شنود صدا از راه دور بدون نیاز به نرم افزار و سخت افزار و با استفاده از تلفن همراه

شنود صدا از راه دور بدون نیاز به نرم افزار و سخت افزار

پرسیدن سوال در استوری
پرسیدن سوال در استوری اینستاگرام
جولای 18, 2018
هک کردن گوشی
هک کردن گوشی اندروید با نرم افزار
جولای 22, 2018

شنود صدا از راه دور بدون نیاز به نرم افزار و سخت افزار

شنود از راه دور

سالهاست که با ورود تلفن های همراه به بازار و همه گیر شدن آن، دغدغه بسیاری از مردم شنود صدا از راه دور صداهای اطرافیانشان شده است. شاید شما هم به خاطر همین دغدغه است که اکنون در حال مطالعه این مطلب هستید.

بعد از آموزش های شنود گوشی موبایل و راه های جلوگیری از شنود، که در مطالب قبلی به طور مفصل توضیح دادیم اکنون نوبت به بررسی روشی که طی آن شنود صدا از راه دور بدون نیاز به استفاده از نرم افزار یا سخت افزاری انجام شود، می رسد. در این روش به تنها چیزی که احتیاج دارید یک گوشی موبایل ترجیحا هوشمند و دارای سیستم عامل اندروید یا iOS است. در ادامه آموزش کامل شنود صدا از راه دور با تلفن همراه را به شما عزیزان خواهیم گفت.

شنود صدا از راه دور با گوشی موبایل

شاید تاکنون برای شما نیز پیش آمده باشد که برای اطلاع از سلامت یک محیط، مثلا محیط شرکت یا دفتر کارتان نیاز به شنیدن صداهای آن محیط داشته باشید. مسلما زمانی به شنود صدا نیاز دارید که خودتان در آن محیط قرار ندارید. پس باید روشی را پیاده کنید که بتوانید از راه دور و بدون مطلع شدن افراد صداهای موجود در محیط را بشنوید.

بسیاری از افراد برای انجام چنین کاری به سراغ دستگاه های شنود صدا یا نرم افزارهای شنود می روند، که البته روش های خوبی است، اما اکنون می خواهیم روشی ساده تر را به شما آموزش دهیم.

پیش نیاز های شنود از راه دور

این روش یک سری پیش نیاز هایی دارد که ابتدا باید آن ها را آماده کنید.

  • یک گوشی موبایل دارای ویژگی پاسخگویی خودکار به تماس
  • یک سیم کارت برای قرار دادن در گوشی
  • یک تلفن ثابت یا تلفن همراه دیگر برای تماس گرفتن

انجام عملیات شنود صدا از راه دور

بعد از فراهم کردن مواردی که در بالا ذکر کردیم می توانید شروع به انجام عملیات کنید. سیمکارت جدیدتان را درون گوشی موبایل قرار دهید و در قسمت تنظیمات گوشی پاسخگویی خودکار را فعال کنید. اکنون می توانید گوشی تلفن همراه را در مکان موردنظرتان ( ترجیحا جایی که در معرض دید دیگران نباشد ) قرار دهید.توجه داشته باشید که مکان جایگذاری دستگاه تا حدی روی کیفیت دریافت صدا تاثیر گذار است. حتما گوشی را در جایی قرار دهید که ورودی میکروفن آن مسدود نشده باشد تا بتوانید به راحتی صداهای محیط را بشنوید.

پس از انجام کارهای گفته شده می توانید در هر زمانی که خواستید با یک تلفن دیگر با موبایل جاسازی شده تماس بگیرید و صداهای محیط موردنظرتان را بشنوید.

توجه داشته باشید که بسیاری از گوشی های قدیمی شما که اکنون بلااستفاده هستند، قابلیت پاسخگویی خودکار را دارند و می توانید از آنها استفاده کنید.

استفاده از نرم افزار شنود صدا از راه دور

گاهی ممکن است به هر دلیلی نتوانید گوشی موبایل دیگری را فراهم کنید، شاید هم بخواهید صدای فرد خاصی را شنود کنید که محل کار ثابت و مشخصی ندارد که بتوانید در آنجا دستگاهی را جاسازی کنید. این فرد ممکن است یکی از اعضای خانواده شما مانند فرزندانتان باشد که داشتن اطلاعاتی درباره کارهایی که انجام می دهد و سخنانی که با دیگران می گوید برای شما بسیار حائز اهمیت می باشد.

در این مواقع ما به شما پیشنهاد می کنیم تا از یک نرم افزار شنود از راه دور استفاده کنید تا بتوانید به راحتی صدای اطراف عزیزانتان را بشنوید.

نرم افزار PLC SPY

PLC SPY برنامه ای است که با هدف ردیابی و کنترل نامحسوس گوشی و تبلت فرزندان طراحی شده است . این برنامه نیازی به نصب برروی موبایل فرزندان نداشته و از طریق شماره تلفن وسریال گوشی می تواند شنود صدا از راه دور را انجام دهد.

شنود صدا از راه دور

برنامه PLC SPY چگونه شنود از راه دور را انجام میدهد؟

این برنامه در واقع گوشی موبایل فرزند شما را هک می کند و از این طریق می توانید صدای مکالمات و اطراف گوشی فرزندتان را بشنوید.

مکانیزم نرم افزارPLC SPY نقص امنیتی پیچیده ای نیست ، این برنامه که مانند یک هکر بوده تمامی تماس های تلفنی که به تلفن شخص مورد نظر شما می شود را به یک سیستم آنلاین هدایت یا Route می کند و بعد از آن تماس مورد نظر را به سمت کاربر تلفن همراه مسیریابی مجدد یا Re-Route می کند و اینگونه یک حمله از نوع Man In The Middle یا MITM انجام می دهد.

البته نگران نشوید که شاید الان شخصی بتواند مکالمات شما را شنود کند، چرا که برای هک کردن دستگاه موبایل و شنود صدا از راه دور با نرم افزار های هک موبایل از راه دور باید سریال گوشی را داشته باشند و به برنامه بدهند.

هکر های حرفه ای با هک گوشی افراد می توانند تمام حرکات کاربر را شناسایی و با استفاده از ابزارهایی مثل برنامه PLC SPY تمامی فعالیت های او را زیر نظر بگیرند. جالب اینجاست بدانید که نوهل کارشناس زبده فناوری گوشی های هوشمند آلمان اعلام کرده است که این آسیب پذیری امنیتی در سیستم های اطلاعاتی وجود دارد و سرویس های جاسوسی و امنیتی دنیا از چنین آسیب پذیری اطلاع داشته اند و بعضا از آن استفاده نیز کرده اند.

 نرم افزار PLC SPY علاوه بر شنود صدا از راه دور، قابلیت های بسیار دیگری نیز دارد که به برخی از آنها در زیر اشاره می کنیم:

  • کنترل شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و اینستاگرام
  • ردیابی نامحسوس موبایل
  • دریافت لیست تماس ها و پیامک ها و مخاطبین
  • تعیین زمان استفاده از اینترنت یا هر برنامه ای
  • و….

دریافت اطلاعات و دانلود نرم افزار PLC SPY

 

دیدگاهتان را بنویسید

error: Content is protected !!