نرم افزار مترجم فوق العاده قدرتمند و سریع ( عکس بگیرید ترجمه کنید )

نرم افزار مترجم فوق العاده قدرتمند ( عکس بگیرید ترجمه کنید )

هاوال H2
هاوال H2 ; بررسی و مشخصات فنی خودرو و همراه با قیمت آن
می 2, 2018
هاتگرام
هاتگرام ؛ نسخه جدید که میتواند جایگزین داخلی برای تلگرام فیلتر شده شما
می 11, 2018

نرم افزار مترجم فوق العاده قدرتمند ( عکس بگیرید ترجمه کنید )

نرم افزار مترجم

نرم افزار مترجم  قدرتمندی توسط گوگل ساخته شده است که با استفاده از این نرم افزار مترجم میتوانید تمام زبان زنده دنیا  و مکالمه‌های روزمره شما را به هر زبانی ترجمه کند و قابلیت فوق العاده این مترجم این است که به تمام زبان های دنیا حرف بزنید و بشنوید.

با توجه به بالا رفتن فرهنگ مردم نسبت به گذشته و دانستن آنها برای یادگیری زبان های متفاوت وجود یک دیکشنری خوب در هر گوشی تلفن همراه لازم است. با اینکه اکثر مردم دوست دارند زبان های دیگر کشورها را یاد بگیرند اما طبیعتا این کار امکان ندارد پس میتوانیم با استفاده از یم نرم افزار مترجم کار خود را ساده تر نماییم .
کسانی که بیشتر مسافرت دور دنیا را دارند یا اینکه مهمان خارجی دارید و می خواهید با آن مکالمه‌ داشته باشید حتما باید از یک نرم افزار مترجم استفاده کرد که برای دریافت این مترجم که به صورت صوتی هم هست .
نرم افزار مترجم
این نرم افزار با محیط کاربری آسان که میتوان در هر لحظه معنی لغتی یا متن یا حتی خواندن تابلوهای که نمی توانیم آنرا بخوانیم به ما بدهد. وقتی سخن از دیکشنری و مترجم خوب و کاربردی در تلفن‌های هوشمند می‌شود اولین نرم افزاری که به ذهن می رسد نرم افزار گفتگو ترجمه می‌باشد که از هر لحاظ ایده آل است.حتما تا به حال در زمینه‌ی نرم افزارهای مترجم نرم افزارهای مختلفی ساخته شده که در این میان گفتگو مترجم گوگل از محبوبیت بیشتری نسبت به سایر نرم افزارهای مترجم برخوردار است. به همین منظور سرویس فضای مجازی نرم افزاری برای شما معرفی می‌کند که قطعا شگفت زده خواهید شد.

این نرم افزار مترجم که گوگل ساخته است نسخه جدیدی منتشر کرده است که همه را شک زده کرده اندو توانسته است در اندک زمان کم بیشترین دانلود را داشته باشد. این نرم افزار تمامی زبان های دنیا را پشتیبانی می کند و شما را قادر می سازد به تمامی زبان های دنیا مسلط باشد و بتوانید به صورت فصیح به مکالمه بپردازید.

نرم افزاری که گوگل آن را معرفی کرده است شامل سه بخش ترجمه می باشد که هر سه بخش را برای کاربران معرفی می کنیم.

استفاده از دوربین در نرم افزار مترجم

استفاده از دوربین قابلیت جدید است که در این نسخه از نرم افزار مترجم به خود اضافه کرده است. شما از طریق دوربین می توانید تمامی تابلو های فروشگاه ها، علائم راهنمایی رانندگی، خواند متن های که بر روی مواد غذای، روزنامه ها و دیگر اشیا را بخوانید و به زبان مورد نظر شما ترجمه کند.

جالب اینجاست که شما می توانید با اسکن کردن متن مورد نظر نوشته های که بر روی شئ وجود دارد را به زبان دلخواه خود ترجمه کنید و یا این که تصویری که از قبل داشته اید وارد کنید تا برای شما ترجمه کند و برای استفاده آفلاین می توانید زبان مورد نظر خود را دانلود کنید و بصورت آفلاین برای ترجمه متون روی اشیاء استفاده کنید.

قابلیت گفتگو ترجمه

گاهی اوقات شاید خواسته باشید که با یکی به زبان دیگری صحبت می کند کمی حرف بزنید و بخواهید با آن شخص دوست شوید ولی بدلیل اینکه قادر به صحبت کردن با زبان مورد نظر را نداشته باشید و منصرف شده باشید.

ولی قابلیتی که در این نرم افزار وجود دارد شما را کاملا غافل گیر می کند و شما به راحتی می توانید به راحتی هر چه تمام تر با شخص مورد نظر صحبت کنید و یا اینکه یک همراه برای تمرین زبان مورد نظر خود داشته باشید.

برای این کار کافیست دکمه میکروفون را نگه داشته و پس از پایان مکالمه خود دکمه را رها کرده و خروجی زبان شما به زبان مورد نظر می باشد و فرد مورد نظر پس از شنیدن، پاسخ شما را می دهد.

نرم افزار مترجم

ترجمه متن

حتما شما هم از آن دسته کسانی هستید که در ترجمه متن کمی مشکل دارید و یا اینکه یک متن در اختیار دارید و نمی توانید آن را ترجمه کنید به وسیله این بخش از ترجمه گر گوگل می توانید به راحتی هر چه تمام متن خود را ترجمه کنید و متن مورد نظر خود به زبان مورد نظر خودتان در اختیار بگیرید یا اینکه بخواهید متن فارسی خود را به دیگر زبان ها ترجمه کنید.

این نرم افزار در سریعترین وقت ممکن و بصورت آنی متن را شما ترجمه می کند و اگر خواهان این باشید که بصورت آفلاین هم بتوانید از این نرم افزار استفاده کنید کافیست زبان مورد نظر خود را دانلود کنید و پس از آن بصورت آفلاین از نرم افزار استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید