شنود از راه دور با دستگاهای کوچک و مخفی ردیابان - برنامه نظارتی گوشی فرزندان-PlcSpy

شنود از راه دور با دستگاهای کوچک و مخفی ردیابان

دستگاه شنود و دوربین مخفی را چگونه می توانیم پیدا کنیم ؟
جولای 8, 2017
بازدید یاب اینستاگرام
بازدید یاب اینستاگرام چه کاری انجام می دهد و چگونه دانلود کنیم؟
جولای 9, 2017

شنود از راه دور با دستگاهای کوچک و مخفی ردیابان

شنود از راه دور

شنود از راه دور با  دستگاه‌های کوچک و پیشرفته  سامانه ردیابان مانند ساعت ردیاب، ردیاب‌های چند منظوره، ردیاب خودرو و ردیاب موتور سیکلت قابلیت شنود امکان پذیر است و حتی تماس با دستگاه ردیاب وجود دارد.

در ردیاب‌های شخصی مانند ساعت‌ها و ردیاب‌های چند منظوره به‌صورت (Built-in) میکروفن برای شنود از راه دور  وجود دارد.و دستگاههایی که مخصوص خودرو هستند.

قابلیت پشتیبانی از میکروفن را داراست که می‌توانید به‌ صورت جداگانه در صورت تمایل برای شنود  از راه دور صدای محیط  اطراف ررا داشته باشید به آن متصل کنید.

دستگاه شنود از راه دور در سامانه ردیابان

 سامانه ردیابان دستگاه‌های ردیاب GPS خود را  از آنجایی که میتواند صدای اطراف خود را داشته باشد دستگاهی کوچک ارائه داده است که می‌توان به عنوان کوچک‌ترین دستگاه شنود از راه دور نامید.

افرادی هستند که  نگران ناوگان حمل و نقل کاری بوده و احتیاج به شنود  و مکان یابی به‌ صورت لحظه‌ای، داشته باشند که این امر را حل شده دانسته زیرا این دستگاهها می تواند قابلیت شنود صدای محیط بهترین شکل ممکن ارائه دهد.

والدین همیشه نگران فرزندان خود هستند  و یا  مواقعی  هست که فرزندان نیاز مبرم به کمک والدین را دارند پس ، به سادگی با فشردن یک دکمه بر روی دستگاه ردیاب GPS می‌توانند از والدین خود درخواست کمک کرده و با آنها به‌صورت صوتی گفتگو کنند.

شیوه شنود صدا به این شکل است که به عنوان مثال برای ساعت‌های ردیاب کودکان، با فشردن یک دکمه بر روی ساعت توسط فرزند شما یا با انتخاب گزینه تماس با ردیاب در پنل مدیریتی توسط والدین تماسی صوتی بین شما به عنوان والدین و دستگاه ردیاب برقرار می‌شود که امکان شنود یا گفتگو به صورت دو طرفه را خواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید