مانیتورینگ گوشی با دانلود نرم افزار plcspy monitor به همراه ترجمه فارسی

مانیتورینگ گوشی با نرم افزار spy monitor

مترجم همراه ویرا
مترجم همراه ویرا را به صورت دائمی دانلود کنید
سپتامبر 15, 2018
برنامه ردیابی گوشی
دانلود برنامه ردیابی گوشی موبایل با شماره تلفن
سپتامبر 16, 2018

مانیتورینگ گوشی با نرم افزار spy monitor

مانیتورینگ گوشی

امروزه کنترل کردن فرزندان از راه دور يكي از دغدغه هاي والدین مي باشد. متصل شدن از راه دور به گوشی فرزندان با روش Remote Desktop نيازمند داشتن IP Valid مي باشد. همچنين در صورت داشتن سرويس هاي فايروال مانند ISA Server نياز به باز كردن پورت هاي ورودي برای Remote Desktop می باشد كه خود خطراتي را در به همراه دارد. نرم افزار  plcspy monitor  ابزاری برای مانیتورینگ گوشی و نظارت از راه دور است که قابلیت ها و امکانات زیادی را در اختیار تمام كاربران چه آن هایی که در زمینه برنامه نویسی و مانیتورینگ گوشی تخصص و دانش دارند و چه آن هایی که هیچ دانش و مهارت خاصی در این زمینه ندارند، قرار می دهد.

اما تفاوت عمده این برنامه با دیگر برنامه هایی که وظیفه کنترل از راه دور گوشی را بر عهده دارند در سرعت بالای اتصال، Remote Desktop ,File Transfer، عدم مشکل ساز شدن Firewallها برای آن، ارتباط از طريق اينترنت، کاربری آسان و … می باشد.

‏همچنین نسخه‌های مختلف plcspy monitor برای سیستم عامل اندروید، آیفون (iOS)، ویندوز، مک و لینوکس برای دانلود در دسترس کاربران قرار داده شده است. نسخه های این نرم افزار را می توانید روی کامپیوتر، گوشی و یا تبلت خود نصب کنید. این نرم افزار در سال 2016 در آلمان تولید شده و در حال حاضر در ۵۰ کشور جهان بیش از ۶۰ میلیون کاربر دارد. حال توسط برنامه نویسان مجرب سامانه ی کنترل فرزند به فارسی ترجمه و تغییراتی درخور کاربران ایرانی برروی آن اعمال شده است.

کنترل و مانیتورینگ گوشی از راه دور

با استفاده از نرم افزار plc spy می توانید کنترل و مانیتورینگ گوشی را از راه دور انجام دهید. این قابلیت بسیار کاربردی می باشد، با استفاده از این قابلیت مي توانيد زماني كه در منزل يا دفتر كار هستيد به عنوانAdministrator کامپیوتر و یا گوشی اعضای خانواده را کنترل نمایید.

قابلیت انتقال فایل

در صورتیکه ارتباط درست انجام شده باشد، فرد هکر ( پدر یا مادر ) به کلیه‌ درایوها و فایل های گوشی شخص موردنظر ( فرزند) دسترسی پیدا خواهد کرد. اگر لازم باشد یکی از دو طرف یا هر دوی آنها به همه یا قسمتی از فایل‌های یکدیگر دسترسی داشته باشند، با انتخاب این گزینه به سادگی می توانند این کار را انجام دهند و این کار می تواند به روش Drag&Drop صورت بگیرد.

مانیتورینگ گوشی

سادگی در استفاده و مدیریت امور

مانیتورینگ گوشی با استفاده از این نرم افزار بسیار راحت است و نسخه های این نرم افزار با پشتیبانی فارسی در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد.

با توجه به سهولت کار با plcspy monitor، مديريت و نظارت بر همه account ها هر زمان و هر جايي كه باشيد، به سادگی صورت می پذیرد.

 امنیت در plcspy monitor

spy monitor هنگام مانیتورینگ گوشی و برقراری ارتباط بین دو گوشی، از روشهای RSA و همچنین AES برای رمزنگاری بسته های اطلاعاتی استفاده می کند. این تکنولوژی بر پایه SSL انجام می شود. همچنین در زمینه‌ دسترسی اولیه، روش های حفاظتی مطمئنی برای تولید ID و Password ها استفاده شده است که از نفوذ بات ها به دستگاه ها جلوگیری می نماید.

قابلیت‌های نرم افزار مانیتورینگ گوشی plc spy

– امکان کنترل از راه دور سیستم
– قابلیت مدیریت بانک اطلاعاتی
– نمایش دسکتاپ گوشی فرذ مورد نظر
– کنترل میزکار دیگران
– اتصال سریع و بدون وقفه به گوشی مقصد
– عدم قطعی در ارتباط و سرعت بالا
– استفاده بسیار کم از پهنای باند اینترنت
– سهولت در استفاده حتی برای کاربران مبتدی
– رابط کاربر گرافیکی و بسیار ساده
– پشتیبانی از انواع گوشی های اندروید و ویندوز
– و …

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه نصب و دانلود نرم افزار  plc spy می توانید برروی لینک زیر کلیک نمایید

هک گوشی با نرم افزار plc spy monitor

دیدگاهتان را بنویسید