ردیابی شما با 4 تکنولوژی امکان پذیر است - برنامه نظارتی گوشی فرزندان-PlcSpy

ردیابی شما با 4 تکنولوژی امکان پذیر است

هک اطلاعات شخصی
هک اطلاعات شخصی را در شبکه های اجتماعی محفوظ نگه داریم ؟
آگوست 2, 2017
دانلود و نسخه جدید مترجم بابیلون babylon
آگوست 9, 2017

ردیابی شما با 4 تکنولوژی امکان پذیر است

ردیابی شما

ردیابی شما امروزه، با گوشی های هوشمند و کامپیوتر ها امکان پذیر شده است. اکثر مردم به این موضوع اهمیتی نمیدهند. اکثرا بر این باورند که مزیت های قابلیت ردیابی افراد بیشتر از پیامد هایش است.

کمپانی هایی هستند که ردیابی شما را انجام می دهند  این کمپانی ها از راه ها و تکنیک هایی استفاده میکنند و اطلاعاتی بدون اجازه شما از شما دریافت میکنند و بدین وسیله میتوانند موقعیت مکانی شما را ردیابی کنند.

ردیابی شما

 برای شما به چند مورد از مواقعی که ردیابی شما بدون اینکه بدانید انجام می شود را اشاره میکنیم :

1. باتری گوشی اندرویدی شما

گوشی هوشمند قابلیت هایی به  نام GPS و موقعیت مکانی دارند که البته شما میتوانید اکثر آنها را غیر فعال کنید. با خاموش کردن GPS گوشی توانایی انجام یک سری از کارها را ندارید اما در عوض حداقل میدانید که دیگر شرکت های توسعه دهنده برنامه که برنامه هایشان بر روی گوشی ما نصب است نمیتوانند به موقعیت مکانی شما دسترسی داشته باشند.
برخلاف GPS و Wi-Fi، دسترسی به اطلاعات مربوط به میزان استفاده از باتری برای تمامی برنامه های موجود در گوشی آزاد است و این برنامه ها برای دسترسی به این اطلاعات نیاز به دریافت هیچ اجازه ای از شما ندارند.
طبق گفته محققان روشی که در آن با استفاده از میزان استفاده از باتری گوشی میتوان موقعیت مکانی را ردیابی کرد در 90 درصد مواقع درست کار میکند.
 2. سیستم های ماشین ها
گوگل، اپل این دو کمپانی  و ماشین سازی ها رقابتی برای سیستم های ماشین ها دارند که.در سال های اخیرگوگل و اپل سرویس هایی  معرفی کردند با نامهای Android Auto و Apple CarPlay  و البته کمپانی های ماشین سازی نیز اینچنین سیستم هایی ساختند.
برنامه هایی که به دست کمپانی های ماشین سازی درست شده اند، میتوانند به راحتی به موقعیت مکانی شما دسترسی پیدا کنندکه با این کار برای مثال زمانی که برای ماشین شما مشکلی پیش آمد یک تعمیرگاه پیشنهاد میدهند که از آن استفاده کنید. یا به شما تبلیغات فروشگاه های نزدیکتان را نمایش میدهند و… که تمامی این کار ها برای کمپانی ها سود آور است.
 3. سیگنال های آلتراسونیک

برنامه هایی وجود دارند که با استفاده از سیگنال های صوتی  گوشی شما قادر به ردیابی شما خواهند بود.  این تکنولوژِی ردیابی  آلتراسونیک  نام دارد .کمپانی های پیشرو در صنعت تکنولوژِی میتوانند صدا هایی را در هر چیزی قرار دهند که گوشی شما میتواند آن ها را ضبط کند. در طول مدت، کمپانی ها میتوانند بفهمند که شما کجا بوده اید، چه چیز هایی دیده اید و چه مدت در چه مکان هایی بوده اید.

در آخر پیشنهاد می کنیم مقاله ردیابی اندروید را هم مطالعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید