نرم افزارهای جاسوسی گوشی اندروید را بشناسید و کار کردن با هر یک را بیاموزید

نرم افزارهای جاسوسی اندروید و گوشی را بشناسید

برنامه های جاسوسی را چگونه غیر فعال کنیم ؟
آگوست 20, 2017
اینترنت همراه
استفاده کمتر از اینترنت همراه در اینستاگرام
آگوست 22, 2017

نرم افزارهای جاسوسی اندروید و گوشی را بشناسید

نرم افزارهای جاسوسی برنامه هایی هستند که شما می توانید کنترل گوشی و تبلت اندرویدی دیگران را به دست بگیرید و شما میتوانید با کمک انها اطلاعات درون گوشی طرف مقابل و همچنین مکان حضور او را پیدا کنید.

این را هم باید بدانید که با  نرم افزارهای جاسوسی نباید وارد حریم کسی شد و فقط برای والدین یا رییس یک شرکت یا … صحیح است.

برنامه جاسوسی PLC

برنامه جاسوسی PLC یکی از بهترین برنامه هایی است که برای سیستم عامل اندروید و IOS انجام می شود این نرم افزار با شماره موبایل می تواند تمام اطلاعات گوشی فرد مورد نظر شمارا به دست آورد.

نرم افزارهای جاسوسی اندروید اسپای ویدیو رکوردر Spy Video Recorder

برنامه  Spy-Video-Recorder یکی از نرم افزارهای جاسوسی است که برای مخفیانه فیلم‌برداری کردن استفاده می شود. این برنامه از مهمترین برنامه های فیلم برداری مخفیست که با کمک ان قادرید بدون انکه کسی بفهمد، بتوانید با گوشی همراه تان، فیلم برداری بکنید.

برنامه اسپای ویدیو ضبط از هر دو دوربین جلویی و پشتی ، درست وقتیکه در حال استفاده از برنامه‌ای هستید یا گوشی شما در حالت قفل است، بتوانید در پس‌ زمینه گوشی همراه خود، فیلمبرداری کنید و کسی متوجه نشود.

نرم افزارهای جاسوسی

نرم افزار جاسوسی Secret Agent

برنامه جاسوسی اندروید به نام  Secret Agent وجود دارد که یک و یا یک جعبه ابزار کامل است که هر فردی درصورت نیاز به انجام عملیات مخفیانه و در واقع جاسوسی، به ان نیازمند است.

امکان این را به شما خواهد داد که مخفیانه ضبط ویدیو و صدا را که از مهمترین ویژگیهای این برنامه رایگان است انجام دهید. در واقع عملکرد این نرم افزار دقیقا مشابه یک دوربین مداربسته است.

نرم افزارهای جاسوسی

نرم افزارهای جاسوسی

IT Systems Daddy’s Eye

وظیفه برنامه  IT Systems Daddy’s Eye انجام عملیات شنود بر روی موبایلهای هوشمند را برعهده دارد.  شما میتوانید به کمک این نرم افزار از مکالمات، sms ها و دیگر اطلاعات گوشی طرف مقابل خبر دار شوید.

نرم افزار جاسوسی  IT Systems Daddy’s Eyeا حتی می تواند قفل و کنترل گوشی با دستورات متنی از طریق پیامک و ارسال پیام به ایمیل را به کاربر خواهد داد .

پس از نصب، این برنامه به صورت خودکار اجرا شده و پس از بسته شدن، تنها از طریق وارد کردن کد: #پین کد#* میتوانید نرم افزار را ظاهر کنید. برای مخفی کردن نرم افزار، در task manager باید گزینه‌ی Hide in Tasklist روشن باشد.

 

نرم افزارهای جاسوسی

نرم افزار جاسوسی اندروید iSpyoo

برنامه جاسوسی InoSpy شاید حرفه ای ترین برنامه مخصوص به اندروید است و این امکان را برای کاربر فراهم می کند که مخفیانه به پیام‌های متنی، اطلاعات و مکان دقیق طرف مورد نظر دسترسی داشته باشد.

با برنامه ی iSpyoo در اندروید می‌توانید بر فعالیت‌هایی مثل تاریخچه مرورگر، نرم افزارهای نصب شده روی گوشی، جیمیل، ID همراه، تقویم رویدادها، پیام‌های متنی، مکان‌های GPS یا مکان ID همراه، ضبط محیط اطراف، دوربین، فیس بوک مسنجر، توییتر مسنجر، WhatsApp مسنجر، به روز رسانی خودکار، لیست تماس و گالری و … میتوانید نظارت کنید.

 

برنامه هک گوشی plc spy

همچنین می توانید درباره کنترل دوربین گوشی از راه دور بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید