می توانند ابزارهای خود را بسازند و بهترین بهره را از این ابزار هک چند منظوره ببرند.

پلتفرم های پشتیبانی شده و دانلود:

Metasploit برای تمام پلتفرم های اصلی از جمله ویندوز، لینوکس و OS X در دسترس است.

2. Acunetix WVS | اسکنر آسیب پذیری
بهترین ابزار هک acunetix 2016

Acunetix یک اسکنر آسیب‌پذیری وب (WVS) است که نقص‌های یک وب‌سایت را اسکن می‌کند که می‌تواند کشنده باشد. این ابزار چند رشته ای یک وب سایت را می خزد(ایندکس می کند) و اسکریپت های مخرب Cross-site، تزریق SQL و سایر آسیب پذیری ها را پیدا می کند. این ابزار سریع و آسان برای استفاده، وب سایت های وردپرس را از بیش از 1200 آسیب پذیری در WordPress اسکن می کند..

Acunetix همراه با Login Sequence Recorder است که به شما امکان می دهد به مناطق محافظت شده با رمز عبور وب سایت ها دسترسی داشته باشید. فناوری جدید AcuSensor به کار رفته در این ابزار به شما امکان می دهد تا میزان مثبت کاذب را در هک های خود کاهش دهید. چنین ویژگی هایی Acunetix WVS را به یک ابزار هک ترجیحی تبدیل کرده است که باید در سال 2019 آن را بررسی کنید. برای هک اینستاگرام روی ویندوز و لینوکس از این برنامه استفاده ی زیادی شده است!.

پلتفرم های پشتیبانی شده و دانلود این نرم افزار هک لپ تاپ:

Acunetix برای ویندوز XP و بالاتر در دسترس است.

3. Nmap | پورت اسکنر toolzenmap – بهترین ابزار هک 2016

Nmap -علاوه بر نرم افزار هک لپ تاپ همچنین به عنوان Network Mapper شناخته می شود – در دسته ابزار اسکنر پورت قرار می گیرد. این ابزار رایگان و منبع باز هک محبوب ترین ابزار اسکن پورت در اطراف است که امکان کشف شبکه و ممیزی امنیتی کارآمد را فراهم می کند. Nmap که برای طیف وسیعی از خدمات استفاده می‌شود، از بسته‌های IP خام برای تعیین میزبان‌های موجود در شبکه، خدمات آن‌ها به همراه جزئیات، سیستم‌عامل‌های مورد استفاده توسط میزبان، نوع فایروال مورد استفاده و اطلاعات دیگر استفاده می‌کند.

سال گذشته، Nmap برنده جوایز چندین محصول امنیتی سال شد و در فیلم‌های متعددی از جمله The Matrix Reloaded، Die Hard 4 و غیره به نمایش درآمد. قابل اجرا در خط فرمان، Nmap قابل اجرا در یک آواتار رابط کاربری گرافیکی پیشرفته نیز موجود است.
پلتفرم های پشتیبانی شده و دانلود:

Nmap برای تمامی پلتفرم های اصلی از جمله ویندوز، لینوکس و OS X در دسترس است.

4. Wireshark | Packet Analyserwireshark – بهترین ابزار هک 2016

Wireshark یک ابزار معروف بسته‌سازی و نرم افزار هک لپ تاپ است که آسیب‌پذیری را در شبکه کشف می‌کند و مجموعه قوانین فایروال را بررسی می‌کند. توسط هزاران متخصص امنیتی برای تجزیه و تحلیل شبکه ها و ضبط زنده و اسکن عمیق صدها پروتکل استفاده می شود. Wireshark به شما کمک می کند تا داده های زنده را از اترنت، IEEE 802.11، PPP/HDLC، ATM، بلوتوث، USB، Token Ring، Frame Relay، FDDI و غیره بخوانید.

این ابزار رایگان و متن باز در ابتدا Ethereal نام داشت. Wireshark همچنین در یک نسخه خط فرمان به نام TShark عرضه می شود. همچنین می توانید مقاله اختصاصی ما را در مورد Wireshark 3.0.0 تازه منتشر شده بخوانید.
پلتفرم های پشتیبانی شده و دانلود:

این تحلیلگر پروتکل شبکه مبتنی بر Qt به راحتی در لینوکس، ویندوز و OS X اجرا می شود.

نرم افزار هک لپ تاپ

هکر ها می توانند بدون نرم افزار هم شما را هک کنند

5. oclHashcat | ابزار شکستن رمز عبور بهترین ابزار هک 2016

اگر شکستن رمز عبور کاری است که به صورت روزانه انجام می دهید، ممکن است از ابزار رایگان شکستن رمز عبور Hashcat آگاه باشید. در حالی که Hashcat یک ابزار شکستن رمز عبور مبتنی بر CPU است، oclHashcat نسخه پیشرفته آن است که از قدرت GPU شما استفاده می کند.

oclHashcat خود را سریع‌ترین ابزار شکستن رمز عبور با اولین و تنها موتور مبتنی بر GPGPU در جهان می‌نامد. برای استفاده از این ابزار، کاربران NVIDIA به ForceWa نیاز دارند

re 346.59 یا بالاتر و کاربران AMD به Catalyst 15.7 یا بالاتر نیاز دارند.

این ابزار از حالت های حمله زیر برای کرک کردن استفاده می کند:

سر راست
ترکیبی
بی رحمانه
دیکشنری ترکیبی + ماسک
ماسک ترکیبی + دیکشنری

با ذکر یکی دیگر از ویژگی های مهم، oclHashcat یک ابزار منبع باز تحت مجوز MIT است که امکان یکپارچه سازی یا بسته بندی آسان توزیع های رایج لینوکس را فراهم می کند.
پلتفرم های پشتیبانی شده و دانلود:

این ابزار مفید شکستن رمز عبور را می توان در نسخه های مختلف برای لینوکس، OSX و ویندوز دانلود کرد.

6. نسوس | اسکنر آسیب پذیری
بهترین ابزار هک nessus1 2016

این ابزار امنیتی برتر سال 2019 با کمک یک چارچوب مشتری-سرور کار می کند. این ابزار که توسط Tenable Network Security توسعه یافته است، یکی از محبوب ترین اسکنرهای آسیب پذیری است که ما داریم. Nessus اهداف مختلفی را برای انواع مختلف کاربران ارائه می دهد – Nessus Home، Nessus Professional، Nessus Manager و Nessus Cloud.

با استفاده از Nessus، می‌توان چندین نوع آسیب‌پذیری را اسکن کرد که شامل تشخیص نقص دسترسی از راه دور، هشدار پیکربندی نادرست، انکار سرویس‌ها در برابر پشته TCP/IP، آماده‌سازی ممیزی‌های PCI DSS، شناسایی بدافزار، جستجوی داده‌های حساس و غیره می‌شود. برای راه‌اندازی حمله فرهنگ لغت، Nessus همچنین می توانید یک ابزار محبوب Hydra را خارجی بنامید.

مهم:

جدا از عملکردهای اساسی ذکر شده نرم افزار هک لپ تاپ در بالا، Nessus می تواند برای اسکن چندین شبکه در IPv4، IPv6 و شبکه های ترکیبی استفاده شود. می‌توانید اسکن برنامه‌ریزی‌شده را طوری تنظیم کنید که در زمان انتخابی شما اجرا شود و همه یا بخش فرعی از میزبان‌های اسکن شده قبلی را با استفاده از اسکن مجدد میزبان انتخابی دوباره اسکن کنید.
پلتفرم های پشتیبانی شده و دانلود:

Nessus توسط پلتفرم‌های مختلفی از جمله Windows 7 و 8، Mac OS X و توزیع‌های محبوب لینوکس مانند Debian، Ubuntu، Kali Linux و غیره پشتیبانی می‌شود.

7. Maltego | پلتفرم قانونی Maltego-Screen بهترین ابزار هک 2016

Maltego یک پلت فرم منبع باز قانونی است که استخراج دقیق و جمع آوری اطلاعات را برای ترسیم تصویری از تهدیدات سایبری در اطراف شما ارائه می دهد. این نرم افزار در نشان دادن پیچیدگی و شدت نقاط شکست در زیرساخت شما و محیط اطراف عالی است.

Maltego یک ابزار هکر عالی است که پیوندهای دنیای واقعی بین افراد، شرکت ها، وب سایت ها، دامنه ها، نام های DNS، آدرس های IP، اسناد و موارد دیگر را تجزیه و تحلیل می کند. بر اساس جاوا، این ابزار در یک رابط گرافیکی با استفاده آسان با گزینه های سفارشی سازی از دست رفته در حین اسکن اجرا می شود. این نرم افزار توسط افراد مختلف برای هک کردن تلگرام در دسکتاپ به کار رفته بود.

پلتفرم های پشتیبانی شده و دانلود:

ابزار امنیتی Maltego برای ویندوز، مک و لینوکس در دسترس است.

نرم افزار هک لپ تاپ

هر کدام از انواع نرم افزار هک لپ تاپ می توانند روش خاصی را ببرای هک کردن داشته باشند

8. Social-Engineer Toolkit جعبه ابزار مهندس اجتماعی بهترین ابزار هک 2016

همچنین در Mr. Robot، TrustedSec’s Social-Engineer Toolkit یک چارچوب پیشرفته برای شبیه سازی انواع حملات مهندسی اجتماعی مانند برداشت اعتبار، حملات فیشینگ و غیره است. در این نمایش، الیوت با استفاده از ابزار جعل پیامک از جعبه ابزار Social-Engineer استفاده می کند.

این ابزار مبتنی بر پایتون ابزار استانداردی برای تست‌های نفوذ مهندسی اجتماعی با بیش از دو میلیون دانلود است. این حملات را خودکار می کند و ایمیل های مبدل، صفحات وب مخرب و موارد دیگر را تولید می کند.
پلتفرم های پشتیبانی شده و دانلود:

به غیر از لینوکس، Social-Engineer Toolkit تا حدی در Mac OS X و Windows پشتیبانی می شود.

9. نتسپارکر | ابزار وب scannernetsparker-hacking-app

Netsparker یک اسکنر برنامه وب محبوب است که نقص هایی مانند تزریق SQL و القای فایل محلی را پیدا می کند و اقدامات اصلاحی را به روشی فقط خواندنی و ایمن پیشنهاد می کند. از آنجایی که این ابزار هک یک مدرک برای بهره برداری تولید می کند، نیازی نیست که آسیب پذیری را به تنهایی تأیید کنید. فقط در صورتی که نتواند به طور خودکار یک نقص را تأیید کند، به شما هشدار می دهد. شروع کار با این ابزار هک بسیار آسان است. به سادگی URL را وارد کنید و اجازه دهید اسکن انجام دهد.

Netsparker از برنامه های کاربردی مبتنی بر جاوا اسکریپت و AJAX پشتیبانی می کند. بنابراین، نیازی به پیکربندی اسکنر یا تکیه بر برخی تنظیمات پیچیده اسکن برای اسکن انواع مختلف برنامه های وب ندارید.

اگر نمی‌خواهید برای نسخه حرفه‌ای Netsparker پول پرداخت کنید، آن‌ها یک نسخه آزمایشی نیز دارند که می‌توانید از آن استفاده کنید.
پلتفرم های پشتیبانی شده و دانلود:

اسکنر برنامه وب Netsparker برای ویندوز در دسترس است

10. w3af | برنامه وب scannerw3af-hacking-tool-2017

w3af یک اسکنر امنیتی برنامه وب رایگان ، نرم افزار هک لپ تاپ و منبع باز است که به طور گسترده توسط هکرها و تسترهای نفوذ استفاده می شود. w3af مخفف حملات وب اپلیکیشن و چارچوب ممیزی است. با استفاده از این ابزار هک، می توان اطلاعات آسیب پذیری امنیتی را دریافت کرد که می تواند بیشتر در تعاملات تست نفوذ استفاده شود. w3af ادعا می کند که بیش از 200 آسیب پذیری را شناسایی کرده است (از جمله مواردی مانند اسکریپت نویسی بین سایتی، تزریق SQL، پیکربندی نادرست PHP، اعتبارنامه های قابل حدس زدن، و خطاهای برنامه کنترل نشده) و یک برنامه وب (و وب سایت) ایمن تر است.

 

w3af هم در خط فرمان و هم در رابط کاربری گرافیکی مطابق با نیازهای یک هکر عرضه می شود. در کمتر از 5 کلیک و با استفاده از نمایه از پیش تعریف شده برای مبتدیان، می توان امنیت یک برنامه وب را بررسی کرد. همانطور که به خوبی مستند شده است، کاربران جدید می توانند به راحتی راه خود را پیدا کنند. به عنوان یک ابزار هک منبع باز، یک توسعه دهنده با تجربه می تواند با کد بازی کند، ویژگی های جدید اضافه کند و چیز جدیدی ایجاد کند.

پلتفرم های پشتیبانی شده و دانلود:

w3af برای Linux، BSD و OS X در دسترس است. در ویندوز، نسخه‌های قدیمی‌تر آن پشتیبانی می‌شوند.

دیگر ابزارهای برتر هک و امنیتی سال 2019 در دسته بندی های مختلف:

اسکنرهای آسیب پذیری وب – Burp Suite، Firebug، AppScan، OWASP Zed، Paros Proxy، Nikto، Grendel-Scan

ابزارهای بهره برداری از آسیب پذیری – Netsparker، sqlmap، Core Impact، WebGoat، BeEF

ابزارهای قانونی – Helix3 Pro، EnCase

اسکنرهای پورت – Unicornscan، NetScanTools، اسکنر IP Angry

ابزارهای نظارت بر ترافیک – Nagios، Ntop، Splunk، Ngrep، Argus

دیباگرها – IDA Pro، WinDbg، Immunity Debugger، GDB

آشکارسازهای Rootkit – DumpSec، Tripwire، HijackThis

ابزارهای رمزگذاری – KeePass، OpenSSL، OpenSSH/PuTTY/SSH، Tor

رمز عبور – جان ریپر، Hydra، ophcrack

امیدواریم این لیست برای شما مفید بوده باشد. نظرات خود را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید و به ما در بهبود این لیست کمک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید