لایسنس رایگان محصولات اورجینال مایکروسافت را رایگان دریافت نمایید

لایسنس رایگان محصولات اورجینال مایکروسافت را رایگان دریافت نمایید

حساب پی پال
باز کردن حساب پی پال و وریفای کردن آن
مارس 4, 2018
نظارت بر گوشی فرزندان
نظارت بر گوشی فرزندان با نرم افزار plc spy
مارس 14, 2018

لایسنس رایگان محصولات اورجینال مایکروسافت را رایگان دریافت نمایید

لایسنس رایگان

نمایندگی رسمی مایکروسافت در ایران شرکت رایان نت سهامی خاص (آی تی ریسرچز) است که قرعه‌کشی لایسنس رایگان محصولات نرم‌افزاری این شرکت را برگزار می‌کند.

نمایندگی مایکروسافت برای آشنایی بیشتر مردم با مزایای نسخه‌های اورجینال محصولات مایکروسافت و همچنین گسترش فرهنگ حمایت از حقوق تولیدکنندگان نرم‌افزاری در ایران، قرعه‌کشی لایسنس رایگان را برگزار میکند .

نیازی به خریداری محصولات مایکروسافت نیست تا بتوانید در قرعه کشی شرکت نمایید فقط کافیست برای ثبت‌نام رایگان در قرعه‌کشی بروی لینک کلیک کنید.

لایسنس رایگان و رفع مشکل نبود نمایندگی مایکروسافت در ایران

باز هم ایران از دنیا جداست و به دلیل تصمیمات مسولین مدتی بود که در ایران نمایندگی مایکروسافت وجود نداشت این امر موجب شده تا نه‌تنها بازار محصولات این شرکت‌ها در ایران از دست برود، بلکه سالانه مبالغ بسیار زیادی را به‌دلیل استفاده‌ی غیرقانونی کاربران از محصولات آن‌ها از دست دهند. این موضوع فضا را برای سودجویی برخی شرکت‌ها و افراد فراهم کرده است تا با عرضه‌ی محصولات به ظاهر اصلی و گاهی در جعبه و بسته‌بندی مشابه و حتی همراه با هولوگرام شرکت تولید‌کننده در بازار و سایت‌های اینترنتی به کلاه‌برداری یا سوءاستفاده از عدم اطلاع افرادی اقدام کنند که قصد بهره‌مندی از مزایای نسخه‌های اصلی را دارند.

لایسنس رایگانامنیت، نیاز هر شخص و دستگاه متصل به اینترنت

مقوله پیچیده در دنیای دیجیتال را میتوان امنیت دانست که با پیشرفت فناوری، خطرات و مشکلات ناشی از زندگی در دنیای دیجیتال نیز گسترش پیدا می‌کند. نخستین گزینه‌ای که به ذهن کاربران کامپیوتر شخصی و سازمان‌ها در مقوله‌ی امنیت اطلاعات می‌رسد، که نصب آنتی ویروس ها  از یک شرکت معتبر و گاهی اوقات با لایسن رایگان آن را به‌روزرسانی کرد؛ اما باید توجه داشت که وجود قوی‌ترین نرم افزارهای امنیتی در یک بستر ناامن همچون ویندوز کرک‌شده بی‌فایده است.

دسترسی به رمزهای عبور مربوط به سایت‌های مختلف، اطلاعات حساس بانکی و پست الکترونیک، اطلاعات سازمانی و فایل‌های محرمانه یا خصوصی، بخشی از خطری است که هر رایانه‌ی ناامنی را تهدید می‌کند.

خطر ویندوزهای کرک شده در ایران

به دلیل تحریم ها کاربران شخصی، سازمانی و سرورها از سیستم عامل ویندوز غیر اصل استفاده می‌کنند که نبود امکانات برای تهیه‌ی نرم‌افزارهای اصل، عدم آگاهی از تفاوت نرم‌افزارهای اصلی با غیراصلی و نبود زیرساخت فرهنگی پرداخت هزینه برای کالایی که به‌راحتی می‌توان آن را با هزینه‌ای ناچیز کپی کرد، موجب شده است تا بخش زیادی از کاربران از ویندوز‌های Crack ‌شده و نسخه‌های غیر اورجینال استفاده کنند.

ناپایداری سیستم‌ها، کاهش سرعت، نبود امنیت کافی، نبود پشتیبانی تولیدکننده و هزینه‌های نگه‌داری (Maintenance) بالا مشکلات ویندوز های غیر اصلی است که برای کاربران ایرانی رخ میدهد اما اینطور به نظر میرسد که با استفاده از این قرعه کشی میتوانید لایسنس رایگان ویندوز های اورجینال را نیز به دست آورید.

و تهیه یه نسخه اصل میتواند سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ را که از هزینه‌ هایی به مراتب بیش‌تر از هزینه‌ی نسخه‌ی اصلیدور کند و هم‌چنین احتمال نفوذ در هر سازمان به تناسب اهمیت وظیفه هر شخص بالاتر می‌رود و هزینه‌هایی که هر سازمان برای نقص سرورها و سیستم‌های اصلی خود متحمل می‌شود، بسیار بیش‌تر از هزینه‌هایی است که برای نقص یا نفوذ به سیستم یک کارمند ساده می‌پردازد.

تهیه نسخه اصلی محصولات مایکروسافت

این یک تبلیغ نیست و هیچ بهره ای از این مطلب ما نمیبریم اما اگز میخواهید نسخه اصلی محصولات مایکروسافت را داشته باشید .مایکروسافت و ارائه‌ی خدمات به بسیاری از سازمان‌های خصوصی و دولتی مطرح کشور و برخی کشور‌های همسایه، تمام محصولات نرم‌افزاری مایکروسافت را به‌صورت مستقیم، بدون واسطه و به‌صورت آنی ارائه می‌دهد. تمامی محصولات، به‌صورت مستقیم از مایکروسافت ارائه می‌شوند و محدودیتی برای فعال‌سازی، آپدیت یا استفاده در ایران ندارند.

روش شرکت در قرعه‌کشی محصولات اورجینال مایکروسافت

شرکت در این قرعه کشی کاملا رایگان است و شامل هیچ‌گونه هزینه‌ای قبل و بعد از انجام آن نیست.

در زمان تحویل جوایز اطلاعات هویتی و تماس ثبت‌نام‌کننده احراز می‌شود.

علاقه‌مندان به محصولات اصلی مایکروسافت برای دریافت اطلاعات بیش‌تر می‌توانند به وب‌سایت فارسی‌زبان این مجموعه در زمینه‌ی محصولات اصلی مایکروسافت و هم‌چنین فروشگاه آنلاین به نشانی www.MicrosoftLicense.com مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید