ردیاب شخصی چیست و چه کاربردی دارد ؟ - برنامه نظارتی گوشی فرزندان-PlcSpy

ردیاب شخصی چیست و چه کاربردی دارد ؟

موقعیت یابی افراد با شماره
موقعیت یابی افراد با شماره موبایل با چند روش ساده
نوامبر 7, 2017
پسورد کامپیوتر
چگونه پسورد کامپیوتر را هک کنیم ؟
نوامبر 11, 2017

ردیاب شخصی چیست و چه کاربردی دارد ؟

ردیاب شخصی در این روزها به یکی از مهمترین وسایلی است که مردم برای محافظت از اشیا قیمتی خود استفاده میکنند یکی از مسئله هایی که در هر جامعه ای وجود دارد و غیر قابل چشم پوشی می باشد وجود دزدان و سارقان است که امنیت وسابل شخصی و حتی افراد را به خطر می اندازند.

با توجه به این توضیحات ردیاب ها می توانند کمک بسیاری به امنیت افراد و وسایل مهم ما بکنند. در زمینه ی استفاده از انواع ردیاب ها چیزی که حائز اهمیت است کوچک بودن ردیاب و غیر قابل مشاهده بودن آن میباشد که سارقان نتوانند ردیاب را مشاهده و تشخیص دهند  و به راحتی آن را جدا کنند و دیگر نمی توان به موقعیت شئ یا شخص ربوده شده دسترسی پیدا کرد. یکی از کارامد ترین نوع ردیاب ، ردیاب شخصی بسیار کوچک می باشد که قابلیت نصب به روی اشیاء ارزشمند و افراد را دارد و با توجه به کوچک بودن آن قابل مشاهده نیست.

کاربرد ردیاب شخصی

 این ردیاب را می توان برای سالمندانی که دوچار بیماری آلزایمر شده اند استفاده کرد و در هر لحظه از موقعیت و سلامت آنان اطمینان پیدا کرد.

کاربرد دیگری که  از دستگاه ردیاب شخصی مخفی برای اداره پلیس می باشد که این دستگاه را به صورت خیلی پیشرفته زیر پوست یا داخل دندان یا بدن شخصی که قرار است کار جاسوسی را انجام دهد یا شخص تبهکاری که قصد دارید او را طعمه نقشه خود قرار دهید و به باند قاچاقچیان برسید از این دستگاه استفاده کنید.

ردیاب شخصی

با توجه به این کاربرد ردیاب در هر لحظه نیرو های پلیس می توانند از موقعیت شخص مورد نظر از طریق ردیاب شخصی بسیار کوچک قرار گرفته به روی بدن آن ها اطلاع یابند. همچنین این ردیاب ها به روی لباس و یا کفش نیرو های نظامی در هنگام رفتن به ماموریت نصب می شود و از این طریق امنیت آنان تامین می گردد. یک نمونه ی دیگر از ردیاب شخصی بسیار کوچک وجوددارد که علاوه بر ردیابی اشخاص قابلیت ردیابی و ارائه ی موقعیت اشیاء را دارد. این ردیاب مانند یک چسب کوجکی است که می توان آن را به روی هر شئ که مورد نظر ماست قرار دهیم و از طریق دستگاه های هوشمند مانند تبلت ، لپ تاپ ، کامپیوتر و … آن را کنترل کرد و از موقعیت مکانی شئ و یا شخص مطلع شد. از دیگر نکات جالب ردیاب شخصی بسیار کوچک قابلیت برقراری تماس آن می باشد. بدین ترتیب تمامی این وسیله ها دارای یک دکمه هستند که با فشردن آن سریعآ با شماره ی تنظیم شده تماس گرفته می شود و هشدار به آن اطلاع شخص می رسد. علاوه بر این می توان با توجه به تنظیمات ردیاب محدوده ای را تنظیم نمود که اگر ردیاب از آن محدوده خارج شود با شماره ی معینی تماس حاصل می شود.

جدا از تمام مزایای ردیاب شخصی که توضیح داده شد مسلما فرزندان و نوجوانان خود را نمیتوانیم مدام در خانه نگه داریم و مانه از بیرون رفتن آنها شویم یا هر لحظه گوشی آنها را بررسی کنید تا بدانید با چه کسانی دوست هستند مهمانی به کجا می روند مسلما این کارها از جانب والدین باعث از بین رفتن اعتماد بین آنها می شود. برای اینکه شما بتوانید مخفیانه فرزندان خود را زیر نظر داشته باشید می توانید از ردیاب شخصی مخفی استفاده کنید تا بدون اینکه فرزندان شما از وجود چنین دستگاهی مطلع شوند با اشکال ساعت مچی،کفش کتانی یا گذاشتن برچسب ردیاب که به اندازه سکه می باشد ومی توانید آنرا داخل کیف،روی پاچه شلوار،یقه لباس بگذارید تا بتوانید از تمام جاهایی که آنها می روند مطلع شوید و اگر اتفاقی برای آنها بیفتد سریعا توسط گوشی مطلع شوید.

همچنین برخی از مطالب مرتبط را از طریق لینک های زیر مطالعه نمایید.

بهترین ردیاب و دستگاه شنود از راه دور

بهترین ردیاب حیوانات

ردیابی صدا

ردیابی با شماره تلفن

دیدگاهتان را بنویسید

error: Content is protected !!