ردیابی موقعیت مکانی دوستان و اعضای خانواده با استفاده از نرم افزار ردیاب هوشمند

ردیابی موقعیت مکانی دوستان و اعضای خانواده با استفاده از نرم افزار

مانیتورینگ
مانیتورینگ و کنترل گوشی های آیفون و اندروید فرزندانتان
سپتامبر 21, 2018
بعد از هک شدن چه کارهایی را باید انجام دهیم ؟ تمام اقدامات لازم را بشناسید
سپتامبر 22, 2018

ردیابی موقعیت مکانی دوستان و اعضای خانواده با استفاده از نرم افزار

ردیابی موقعیت مکانی

بسیاری از ما هنگامی که اعضای خانواده و به خصوص فرزندانمان بیرون از منزل هستند، نگران آنها هستیم و می خواهیم که هرلحظه از موقعیت مکانی آنها مطلع باشیم تا مطمئن شویم که اتفاق ناگواری برای آنها رخ نداده است. احتمالا در چنین مواقعی همه ما به فکر پیدا کردن روشی برای ردیابی موقعیت مکانی عزیزانمان هستیم. اما شاید بسیاری از ما ندانیم که نرم افزارهایی برای ردیابی موقعیت مکانی افراد از طریق گوشی موبایل آنها وجود دارد. ما در این مطلب قصد داریم یکی از بهترین نرم افزارهای موجود در دنیا که قادر به ردیابی موقعیت مکانی دیگران از طریق شماره تلفن می باشد را معرفی کنیم.

ردیابی موقعیت مکانی دیگران

کنترل و نظارت بر اعضای خانواده در سال های اخیر آسان تر و راحت تر از همیشه انجام می شود. امروزه برای اینکه متوجه شوید فرزندتان در منزل است یا در جایی دیگر نیازی به تماس گرفتن و یا ارسال پیامک و منتظر جواب ماندن ندارید. اگر بی صبرانه منتظر رسیدن پدر، همسر یا حتی مهمانی به منزلتان هستید، می توانید به راحتی به سادگی زمان رسیدن او را بفهمید. تمام این کارها را تنها با نصب یک نرم افزار برروی گوشی خود می توانید انجام دهید.

در سال های اخیر نرم افزارهای زیادی برای ردیابی موقعیت مکانی افراد از طریق شماره موبایل طراحی و عرضه شده است. با استفاده از این نرم افزارها دیگر لازم نیست نگران فرزندان خود باشید و یا منتظر تماس آنها بمانید تا از موقعیت مکانی آنها باخبر شوید چرا که تنها با داشتن شماره تلفن آنها و لمس کردن چند کلید به راحتی می توانید به ردیابی موقعیت مکانی آنها بپردازید.

ردیابی موقعیت مکانی افراد با استفاده از نرم افزار ردیاب هوشمند

ردیاب هوشمند نام نرم افزاری است که با هدف کنترل و نظارت بر اعضای خانواده و کاملا مطابق با نقشه های جاده ها و خیابان های کشور ما ایران، طراحی و عرضه شده است. با استفاده از نرم افزار ردیاب هوشمند می توانید از موقعیت مکانی لحظه به لحظه فرزندان یا کارمندان خود باخبر شوید. ردیاب هوشمند از طریق شماره تلفن و دکل های مخابراتی به راحتی و در عرض چند ثانیه موقعیت مکانی عزیزانتان را با کمترین خطا در اختیار شما قرار می دهد.

ردیابی موقعیت مکانی

برخی از قابلیت های ردیاب هوشمند

  • ردیابی موقعیت مکانی بدون نیاز به وای فای
  • ردیابی به صورت خودکار و بدون نیاز به تاییدیه
  • نمایش چهار نوع نقشه معمولی ، ماهواره ای ، ترکیبی و عوارض زمین
  • قابلیت ذخیره ردیابی های انجام شده همراه با شماره  ، تاریخ ، زمان و …
  • نمایش آدرس محل مورد نظر شما روی نقشه
  • پشتیبانی آنلاین از طریق تلگرام
  • قابلیت دریافت محل گوشی از دکلهای مخابراتی ایرانسل , همراه اول و رایتل

جهت دریافت فیلم آموزشی نحوه کار با ردیاب هوشمند و دانلود این برنامه می توانید برروی لینک قرمز رنگ زیر کلیک نمایید.

ردیاب هوشمند

دیدگاهتان را بنویسید