دیکشنری آفلاین : معرفی تعدادی از بهترین مترجم ها برای گوشی به همراه لینک دانلود مستقیم

دیکشنری آفلاین : معرفی تعدادی از بهترین مترجم ها برای گوشی به همراه لینک دانلود مستقیم

مکالمه اینستاگرام
مکالمه اینستاگرام ( تصویری و صوتی ) به این شبکه اجتماعی اضافه شد
آگوست 12, 2018
سرعت گوشی
معرفی روش های افزایش سرعت گوشی در اندروید و آیفون
آگوست 15, 2018

دیکشنری آفلاین : معرفی تعدادی از بهترین مترجم ها برای گوشی به همراه لینک دانلود مستقیم

دیکشنری آفلاین

همانطور که شما هم میدانید زبان انگلیسی زبان اول دنیاست و از آن گذشته اگر به کشوری بخواهیم سفر کنیم مطمعنا نه آنها زبان مارا خواهند فهمید و نه شما پس اگر به دیکشنری آفلاین  دسترسی داشته باشید میتوانید حداقل صحبتهایی که قصد دارید را انجام دهید .

دیکشنری آفلاین و آنلاین زیادی طراحی شده اند که هر کدام قابلیت هایی دارند و شما میتوانید از آنها استفاده نمایید تا نیاز خود را برای ترجمه صحبت ها و نوشته هایی که نمدانید معنی آنها چیست استفاده نمایید .

در این میان مترجم ها و دیکشنری آفلاین  به خاطر اینکه به اینترنت بی نیاز بوده و همیشه در دسترس هستند از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند. ما در این بخش قصد معرفی تعدادی مترجم آفلاین برای گوشی های اندرویدی و آیفون را داریم که با نصب آن ها روی تلفن همراه خود می توانید از امکان ترجمه متون و کلمات مختلف در زبان های دیگر، بهره مند شوید.

معرفی مترجم و دیکشنری آفلاین

مترجم آفلاین به اپلیکیشن هایی گفته می شود که بدون نیاز مستقیم به اینترنت بتوانند معنی متون و کلمات را در زبان های مختلف بدهند. به این ترتیب شما می توانید با نصب یکی از این اپلیکیشن ها، در هر جایی که به متون یا کلمات نا آشنا برخورد کردید، معنی آن را درک کرده و حتی با استفاده از آن، منظور خود را به زبان دیگری بیان نمایید. البته استفاده از مترجم های آفلاین به این معنی نیست که ما هیچ نیازی به اینترنت نداشته باشیم. به هر حال برای بروز رسانی اطلاعات و دانلود اولیه بسته های ترجمه زبان های دیگر، به اینترنت نیاز پیدا خواهیم کرد. اما این امور را می توان در زمانی که اتصال به اینترنت داریم انجام داده تا در مواقعی که اتصال به اینترنت فراهم نیست، به مشکلی در زمینه ترجمه برخورد نکنیم.

همانطور که اشاره شد، برای زبان فارسی مترجم های گوناگونی ارائه شده است که برخی از آن ها کاملا داخلی بوده و برخی دیگر نیز مترجم های آفلاین مشهور و دارای کلاس جهانی هستند. مترجم گوگل ترنسلیت نمونه ای از این مترجم ها است که هم قابلیت استفاده به صورت آنلاین و هم به صورت آفلاین را داراست. در ادامه ما تعدادی مترجم آفلاین محبوب را معرفی خواهیم نمود.

این اپلیکیشن های ترجمه به این منظور طراحی شده اند تا ارتباط بین افراد در تمام جهان آسان شود .

مترجم آفلاین گوگل ترنسلیت

همانطور که اشاره شد، گوگل ترنسلیت از جمله محبوب ترین و قدرتمندترین مترجم های آفلاین و آنلاین در دنیا می باشد که می تواند از زبان های زیادی پشتیبانی کند. شما با استفاده از این مترجم نه تنها می توانید ترجمه فارسی به انگلیسی یا انگلیسی به فارسی داشته باشید که می توانید ترجمه فارسی به چینی، فارسی به اسپانیایی، آلمانی به انگلیسی و خیلی از موارد دیگر را نیز در دسترس داشته باشید. تنها موردی که باید در خصوص استفاده از این مترجم به صورت آفلاین داشته باشید، این است که برای هر زبان، باید پکیج ترجمه مربوط به آن را دانلود کنید تا بعدا بتوانید به صورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت از آن استفاده کنید.

دیکشنری آفلاین

مترجم گوگل ترنسلیت یک مترجم قدرتمند آنلاین و آفلاین می باشد.

مترجم آفلاین Easy Language Translator

این مترجم آفلاین نیز قابلیت های فراوانی را در زمینه ترجمه متون و کلمات در زبان های مختلف داراست و مهمترین ویژگی آن پشتیبانی از بیش از 100 زبان زنده دنیاست که زبان فارسی نیز یکی از آن هاست. این مترجم قابلیت ترجمه متون و کلمات مختلف را در زبان های رایج دنیا به دیگر زبان ها داراست و تاکنون توانسته بیش از 10 میلیون بار از گوگل پلی دانلود شود. برای دانلود این اپلیکیشن می توانید از طریق لینک زیر اقدام کنید.

دانلود از گوگل پلی

مترجم Easy Language Translator توانایی ترجمه بیش از صد زبان زنده دنیا را دارد.

مترجم آفلاین توریست اپ

شرکت های داخلی توانستند که این مترجم و دیکشنری آفلاین و آنلاین را طراحی کنند که به احتمال زیاد تبلیغات این اپلیکشن را هم مشاهده کرده اید این برنامه از نوع سخنگو است که می تواند نیاز شما را در خصوص ترجمه آفلاین متون به زبان انگلیسی انجام دهد و علاوه بر آن، امکان تلفظ متون را نیز به زبان انگلیسی به شما بدهد. البته لزوم استفاده از این برنامه پرداخت هزینه مربوط به آن است. پس از پرداخت هزینه می توانید از امکان ترجمه سخنگو به زبان های فارسی، انگلیسی، عربی، اسپانیایی، آلمانی، فرانسه و سایر زبان ها نیز استفاده کنید و متناسب با نیاز خود امکان استفاده از بخش های مختلف برنامه را داشته باشید.

دانلود توریست اپ

دیکشنری آفلاین

مترجم توریست اپ یک مترجم سخنگو شناخته شده است.

 

مترجم Persian-English Translator

اپلیکشنی که در نظر گرفته ایم مانند تمام مترجمها زبان انگلیسی به فارسی و بالعکس است که قابلیت کار به صورت آفلاین را نیز دارا می باشد. اما این قابلیت محدود بوده و نمی توان از آن در حالت آفلاین انتظار زیادی داشت. اما عملکرد آن در حالت آنلاین بسیار مناسب بوده و حجم بسیار کمی از ترافیک اینترنت را اشغال می کند. برای دریافت ترجمه سایر زبان ها، باید از نسخه های دیگری که از این اپلیکیشن ارائه شده است استفاده کنید که در گوگل پلی موجود بوده و قابل دانلود می باشد.

دانلود از گوگل پلی

مترجم بابیلون

نرم افزار مترجم

دیدگاهتان را بنویسید