مسیریاب Waze به همراه لینک دانلود زبان فارسی - برنامه نظارتی گوشی فرزندان-PlcSpy

مسیریاب Waze به همراه لینک دانلود زبان فارسی

نرم افزار تبدیل فرمت های صوتی و تصویری
اکتبر 1, 2017
ضد هک
پسورد مطمئن برای ضد هک بودن دستگاه خود با برنامه LastPass
اکتبر 3, 2017

مسیریاب Waze به همراه لینک دانلود زبان فارسی

مسیریاب Waze برنامه ای است که میتوان گفت یکی از قدرتمندترین برنامه های مسیریابی که تا به حال طراحی شده است که کمپانی گوگل آن را از سال 2013 تا به حال تحت نظر خود قرار داده است.

با این وجود باید گفت که در همان سال انتشار توانسته جایزه بهترین اپلیکیشن کاربردی دنیا را از آن خود نماید. این برنامه مسیریابی قدرتمند توانایی های بسیار زیادی داشته و به همین علت توانسته کاربران بسیار زیادی را از سراسر دنیا به سمت خود جذب نماید.

نرم افزار ویز مدتی بود که در کشور ما به خاطر مسائل تحریمها فیلتر شده بود و برای استفاده از آن باید از فیلتر شکن های مختلف استفاده می شداما به تازگی توانستیم بدون استفاده از فیلتر شکن از آن بدون دردسر خاصی استفاده نمود.

علاوه بر اینکه رفع فیلتر شده است شما میتوانید از دستیار صوتی فارسی این برنامهاستفاده کنید که این خبر مییتواند  بسیار دلگرم کننده باشد و در زمینه مسیریابی بدون نگاه کردن به صفحه تلفن همراه بسیار کارآمد باشد.

 برنامه مسیریاب Waze

در متن قبل اشاره کردیم که این مسیریاب ویز جزو بهترینهاس است که در سطح جهانی شناخته شده است  و تاکنون افراد بسیار زیادی به استفاده از این برنامه مفید، برای ردیابی و مسیریابی مقصد های خود، حین رانندگی روی آورده اند.

قابلیت مهمی که باید به آن اشاره کرد ایین است که در استفاده از مسیریاب Waze به طور خاص برای مسیریابی به وسیله اتومبیل شخصی طراحی شده و شامل مسیرهای پیاده روی نخواهد شد. این قابلیت سبب می شود که این برنامه یک برنامه به دور از پیچیدگی برای رانندگان شود و از انجا که توجه خود را معطوف مسیرهای رانندگی نموده است، کارایی بیشتری در این خصوص داشته باشد.

نکته مهمی این است که قابلیت هایی که باعث شده برنامه Waze جزو اپلیکیشن های پرطرفدار مسیریابی در ایران شود، قابلیت ثبت و مشاهده مکان های دوربین های ثبت سرعت پلیس می باشد. این برنامه می تواند با استفاده از اطلاعات سایر کاربران خود، مسیرهایی که در آن ها دوربین نظارتی پلیس نصب شده است را شناسایی کرده و اطلاعات دقیق را در رابطه با مکان این دوربین ها به کاربران خود دهد.

ویژگی منحصر به فرد مسیریاب Waze 

یک ویژگی منحصر به فرد دیگر این برنامه، توانایی استفاده از شبکه اجتماعی درون برنامه ای Waze می باشد که با استفاده از آن می توانید اطلاعاتی را در رابطه با مسیر و اتفاقات افتاده شده در جاده، با سایر رانندگان به اشتراک بگذارید. با استفاده از این قابلیت، مسیرهای پرتردد و ترافیک دار که توسط سایر رانندگان ثبت می شود، برای شما به نمایش در آمده و در امر مسیریابی سریع تر به کمک شما خواهد آمد.

در مسیریاب Waze فرد راننده میتواند اطلاعات ترافیکی، تصادفات، خرابی جاده و مکان دوربین های ثبت سرعت و پلیس را علامت زده و آن را نیز به سایر رانندگان اعلام نمایید. همچنین می توانید از اطلاعاتی که سایر رانندگان در این خصوص ثبت نموده اند، استفاده کرده و مسیریابی دقیقتری را انجام دهید.

 

با این همه امکاناتی که برمامه دارد یه قابلیت خص دیگر هم دارد که این برنامه از قابلیت علامت گذاری و ردیابی دوستان و آشنایانتان که از این برنامه استفاده می کنند نیز برخوردار است.

با این خدمات برنامه امکان این را برای کاربر به وجود می آورد که مکان خود را با دیگر دوستان خود به اشتراک گذاشته و یا از مکان های به اشتراک گذارده شده، توسط آنان، آگاه شوید.

مسیریاب ویز جدا از همه قابلیت های ذکر شده با هم قابلیت های معمول نرم افزارهای مسیریابی دارد و کاربر میتواند از فرمان صوتی این برنامه استفاده کند برای مسیریابی کامل.

نکته قابل توجه در استفاده از مسیریاب Waze این است که این برنامه برعکس برنامه گوگل مپس توانایی پشتیبانی از دستیار فارسی صوتی را نیز دارا می باشد و می توان به سادگی از این قابلیت برنامه بهره برد. در ادامه تعدادی از مهمترین ویژگی های مسیریاب ویز را که سبب شده است این برنامه یه یکی از بهترین برنامه های مسیریابی در دنیا تبدیل شود را بطور خلاصه بر خواهیم شمرد:

  • نمایش و پیشنهاد نزدیکترین مسیر و سریعترین مسیر به مقصد را نشان خواهد داد
  • دوربین های ثبت سرعت را برای شما دقیق نشان گذاری میکند
  • رابط کاربری بسیار ساده و آسان
  •  دارا بودن فرمان و دستیار صوتی فارسی
  • توانایی اشتراک گذاری اطلاعات مسیر با سایرین
  • نمایش سرعت متوسط و لحظه ای
  • اضافه کردن مخاطبین تلفن همراه به برنامه
  • استفاده از شبکه اجتماعی درون برنامه ای

اگربه این لرنامه علاقمند شدیدمیتوانید با قیمتی بسیار کم نسبت به نسخه های خارجی همین برنامه اقدام  به دانلود و دریافت برنامه کنید و نصب و استفاده از برنامه مسیریاب Waze را درلینک کامل و واضح توضیح داده شده است ، به انجام این کار بپردازید.

برنامه تاکنون بیش از صد میلیون کاربر داشته و  خوب 4.6 از 5 را از طرف کاربران گوگل دریافت کرده است.

اگر شما  ایمیل ندارید میتوانید از این ادرس استفاده کنید

alialayi@gmail.com

[zarinpalpaiddownloads id=”10″]

دیدگاهتان را بنویسید

error: Content is protected !!