روت کردن گوشی های اندروید با استفاده از برنامه King Root - برنامه نظارتی گوشی فرزندان-PlcSpy

روت کردن گوشی های اندروید با استفاده از برنامه King Root

هات اسپات
هات اسپات را چگونه بروی گوشی های اندروید و IOS بسازیم ؟
ژوئن 15, 2017
تلگرام پلاس
تلگرام پلاس : شما میتوانید دانلود کنید نسخه جدید و رایگان تلگرام
ژوئن 17, 2017

روت کردن گوشی های اندروید با استفاده از برنامه King Root

روت کردن

روت کردن دستگاه های اندروید روش های گوناگونی دارد؛ اگرچه هر دستگاه فایل ها و ابزار ویژه خود را برای روت کردنش دارد ولی می‌توان بطور کلی روت کردن را به دو روش حرفه ای و ساده انجام داد.

ساده ترین روش همیشه  بهترین روش است  ابتدا این روش را آموزش می‌دهیم که در بیشتر مواقع همین روش پاسخگوست و می‌توانید به سادگی دستگاه خود را روت کنید.

 

روت کردن گوشی اندروید شما با نرم افزار Kingo Android Root

شما می توانید این برنامه بروی دو سیستم عامل Windows (کامپیوتر) و اندروید(دستگاه اندرویدی) نصب کنید؛ برای نسخه اندرویدی این برنامه را از اینجا – دانلود نسخه اندرویدی Kingo Android Root کلیک کنید و بروی دستگاه اندرویدی خود منتقل کرده و نصب کنید.

در موقع نصب شاید دستگاه اندرویدی شما با خطاهایی مانند “Install Blocked” یا “نصب مسدود شده است” روبرو شدید، مطابق تصاویر عمل کنید.

روت کردن

  • در قسمت امنیت  گزینه ای بنام “Unknown Sources” یا “منابع ناشناخته” را نشانه گذاری کنید

 

  • حالا می توانید برنامه Kingo Root که در فهرست برنامه های نصب شده شما قرار دارد می‌توانید به سادگی با لمس کردن دکمه Root دستگاه خود را روت کنید.

آموزش روت کردن گوشی اندرویدی با برنامه

Kingo Android Root نسخه ویندوز

اگر روش بالا به هر دلیلی عملی نشد و با خطاهایی مانند Root Failed یا روت ناموفق بود روبرو شدید نسخه ویندوزی برنامه را از اینجا – دانلود نسخه ویندوزی Kingo Android Root دریافت کنید و بروی کامپیوتر خود نصب کنید.

 

برای این کار ایتدا تنظیمات دستگاه اندرویدی خود به About Phone یا درباره تلفن بروید و پس از وارد شدن به بخش Software Info یا اطلاعات نرم افزاری و در برخی از دستگاه های اندرویدی حتی در همان بخش درباره تلفن بروی Build Number یا شماره ساخت چندین بار لمس کنید تا با پیام Now you are a developer یا شما اکنون گسترش دهنده هستید روبرو شوید.

سپس یک بخش تازه در تنظیمات دستگاه خود گزینه  گسترش دهنده یا Developer options را انتخاب کنید برای فعال/غیرفعال کردن این بخشآن را لمس کرده  در غیر اینصورت در سربرگ Debugging به دنبال گزینه USB debugging باشید و آن را نشانه گذاری کنید.

خوب حالا  گوشی خود را با کابل USB به کامپیوتر متصل کنید و برنامه Kingo Root را هم اجرا کنید. کمی بعد برنامه Kingo Root دستگاه شما و وضعیت روت بودن یا نبودنش را بررسی می‌کند و درصورتی که مراحل بالا را درست انجام داده باشید و دستگاه شما از پیش روت نباشد دکمه Root را نمایش می‌دهد.

همچنین می توانید مطالب دیگر مربوط به اندروید را از طریق لینک های زیر مطالعه نمایید.

رسیدساز اندروید

گوشی اندرویدی : چگونه شماره تلفن یک فرد مزاحم را بلاک کنیم؟

محافظت در برابر ویروس های مختلف در دستگاه های اندرویدی

مجوزهای برنامه‌های کاربردی اندروید

 

دیدگاهتان را بنویسید