فروش پیج اینستاگرام و 3 نکته که قبل از خرید و یا فروش آن باید بدانید .

فروش پیج اینستاگرام و هر آنچه در این باره باید بدانید

کلاب هاوس
کلاب هاوس چیست ؟ چگونه می توانیم در آن عضو شویم و …
مارس 3, 2021
یوتیوب چیست
یوتیوب چیست ؟ همه ی آنچه درباره ی این شبکه ی اجتماعی باید بدانید
مارس 4, 2021

فروش پیج اینستاگرام و هر آنچه در این باره باید بدانید

فروش پیج اینستاگرام

فروش پیج اینستاگرام و نکاتی که باید بدانید

اینستاگرام به عنوان یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی گسترش پیدا کرده است. این شبکه شامل عکس ها و ویدئو هایی است که از طرف پیج ها به اشتراک گذاشته می شود. افراد زیادی به دنبال کسب درآمد از طریق اینستاگرام هستند. همین موضوع باعث شده است که پیج های با دنبال کنندگان زیاد اهمیت زیادی داشته باشند. در این شرایط فروش پیج اینستاگرام هم می تواند برای برخی از پیج ها رایج باشد. در این مقاله می خواهیم در مورد همین موضوع صحبت کنیم.

اینستاگرام چیست؟

بیشتر افرادی که با دنیای مجازی آشنایی دارند اینستاگرام را به خوبی می شناسند. اینستاگرام یک شبکه اجتماعی مانند فیسبوک ، توییتر و… است که از طریق عکس و فیلم کار می کند. یعنی محتوای اصلی که در این شبکه به اشتراک گذاشته می شود رسانه ها هستند. در این نرم افزار هر کسی می تواند فیلم و عکس های مورد نظر خود را در قالب یک پیج اینستاگرامی منتشر کند.

دلایل مختلفی وجود دارد که افراد در این شبکه تولید محتوا کرده و  فعالیت می کنند:

فروش پیج اینستاگرام

چرا باید در اینستاگرام عضو شد و تولید محتوا کرد؟

سرگرمی:

بیشترین افرادی که در این شبکه فعالیت می کنند به دنبال سرگرم کردن خود هستند. عکس ها و فیلم هایی که در این شبکه گذاشته می شود می تواند ارتباط قوی را بین شما و مخاطبینتان برقرار کند.

تبلیغات:

پیج هایی در اینستاگرام وجود دارند که از طریق تبلیغات برای افراد مختلف یا شرکت ها کسب درآمد می کنند. البته برای این که این افراد بتوانند کسب درآمد داشته باشند، باید دنبال کنندگان زیادی داشته باشند. در سال های اخیر شاهد افزایش بسیار زیاد پیج های مختلف که تولید محتوا می کنند بودیم. این نشان دهنده ی این است که تبلیغات در پیج های اینستاگرام برای افرادی که فعالیت زیادی دارند بسیار موثر است.

معرفی محصول:

بسیاری از شرکت ها علاوه بر این که از وب سایت های مختلف استفاده می کنند پیج اینستاگرامی هم دارند. حتی فروشگاه های کوچک به دلیل رایگان بودن ایجاد پیج در اینستاگرام اقدام به معرفی محصول از طریق این نرم افزار کرده اند. با این کار افرادی که در اینستاگرام پست های مختلف را می بینند محصول مورد نظر را مشاهده می کنند. این هم یک راه ارتباطی قوی برای گسترش کسب و کار شما خواهد بود.

اما سوال اصلی اینجاست که:

فروش پیج اینستاگرام چه شرایطی می خواهد؟

به نظر شما با وجود این که ایجاد کردن یک پیج در اینستاگرام رایگان است و سخت نیست، چرا فروش پیج اینستاگرام رایج است؟

مشخصا به دلیل این که افراد می خواهند بدون زمان زیاد گذاشتن اقدام به جذب مشتری کنند. به عنوان مثال یک شرکت اگر بخواهد یک پیج اینستاگرامی را از صفر شروع کند هم زمان زیادی نیاز دارد و هم هزینه دار خواهد بود. اما می تواند همین هزینه را در صرف خرید پیج اینستاگرام کند. فروش پیج اینستاگرام هم از طریق برخی افراد صورت می گیرد و هم از طرف برخی از شرکت ها.

اینستاگرام دارای یک قسمت جستجو و کاوش به نام اکسپلور (Explore) است. فروش پیج اینستاگررامی که فالوور های زیادی دارد به این دلیل است که پیج در این بخش به نمایش در می آید. پیج هایی که فعالیت کمی دارند یا فالوور های کمی دارند نمی توانند به خوبی در این قسمت دیده شوند. بنابراین شانس دیده شدن آن ها هم کمتر خواهد بود.

نکات فروش پیج اینستاگرام

یک سری از نکات وجود دارد که باید قبل از فروش پیج اینستاگرام بدانید. با دانستن این نکات می توانید این کار را آگاهانه انجام دهید.

1-فیک و واقعی:

بسیاری از پیج ها دارای فالوور ها یا دنبال کنندگان فیک و غیر واقعی هستند. یعنی درست است که در قسمت فالوور های شما نمایش داده می شوند و عدد فالوور های شما را بالا می برند. اما هیچ تاثیر دیگری در پیج شما ندارند و حتی با توجه به الگوریتم های اینستاگرام ممکن است تاثیرات منفی نیز داشته باشد.

فروش پیج اینستاگرام

بازدید واقعی پیج از گزینه های مهم انتخاب یک پیج می باشد

با وجود فالوور فیک ، پست های شما ویو (بازدید) نمی گیرد. این موضوع بسیار مهمی است. به این دلیل که یک کسب و کار زمانی می تواند استفاده ی خوبی از پیج اینستاگرام خود داشته باشد که فالوور های واقعی داشته باشد. فالوور های فیک درصد خیلی کمی از تاثیرات را روی کسب و کار خواهند گذاشت.

بنابراین فالوور های واقعی تاثیر گذار هستند. فالوور های واقعی افرادی واقعی هستند که از پست های شما بازدید می کنند. علاوه بر این برای شما کامنت (نظر ) می گذارند. یا پست های شما را لایک می کنند. همه ی این موارد در الگوریتم های اینستاگرام باعث می شود پیج شما بیشتر دیده شود.

فالوور های واقعی با لایک کردن و نظر دادن راه پیچ را به سمت قسمت اکسپلور باز می کنند. هدق اصلی هم همین است. از طریق خود بازدید کنندگان و دنبال کنندگان به فالوور های بیشتر و بیشتری برسید.

2-قیمت مناسب:

چه شرکت یا فرد خریدار و چه شرکت یا فرد فروشنده پیج باید قیمت های مناسب را بدانند. برای این کار راحت ترین راه این است که از چند منبع مختلف که فروش پیج اینستاگرام را انجام می دهد قیمت بگیرید. این باعث می شود که طیف قیمت فروش پیج اینستاگرام برای شما مشخص شود. به عنوان مثال می توانید متوجه شوید که به ازای یک پیج 10K میزان X هزار تومان باید هزینه کنید.

برخی از افراد برای فروش پیج اینستاگرام عجله می کنند و این باعث می شود که با قیمت های غیر منطقی و بالا خرید و فروش را تجربه کنند. به همین دلیل به شما توصیه می کنیم برای فروش پیج اینستاگرام یا خرید آن به هیچ عنوان عجله نداشته باشید.

3-اعتبار فردی یا شرکتی:

تبلیغاتی که در فضای مجازی انجام می شود درصد کمی از حقیقت را بازگو می کنند!. ممکن است در نرم افزاری مانند تلگرام انواع روش های خرید و فروش پیج اینستاگرام را دیده باشید. اما باید بدانید که بسیاری از افرادی که ادعای خرید و فروش پیج ها را دارند معتبر نیستند. بعد از این که شما واریز مبلغ را انجام دادید دیگر نه پیج می بینید و نه پول خود را!.

بنابراین تلاش کنید که از شرکت ها یا افرادی خرید کنید یا به شرکت ها و افرادی بفروشید که مورد اعتماد شما هستند.

فروش پیج اینستاگرام

فروش پیج اینستاگرام

قیمت فروش پیج اینستاگرام

مهمترین سوالی که پرسیده می شود قیمت پیج است!. افراد زیادی می خواهند بدانند که فالوور هایی که دارند چه قیمتی دارد!. با توجه به وضعیت کشور قیمت همه چیز در حال تغییر است. بنابراین نمی توان قیمت دقیقی داد.

اما باید این موضوع را بدانید که فروش پیج اینستاگرامی که زیر 10 هزار فالوور دارند کمتر انجام می شود. معمولا افراد کمی هستند که به پیج هایی با فالوور های 2 یا 3 هزار تایی هزینه ای را برای خرید بپردازند. اما اگر می خواهید این کار را انجام دهید می توانید از طریق خود پیج اقدام کنید. ممکن است در میان فالوور های شما فردی باشد که نیاز به یک پیج 2 هزارتایی با قیمت مناسب باشد.

در زمان نوشته شدن این مقاله یک پیج 10 هزارتایی حدود 1 میلیون تومان می ارزد. اما همانطور که گفته شد قیمت ها را نمی توان به صورت تناسب بستن به دست آورد! یعنی فردی که هزار فالوور دارد قیمت پیجش 100 هزار تومان نیست! بلکه ممکن است 20 یا 30 هزارتومان ارزش داشته باشد. هر چقدر تعداد فالوور ها افزایش پیدا کند قیمت آن پیج به صورت تصاعدی افزایش پیدا می کند. اما موضوع مهم تر بازدهی پیج و در واقع کیفیت مخاطبانی است که آن پیج دارد.

خرید پیج اینستاگرام

ممکن است تعداد زیادی از افرادی که این متن را می خوانند به فکر گسترش کسب و کار خود باشند. در این حالت برای خرید پیج اینستاگرام با فالوور های زیاد اقدام می کنند. می خواهیم ببینیم که برای خرید این نوع پیج ها به چه مسائلی باید توجه کرد؟

فروش پیج اینستاگرام

خرید پیج اینستاگرام برای گسترش کسب و کار

1-همانطور که در بالا گفته شد مراقب کلاهبرداران اینترنتی باشید. افراد زیادی بعد از واریز پول نقد برای پیج اینستاگرامی متوجه شدند که اشتباه کرده اند!. بنابراین تا جایی که ممکن است از فردی مورد اعتماد پیج خود را خریداری کنید. ضمن این که می توانید از افرادی که پیج اینستاگرامی خریده اند مشورت بگیرید. این افراد می توانند به شما بگویند که از چه طریقی اقدام به خرید پیج کنید.

2-اطلاعات را کامل بگیرید . دقت داشته باشید که هر پیج اینستاگرامی یک حساب کاربری است. این حساب کاربری یک سری نام کاربری و رمز عبور دارد. ممکن است که این پیج پسورد های مرحله دوم هم داشته باشد. باید همه این موارد به طور کامل از فروشنده گرفته شود. در غیر این صورت ممکن است که بعد از تحویل پیج به شما، پیج شما از دسترس خارج شود.

فروشندگان پیج اینستاگرام معمولا ضمانتی را بعد از تحویل پیج به شما اراده نمی دهند. بنابراین در صورتی که اختلالی از طریق پسورد توسط خود آن ها ایجاد شود، شما نمی توانید ادعایی داشته باشید.

3-همه ی مواردی که در بالا گفته شد در صورتی که شما از یک فروشنده ی معتبر پیج را بخرید حل می شود!. اگر فروشنده ی پیج معتبر باشد می توانید هر مشکلی را حتی بعد از تحویل پیج بررسی کنید و حل کنید.

اگر به دنبال گسترش کسب و کار خود هستید یا می خواهید محتوایی را ارائه کنید خرید پیج گزینه ی خوبی است. چون می توانید با انرژی بیشتری به کار خود ادامه دهید. البته اگر پیج خود را از صفر شروع کنید در صورتی که محتوای با کیفیتی داشته باشید می توانید بعد از چند ماه به هدف خود برسید.

مطالب مرتبط

هک کردن اینستاگرام چگونه ممکن است ؟

هک اینستاگرام با گوشی

هک اینستاگرام با ویندوز

جلوگیری از هک شدن اینستاگرام

 

 

دیدگاهتان را بنویسید