ربات هک تلگرام واقعا وجود دارد؟ 3 حقیقتی که باید درباره هک تلگرام بدانید.

ربات هک تلگرام واقعا وجود دارد ؟ حقیقتی که باید درباره هک تلگرام بدانید.

برنامه هک اینستاگرام
حقیقت برنامه هک اینستاگرام چیست ؟ آیا چنین برنامه ای وجود دارد؟
می 29, 2020
هک آموزش
هک آموزش ساده تری دارد ؟ مراحل تبدیل شدن به یک هکر حرفه ای چیست ؟
ژوئن 5, 2020

ربات هک تلگرام واقعا وجود دارد ؟ حقیقتی که باید درباره هک تلگرام بدانید.

ربات هک تلگرام

ربات هک تلگرام ، هک تلگرام با شماره موبایل ، هک تلگرام با آیدی ، و چند کلیدواژه ی دیگر از عباراتی هستند که بیشترین سرچ را در زمینه ی هک دارند. اما واقعا همچین امکانی وجود دارد ؟ آیا می توان از طریق ربات هک تلگرام به پیام های افراد دسترسی داشت ؟ اصلا هک تلگرام حقیقت دارد ؟

در پاسخ به تمام سوالات بالا باید گفت که هک هر سیستم و یا نرم افزاری ممکن است. اما این هک شدن بستگی به میزان امنیت آن سیستم دارد. از آنجایی که تلگرام نیز از امنیت بالایی بخوردار است، هک و نفوذ به آن تقریبا غیرممکن است. شاید الان این سوال در ذهنتان ایجاد شده باشد که پس تکلیف تبلیغات برنامه ها و ربات هک تلگرام چه می شود ، همه آن ها دروغ بوده ؟ در ادامه همراه ما باشید تا به طور مفصل درباره هک شدن تلگرام و جلوگیری از هک آن و همچنین حقیقت ربات هک تلگرام صحبت کنیم.

آنچه در این مقاله خواهید خواند :

  • هک تلگرام دروغ یا واقعیت ( آیا این کار قابل انجام است ؟ )
  • آیا ربات هک تلگرام وجود دارد ؟
  • آشنایی با روش های دسترسی به پیام های تلگرام دیگران
  • هک تلگرام با فیشینگ یا ربات هک تلگرام
  • هک تلگرام با تروجان
  • برنامه هک تلگرام
  • معرفی یکی از بهترین برنامه های هک تلگرام

 

هک تلگرام دروغ یا واقعیت ؟

حتما شما هم تا به حال درباره جایزه چندصد هزار دلاری که سازنده تلگرام گذاشته است ، چیزهایی شنیده اید. پاول دروف سازنده تلگرام برای این که امنیت برنامه خود را به رخ بکشد و ثابت کند که هک کردن تلگرام غیرممکن است ، چند سال متوالی مسابقاتی برگزار کرده که در آن جایزه هایی 200 ، 300 و یا حتی 500 هزار دلاری گذاشته است.

حال با توجه به این جایزه ها عده ای استدلال میکنند که اگر هک این پیام رسان قابل انجام بود ، قطعا تا به حال حرفه ای ترین هکرهای دنیا این کار را انجام داده بودند. اما در پاسخ این افراد باید گفت که چند سالی است خبری از این جایزه ها نیست و اگر در همین سال های اخیر شخصی موفق به هک این برنامه شده باشد ، احتمالا اطلاعات خود را در محیط دارک وب و یا حتی به خود کمپانی تلگرام فروخته و هیچ کس را از این موضوع با خبر نکرده اند.

حال این اصلا مشخص نیست و هیچ منبع معتبری قابل هک بودن یا نبودن تلگرام را تایید نمی کند. اما مسئله ای که روشن است ، این می باشد که هک تلگرام یا هر پیام رسان امن دیگری از طریق سرور های اصلی کار بسیار دشواری است که با یک ربات قابل انجام نمی باشد.

آیا ربات هک تلگرام وجود دارد ؟

باید بدانید که ربات هک تلگرام وجود ندارد ، درواقع هیچ روشی برای هک تلگرام وجود ندارد ، مگر این که بتواند به دستگاهی که تلگرام در آن نصب می باشد، نفوذ کرده و از آن طریق پیام های تلگرام را برای پنل کاربری به نمایش بگذارد. اما همه این ها به معنی هک تلگرام نیست. این ها فقط نوعی دسترسی فقط برای خواندن پیام های اکانت هدف می باشد. و امکان ارسال و یا حذف پیام ها توسط هکر وجود ندارد.

بنابراین با توجه به توضیحات بالا می توان نتیجه گرفت که هک تلگرام از طریق سرورهای اصلی غیرممکن است. اما می توان به روش های مختلف امکان خواندن پیام های تلگرام را به دست آورد. حال باید پرسید که این روش ها کدامند ؟ چرا که هر شخصی با دانستن درباره روش های هک  می تواند از هک شدن و دسترسی افراد دیگر به موبایل خود جلوگیری نماید.

❤️❤️❤️ بیشتر بخوانید : ربات هک واتساپ

 با روش های دسترسی به تلگرام آشنا شوید.

همانطور که گفتیم و بازهم تاکید می کنیم که این روش ها در واقع روش های هک نیست و هکر به این طریق هک تلگرام را انجام نمی دهد. حتی ربات هک تلگرام یا برنامه ها هم این کار را انجام نمی دهند. آنها فقط امکان خواندن پیام های شخص موردنظر را فراهم می کنند.

 فیشینگ یا ربات هک تلگرام

اگر کمی درباره هک و امنیت خوانده باشید ، حتما با روش فیشینگ آشنایی دارید. فیشینگ نوعی حمله سایبری به حساب می آید که با استفاده از روش های مهندسی اجتماعی انجام می شود. در فیشینگ فرد کلاهبردار که فیشر نامیده می شود. با ساخت صفحات جعلی و کاملا شبیه به صفحات اصلی اقدام به جمع آوری اطلاعات از هدف می کند. این کار معمولا برای ساخت درگاه های بانکی جعلی استفاده می شود تا اطلاعات و رمز عبور حساب کاربران را به دست آوردند. اما ممکن است برای هک تلگرام و به دست آوردن اطلاعاتی مانند رمز عبور به تلگرام نیز از این روش استفاده شود.

ربات هک تلگرام می تواند یک فیشینگ برای هک تلگرام خود شما باشد. برای جلوگیری از هک شدن حساب تلگرامتان با این روش، همیشه قبل از وارد کردن شماره تلفن خود اطمینان حاصل کنید که آدرس بالای صفحه مرورگرتون telegram.org۷۸۵ و یا web.telegram.org۷۶۱ هست و علامت قفل مرتبط با https هم به رنگ سبز باشد.

ربات هک تلگرام

هک تلگرام با استفاده از برنامه های جعلی

در این روش هکر با ساخت برنامه های جعلی که ظاهر کاملا موجهی دارند اقدام به هک تلگرام و یا هر برنامه دیگری می کنند. هکر ممکن است یک برنامه کاملا شبیه به تلگرام را بسازد و از طریق لینک و یا روش های دیگر آن را در اختیار شما قرار دهد. شما هم با خیال واقعی بودن این برنامه از آن استفاده کرده و به این ترتیب تمام اطلاعات و پیام های شما در اختیار هکر قرار می گیرد. برای جلوگیری از این روش همیشه باید برنامه های خود را از منابع معتبر همچون گوگل پلی استفاده نمایید.

استفاده از تروجان ها برای هک

اگر دقیقا نمی دانید که تروجان چیست. باید بگوییم که تروجان همانند یک برنامه مفید و به ظاهر جذاب، سعی در جذب مخاطب برای نصب آن می نماید. پس از نصب این برنامه روی سیستم فرد قربانی، تروجان در پشت پرده، شروع به فعالیت های جاسوسی نموده و اطلاعات کاربرانش را سرقت می نماید.

در واقع این روش هک تلگرام  هم مانند روش های قبلی علاوه بر تلگرام ممکن است بسیاری از برنامه های دیگر را هدف قرار داده و به این ترتیب به آنها نفوذ نماید.

هکر برای دسترسی به اطلاعات شما با این روش ، یک فایل که شامل یک نرم افزار کاربردی مانند یک بازی می باشد را برایتان ارسال می کند. شما با کلیک برروی این نرم افزار درواقع اجازه ورود به حریم خصوصی تان را می دهید. معمولا این نرم افزارها با یک کلیک خود به خود نصب می شوند ، حتی اگر شما نخواهید. ممکن است گاهی خودتان تروجان ها را نصب کنید و مدت ها از آن استفاده کرده و از عملکر آن هم راضی باشید . اما نمی دانید که این برنامه در پشت پرده تمام اطلاعات شما را برای هکر ارسال می کند.

برای جلوگیری از هک آیدی تلگرام به این روش بهترین کار نصب نکردن برنامه های ناشناس و البته کلیک نکردن برروی هیچ لینک ناشناسی می باشد.

حقیقت برنامه های هک تلگرام

اما یکی از مهم ترین موضوعاتی که بسیار درباره آن بحث و گفتگو می شود ، عملکرد برنامه های هک تلگرام می باشد. طرفداران برنامه ها به مراتب بیشتر از ربات هک تلگرام می باشد. بنابراین بحث های پیرامون آن هم بیشتر از ربات هک تلگرام می باشد.

با توجه به توضیحاتی که تا به اینجا دادیم احتمالا خودتان هم اکنون می توانید درباره برنامه ها و یا ربات هک تلگرام اضهار نظر کرده و درست بودن یا نبودن آن ها را تشخیص دهید.

خوب ما تا به اینجا گفتیم که هک تلگرام از طریق سرور اصلی و نفوذ به کل تلگرام طوری که بتوان کنترل کامل ارسال و دریافت پیام را به دست گرفت غیر ممکن است . مگر این که فرد هکر به کد تایید هویت تلگرام شما دسترسی داشته باشید. اما در ادامه نیز توضیح دادیم که روش هایی مثل تروجان ها و برنامه های جعلی وجود دارد که می توانند اطلاعات هر برنامه ای مثل تلگرام  که در دستگاه موردنظر باشد را بخوانند.

بنابراین با این تفاسیر می توان نتیجه گرفت که امکان وجود برنامه های خواندن پیام های تلگرام هم همچون دیگر برنامه ها هست. اما هک تلگرام یک اصطلاح است که برای جذب مشتری بیشتر برروی این برنامه ها می گذارند. چرا که درواقع هک را انجام نداده و فقط می توانند دسترسی به خواندن پیام ها را باز کنند.

این برنامه ها معمولا برنامه های هک گوشی می باشند که با روت کردن گوشی و باز کردن یک سری دسترسی ها امکان نفوذ به پیام های تلگرام را هم برای کاربر به وجود می آورند. یکی از بهترین برنامه های هک تلگرام نیز برنامه ی plc spy می باشد که در ادامه درباره ی آن توضیح داده ایم.

برنامه  plc چیست ؟

نرم افزار plc spy یک ابزار کنترلی و هک گوشی می باشد که با هدف نظارت بر فرزندان زیر 18 سال توسط سامانه کنترل فرزند طراحی و عرضه شده است.

plc spy درواقع برنامه هک تلگرام نیست و فقط گوشی فرزند شما را هک می کند و به سرور تلگرام کاری ندارد. اما با هک کردن از طریق این برنامه شما می توانید به تمام اطلاعات موجود در گوشی فرزندتان که شامل عکس ها و فیلم های گالری، لیست پیامک ها، لیست تماس ها، موقعیت مکانی و همچنین پیام های تلگرام فرزندتان نیز دسترسی داشته باشید.

می توانید از نسخه جدید این برنامه که به صورت یک تروجان است استفاده کنید و از قابلیت های جدیدی همچون شنود تماس ها و مشاهده تصاویر اطراف با دوربین موبایل فرزند، بهره ببرید.

برنامه هک گوشی plc spy

این برنامه به دلیل خدمات متمایزی که ارائه می دهد گاها با نام برنامه هک تلگرام plc نیز یاد می شود.

سامانه کنترل فرزند یکی از فروشگاه های معتبری است که نرم افزارهایی را در راستای هدف کنترل و نظارت بر فرزندان طراحی و عرضه نموده است. این سامانه تحت نظر پلیس فضای تبادل اطلاعات (فتا) کار می کند و دارای پشتیبانی آنلاین و ارائه خدمات به والدین عزیز می باشد. این سامانه تا کنون توانسته قدم های بزرگی را در راستای کنترل فرزندان در فضای مجازی و کم کردن آسیب های شبکه های اجتماعی برروی کودکان و نوجوانان، بردارد.

آشنایی نسخه های برنامه هک plc و روش نصب آنها

1 : نسخه اول نیاز به دسترسی به گوشی فرزند و نصب در آن دارد. اما پس از نصب برنامه به طور خودکار از گوشی فرزند مخفی شده و هرگز قادر به پیدا کردن آن نخواهد شد.

2 : نسخه دوم نسخه ی هک با شماره تلفن می باشد.  به دلایل امنیتی و حفظ حریم خصوصی برای هک با این نسخه علاوه بر شماره تلفن به شماره سریال گوشی هم نیاز دارید.

3 : نسخه سوم که جدید ترین نسخه می باشد و با نام plc plus عرضه شده است ، امکانات منحصر به فردی همچون ضبط مکالمات تماس ها و مشاهده تصاویر اطراف با دوربین گوشی فرزند را نیز ارائه می دهد.

plc plus که کامل ترین و بهترین نسخه می باشد نیازی به دسترسی به گوشی فرزند نداشته و به شما این امکان را می دهد که برنامه را با ظاهر یک برنامه کاربردی ( هر برنامه ای که شما بخواهید ) برای فرزندتان ارسال کنید ، سپس از او بخواهید برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک برنامه به طور خودکار نصب و از روی گوشی فرزندتان حذف خواهد شد. در این روش شما به نوعی هک با لینک آلوده را انجام خواهید داد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا دانلود این برنامه می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

❤️❤️❤️برنامه هک گوشی plc spy ❤️❤️❤️

 

لازم به ذکر است که متاسفانه افراد و سایت های زیادی در سطح اینترنت از نام plc سوء استفاده کرده و برنامه هایی غیر واقعی و یا با کیفیت بسیار پایین را به این نام می فروشند. توجه داشته باشید که این نرم افزار را تنها و تنها از سایت plcspycom تهیه نمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید