ربات هک تلگرام با آیدی و از از راه دور در کمتر از 20 دقیقه !!!!!!!!!

پاسخ به 5 سوال درباره ی واقعیت ربات هک تلگرام با آیدی

چگونه ربات هک تلگرام بسازیم
ساخت ربات تلگرام در 8 مرحله
اکتبر 17, 2020
هک کردن تلگرام با آیدی
هک کردن تلگرام با آیدی و معرفی 3 روش هک تلگرام
اکتبر 20, 2020

پاسخ به 5 سوال درباره ی واقعیت ربات هک تلگرام با آیدی

ربات هک تلگرام با آیدی

ربات هک تلگرام با آیدی و از راه دور یکی از درخواست هایی است که کاربران تقریبا هرروز از ما دارند . و درباره ی آن سوال های زیادی می پرسند.

چگونه یک ربات هک تلگرام بسازیم ؟ آیا ساخت ربات هک تلگرام با آیدی ساده است؟ یا این که اصلا می توان با ربات ها تلگرام را هک کرد؟ اگر این ها سوالات شما هم هست ، در ادامه همراه ما باشید تا به پاسختان برسید.

آیا ربات ها می توانند تلگرام را هک کنند ؟

 بهتر است ابتدا به این سوال پاسخ دهیم و ببینیم که آیا اصلا می توان با استفاده از ربات ها تلگرام را هک کرد؟

در پاسخ باید گفت که هیچ رباتی تا به حال نتوانسته هک تلگرام یا پیام رسان دیگری را انجام دهد. اما ربات ها می توانند بدافزارها ، تروجان ها و یا کی لاگر ها را به گوشی اشخاص منتقل کنند. که البته این کار هم چندان راحت نیست و تمام ربات ها دارای چنین قابلیتی نیستند.

 

همانطور که می دانید تلگرام یک اپلیکیشن بسیار امن است که تا کنون هیچ کس نتوانسته آن را هک کند. سازندگان آن نیز برای هر شخصی که بتواند این پیام رسان را هک کند ، جایزه ای 200هزار دلاری در نظر گرفته اند.

اما اگر اکنون این سوال در ذهنتان ایجاد شده که پس چگونه ما اشخاصی را در اطرافمان دیده ایم که تلگرامشان هک شده و پیام های داخل آن توسط هکر خوانده شده است؟

باید بگویم که این کار هک شدن تلگرام نیست . و شخص به اصطلاح هکر تنها توانسته با استفاده از رمز احراز هویت یا نصب یک بد افزار در گوشی شخص موردنظر ، پیام های موجود در تلگرام را بخواند. در صورتی که هک شدن تلگرام در واقع هک از طریق سرورهای اصلی و دسترسی به پیام های تمام کاربران است.

ربات هک تلگرام با آیدی

ربات هک تلگرام با آیدی

استفاده از ربات هک تلگرام با آیدی

از صحبت های بالا به راحتی می توان نتیجه گرفت که ربات هک تلگرام با آیدی وجود ندارد و  نمی تواند تلگرام را هک کند و تنها می توان از طریق آن تروجان یا بدافزاری را به گوشی شخص موردنظر انتقال داد.

حال اگر می خواهید ساختن ربات تلگرام را به طور کامل یاد بگیرید ، می توانید برروی لینک آموزش ساخت ربات تلگرام کلیک کنید. که البته ساختن تنها یک ربات به معنی هک کردن و دسترسی به پیام های تلگرام نیست و برای رسیدن به ربات هک تلگرام با آیدی یا هر نوع ربات هک دیگری مهارت های زیادی را باید آموزش ببینید.

اما اگر به دنبال یک راه میان بر و راحت برای نفوذ به گوشی و سپس تلگرام هستید ، پیشنهاد می کنیم که از نرم افزارهای هک استفاده کنید. که در ادامه به طور کامل درباره ی آنها صحبت خواهیم کرد.

استفاده از نرم افزارهای هک گوشی

اگر تا به حال درباره ی نرم افزارهای هک و کنترل گوشی خوانده باشید و یا استفاده کرده باشید ، حتما می دانید که یک نرم افزار خوب چه ویژگی هایی دارد.

به طور خلاصه باید گفت که یک نرم افزار هک خوب نرم افزاری است که دسترسی شما را به تمام قسمت های گوشی شخص موردنظرتان و حتی اپلیکیشن های نصب شده در آن باز کند.

همچنین یک نرم افزار خوب باید به طور خودکار و در کمترین زمان از روی گوشی هدف پنهان شود تا شخص موردنظر متوجه حضور آن در گوشی خود نشود. علاوه بر این می توان قابلیت هک گوشی از راه دور را نیز اضافه کرد که تعداد کمی از نرم افزارهای هک از آن بهره مند هستند.

حال با استفاده از یک نرم افزاری که قابلیت های گفته شده را دارا باشد به راحتی می توان بدون نیاز به ربات هک تلگرام با آیدی ، دسترسی به تلگرام را انجام داد.

نرم افزارهای هک چگونه کار می کنند ؟

همانطور که گفتیم امکان هک تلگرام به معنای واقعی آن که هک از طریق سرورهای اصلی می باشد ، وجود ندارد. و در حقیقت ربات هک تلگرام با آیدی یا نرم افزار هک تلگرام هم وجود ندارد.

نرم افزارهایی هم که ادعای هک کردن تلگرام را دارند ، در واقع گوشی هدف شما را هک کرده و از آن طریق به اطلاعات موجود در تلگرام دسترسی پیدا می کنند. حال این که چگونه این اتفاق می افتد را در ادامه توضیح خواهیم داد.

همانطور که می دانید هر نرم افزاری برای کارکردن در پلتفروم موبایل یا کامپیوتر ، به یک فضای ذخیره سازی و یک سری منابع سخت افزاری نیاز دارد. این فضای ذخیره سازی و سخت افزارهای لازم از قبل در سیستم عامل ها تعبیه شده اند. فضایی که در آن اطلاعات یک نرم افزار نگهداری می شود ، دیتابیس نام دارد.

با پاک شدن دیتابیس تمام اطلاعات آن نرم افزار پاک می شود. همچنین اگر امکان نفوذ به دیتابیس را داشته باشید ، دسترسی به اطلاعات نرم افزار به راحتی امکان پذیر است. تلگرام نیز از این قاعده مستثنی نیست و دارای دیتابیس محلی خود می باشد.

هک تلگرام با شماره موبایل

از طرفی دستگاه های موبایل و سیستم های کامپیوتری سخت افزارهای چندان ایمنی نداشته و معمولا اطلاعات ذخیره شده در دیتابیس محلی، بدون رمزنگاری و به صورت قابل دسترس، قرار می گیرند. بنابراین می توان نتیجه گرفت که با نفوذ به دیتابیس محلی ، امکان هک تلگرام هم وجود دارد. اما این به معنای هک تلگرام از سرورهای اصلی نیست .

در این شرایط هکر می تواند با چند ترفند ساده به دیتابیس محلی تلگرام و یا به طورکلی به گوشی نفوذ کرده و علاوه بر تلگرام به دیگر نرم افزارها مانند اینستاگرام و …. دسترسی داشته باشد.

اما مسئله دیگر اینجاست که این ترفندها شاید برای یک هکر حرفه ای ساده باشد، ولی افراد عادی که هیچ آشنایی با برنامه نویسی و مهارت های لازم برای هک ندارند، چگونه می توانند اقدام به هک تلگرام نمایند ؟

در پاسخ به سوال بالا باید گفت که برنامه های هک و کنترل دقیقا برای همین کار ساخته شده اند. تا اگر کسی توانایی و دانش نفوذ به اطلاعات موردنظرش را نداشته باشد، بتواند از این طریق به مقصود خود برسد.

ربات هک تلگرام با آیدی

ربات هک تلگرام با آیدی

برنامه هک تلگرام plc نیز یکی از بهترین برنامه هایی است که در همین زمینه فعالیت دارد و به همین ترتیبی که در بالا گفتیم، هک تلگرام را برای افراد امکان پذیر می کند.

برنامه هک تلگرام plc چگونه عمل می کند ؟

هک تلگرام به این شکل که بخواهیم بدون هیچ گونه دسترسی و داشتن اطلاعاتی به پیام های هدف دسترسی پیدا کنیم و کنترل تلگرام او را به دست بگیریم امکان پذیر نمی باشد.

با توجه به مطالبی که گفتیم، می توان نتیجه گرفت که برخی از تبلیغاتی که درباره کنترل تلگرام دیگران می بینیم، حقیقت دارند و نرم افزارهایی وجود دارد که به وسیله آن بتوانیم به دیتابیس محلی تلگرام شخص مورد نظر دسترسی پیدا کنیم. و از آن طریق اطلاعات موردنظر خود را دست یابیم. و شاید هم بتوان گفت که ربات هک تلگرام با آیدی نیز از چنین روش هایی استفاده می کند. هرچند که بحث فنی این مسئله بسیار پیچیده است و سیستم ربات ها با نرم افزارها بسیار متفاوت است.

یکی از برنامه هایی که توسط سامانه کنترل فرزند در زمینه  نظارت بر فعالیت فرزندان در شبکه های اجتماعی ارائه شده است، برنامه PLC SPY می باشد. که بسیاری آن را به برنامه هک تلگرام plc می شناسند.

سامانه کنترل فرزند یکی از فروشگاه های معتبری است که نرم افزارهایی را در راستای هدف کنترل و نظارت بر فرزندان طراحی و عرضه نموده است. این سامانه تحت نظر پلیس فضای تبادل اطلاعات (فتا) کار می کند و دارای پشتیبانی آنلاین و ارائه خدمات به والدین عزیز می باشد.

این سامانه تا کنون توانسته قدم های بزرگی را در راستای کنترل فرزندان در فضای مجازی و کم کردن آسیب های شبکه های اجتماعی برروی کودکان و نوجوانان، بردارد.

ربات هک تلگرام با آیدی

اکنون سامانه کنترل فرزند با ارائه نسخه جدید برنامه هک PLC به والدین عزیز این امکان را می دهد که بدون دسترسی به گوشی فرزندشان و تنها با فرستادن یک برنامه (که می تواند با آیکون دلخواه خودشان مثلا تلگرام بدون فیلتر شکن طراحی شود) به اطلاعات تلگرام فرزندشان دسترسی پیدا کنند.

PLC SPY تنها یک برنامه هک تلگرام نمی باشد و درواقع به هک گوشی فرزند شما می پردازد. و از آن طریق می توانید اطلاعات موجود در تلگرام او را نیز بخوانید. فرزند شما با کلیک بر روی برنامه ای که برای او ارسال کرده اید اجازه دسترسی به تمام قسمت های گوشی خود را به شما می دهد.

نکته جالب اینجاست که این برنامه به محض کلیک برروی آن نصب می شود و در همان لحظه از منوی گوشی فرزند شما پاک شده تا قادر به حذف آن نباشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره برنامه PLC SPY می توانید به صفحه اصلی سایت سامانه کنترل فرزند که لینک آن را در زیر قرار داده ایم مراجعه نمایید.

نرم افزار هک گوشی PLC SPY

 

دیدگاهتان را بنویسید