شنود از راه دور با تلفن همراه بدون نیاز به برنامه - برنامه نظارتی گوشی فرزندان-PlcSpy

شنود از راه دور با تلفن همراه بدون نیاز به برنامه

تشخیص گوشی اصل از گوشی تقلبی
آگوست 19, 2017
برنامه های جاسوسی را چگونه غیر فعال کنیم ؟
آگوست 20, 2017

شنود از راه دور با تلفن همراه بدون نیاز به برنامه

شنود از راه دور بدون نیاز به استفاده از برنامه یا سخت افزاری صورت می پذیرد.شما برای شنود فقط نیاز به یک تلفن همراه ترجیحا تلفن هوشمندی که  دارای سیستم عامل اندروید یا iOS است.

شنود از راه دور با تلفن همراه

برای اکثر آدمها پیش آمده است که برای افزایش امنیت یک محیط (مثلا محیط کار شما) نیاز داشته باشید که صداهای آن محیط را شنود کنید. پس شما در چنین شرایطی نیاز دارید که شنود از راه دور داشته باشید چرا که در این موارد خود شما در محیط حضور ندارید.

افراد  زیادی هستن که برای شنود از راه دور  به دنبال دستگاه های گران قیمت شنود می روند یا در نهایت کم هزینه ترین روش که نصب یک برنامه شنود صدا است را انتخاب می کنند.اما شما نیاز به هیچ کدام ازین کارها را ندارید در ادامه به شما  روشی خواهم گفت که با استفاده از آن نیاز به خرید برنامه شنود از راه دور نباشد و نیاز به هیچ دستگاه اضافی نیز علاوه بر یک گوشی موبایل ندارید.

برای این کار شما باید یک گوشی موبایل با یک سیم کارت فعال که قابلیت دریافت تماس در خود داشته باشد تا بتوانید شنود از راه دور را با این تلفن همراه انجام دهید.

 شنود از راه دور

 

موارد مورد نیاز شنود از راه دور

  • یک گوشی تلفن همراه دارای قابلیت پاسخگویی خودکار به تماس
  • یک عدد سیم کارت برای قرار دادن در گوشی تلفن همراه
  • یک تلفن ثابت یا تلفن همراه دیگر برای تماس گرفتن

قرار دادن تلفن همراه در محل مورد نظر

پیش از هر چیزی شما باید یک گوشی موبایل به همراه سیم کارت داشته باشید که البته این گوشی موبایل در تنظیماتش امکان پاسخگویی خودکار به تماس های ورودی را داشته باشد. در این صورت از هر تلفنی که با این تلفن همراه تماس بگیرید تماس شما به صورت خودکار وصل می شود. معمولا تمامی گوشی های اندرویدی این قابلیت را دارند. می توانید از یک تلفن همراه ارزان قیمت استفاده کنید یا از تلفن های قدیمی خود که استفاده ای ندارند. در این روش امکانات خاصی مدنظر نیست و فقط کافی است تا بتوان با آن تلفن همراه تماس برقرار کرد.

در نهایت پس از تنظیم برای پاسخگویی خودکار و قرار دادن سیم کارت، کافی است تا تلفن همراه را در محل مورد نظر قرار دهید، می توانید یک گوشی موبایل را به سادگی در هر مکانی که می خواهید جاسازی کنید.

محلی که قرار می دهید تا حدی روی کیفیت دریافت صدا تاثیر گذار است. سعی کنید دستگاه را در مکانی قرار دهید که ورودی میکروفن آن مسدود نشده باشد و در فضای باز باشد.

با خط دیگری با تلفن همراه تماس بگیرید

شنود از راه دور

 

حالا پس از جاسازی تلفن همراه از هر خط تلفن دیگری که با تلفن جاسازی شده تماس بگیرید امکان شنود از راه دور برای شما فراهم می شود.به این صورت که در تماس با سیم کارت قرار داده شده در تلفن همراه پنهان در محل تماس شما بصورت خودکرا وصل می شود و می توانید با Mute کردن میکروفن تلفن خود فقط صدای محیط را شنود کنید.

دیدگاهتان را بنویسید