دانلود نرم افزار کنترل والدین و نظارت بر گوشی فرزندان از راه دور - برنامه نظارتی گوشی فرزندان-PlcSpy

دانلود نرم افزار کنترل والدین و نظارت بر گوشی فرزندان از راه دور

محدود سازی اینترنت برای کودکان
محدود سازی اینترنت برای کودکان و نوجوانان
جولای 20, 2020
امواج موبایل برای کودکان
امواج موبایل برای کودکان + 10 نکته برای محافظت آنها در برابر این امواج
جولای 26, 2020

دانلود نرم افزار کنترل والدین و نظارت بر گوشی فرزندان از راه دور

دانلود نرم افزار کنترل والدین

دانلود نرم افزار کنترل والدین از آن عباراتی است که تعداد زیادی از والدین هر روزه آن را سرچ می کنند.

ما در عصر فناوری به سر می بریم و دیگر زندگی بدون دستگاه هایی همچون کامپیوتر ، موبایل ، لپتاپ و تبلت ممکن نیست . شما حتی نمی توانید بچه های کوچک و نوجوان خود را در استفاده از این دستگاه ها متوقف کنید .

از طرفی شما نمی دانید که فرزندتان با کامپیوتر یا تلفن همراه چه کارهایی انجام می دهد. زیرا او از اینترنت استفاده می کند ، و اینترنت برای بچه های کوچک امن نیست. و حتی نمی توانید کودک خود را به استفاده از اینترنت محدود کنید. چرا که این امر تأثیر منفی بر روی آنها خواهد گذاشت . و او به چیزی که شما او را منع می کنید ، بیشتر جلب می شود.

در چنین شرایطی برای والدین این سوال پیش می آید که چه کاری می توان برای نظارت بر فرزندانمان هنگام استفاده از دستگاه های هوشمند انجام دهیم ؟ آیا دانلود نرم افزار کنترل والدین و استفاده از آن می تواند مفید باشد ؟ این نرم افزارها چگونه کار می کنند و چگونه به ما در امر نظارت کمک می کنند ؟ بهترین نرم افزار کنترل گوشی فرزندان کدام است ؟ پاسخ تمام این سوالات را در ادامه خواهیم داد.

هنگام استفاده فرزندان از اینترنت چگونه مراقب آنها باشیم ؟

همانطور که پیش از این گفتیم ، امروزه دیگر نمی توان فرزندان را به طور کامل از استفاده از اینترنت منع کرد . چرا که دنیای مدرن امروزی با اینترنت و دستگاه های هوشمند عجین شده و برای نسل جدید زندگی بدون اینترنت غیر ممکن است.

اما با تمام این ها می دانیم که اینترنت علاوه بر کاربردهای خوبی که برای ما و فرزندانمان دارد ، مضرات فراوانی هم در خود جای داده است. از همین رو دور از انتظار نیست که والدین هنگام استفاده فرزندانشان از اینترنت نگران باشند و به نوعی بخواهند آن ها را کنترل کنند. اما نکته ی مهمی که در این باره وجود دارد نحوه کنترل کردن و مراقبت کردن از آنها در فضای مجازی می باشد.

دانلود نرم افزار کنترل والدین

اگر کمی درباره کنترل کودکان در فضای مجازی سرچ کرده و یا کتابی خوانده باشید ، حتما می دانید که نظرات زیادی در این باره وجود دارد که معمولا هم نمی توان گفت کدام راهکار و نظر قطعا درست بوده و بدون هیچ آسیبی به فرزند می تواند ما را در امر نظارت بر او کمک کند.

اما یکی از راهکارهایی که بیش از همه در مقاله های مختلف دیده می شود. راهکار منع کردن و یا استفاده ساعتی از اینترنت می باشد . که درباره درست یا غلط بودن این راهکار در ادامه به صحبت های دکتر محسن اصغری روانشناس و استاد دانشگاه فردوسی مشهد خواهیم پرداخت .

مقرر کردن ساعت برای کودکان در استفاده از اینترنت و دستگاه های هوشمند

دکتر محسن اصغری در ابتدای گفتگو از والدین می پرسند که حتما تا به حال از این روش استفاده کرده اید، که به فرزند خود می گویید اگر در طول هفته به زمان مقرر شده برای بازی با گوشی یا تبلت پایبند بودی، آخر هفته زمان بیشتری در اختیارت قرار می دهم. و اگر از قانون سرپیچی کردی از حداقل زمان تعیین شده محرومت می کنم.

دکتر اصغری در ادامه می گویند: این روش یکی از روش هایی است که به وفور در بین والدین برای نظارت بیشتر بر فعالیت های مجازی فرزندانشان دیده می شود. اما باید بدانید که طبق پژوهش محققان دانشگاه گلف، مشوق قرار دادن دستگاه های دیجیتال و محروم کردن از آنها نه تنها روش خوبی نیست بلکه یکی از پرخطر ترین روش ها نیز محسوب می شود.

این پژوهشگر ها معتقدند که این موضوع دقیقا شبیه استفاده از شکلات به عنوان مشوق می باشد. با ارائه شکلات به عنوان مشوق و محروم کردن کودک از آن به عنوان تنبیه، فقط توجه کودک را بیشتر و بیشتر جلب شکلات می کنید. اگر از شکلات به عنوان مشوق استفاده کنید، کودک شما هیچ وقت هویج را انتخاب نخواهد کرد. همین اتفاق درمورد دستگاه های دیجیتال نیز صدق می کند.

زمانی که تبلت، موبایل و ایکس باکس را به عنوان منبع تشویق و تنبیه انتخاب می کنید، قطعا فرزند شما درس خواندن یا ورزش کردن را انتخاب نمی کند. وقتی شما گوشی یا اینترنت را به عنوان تنبیه از فرزندتان دریغ می کنید، آنها تلاشی برای معقولانه حل کردن مسئله و گفتگو با شما نمی کنند. در این حالت فرزندتان با شما صحبت نخواهد کرد و نقش همان کودک یا نوجوان غیرقابل اعتماد، نافرمان و قانون شکنی را بازی خواهد کرد که شما پیش تر آنها را به همین رفتارها متهم کرده اید.

راهکار عملی و بدون آسیب برای کنترل فرزندان در فضای مجازی

علاوه بر راهکاری که در بالا گفتیم ، راهکارهای بسیار دیگری هم جهت نظارت و یا محدودسازی اینترنت برای کودکان و نوجوانان وجود دارد. که هر یک به نوعی می تواند آسیب زا بوده و نتیجه دلخواه را به شما ندهد. اما یکی از بهترین راهکارهایی که توسط کارشناسان بسیاری در حوزه تربیت کودک هم تایید شده است ، نظارت از راه دور و بدون محدود کردن کودک می باشد.

دانلود نرم افزار کنترل والدین

کنترل از راه دور با استفاده از ابزارهای مختلف از جمله دانلود نرم افزار کنترل والدین که یکی از بهترین ابزارها برای این کار است ، ممکن می شود. با این کار در واقع شما از خود تکنولوژی برای نظارت بر روی آن استفاده کرده و فرزندانتان را نیز در برابر خطرات موجود در فضای مجازی ایمن می کنید.

با دانلود نرم افزار کنترل والدین می توانید فرزندانتان را از محتوای غیر اخلاقی ، وب سایت های مستهجن و افراد غریبه در شبکه های مجازی در امان نگاه دارید.

اگر بخواهید یکی از بهترین نرم افزارهای کنترل و نظارت والدین را بشناسید ، قطعا نرم افزار plc spy را با اطمینان خاطر معرفی خواهیم کرد. چرا که این نرم افزار یکی از اولین هایی است که در زمینه نظارت بر فرزندان در کشور ما شروع به فعالیت کرده و تا کنون رضایت بسیاری از والدین را جلب نموده است.

دانلود نرم افزار کنترل والدین  plc spy

همانطور که گفتیم plc spy یکی از موفق ترین برنامه ها در زمینه نظارت بر فرزندان می باشد . این نرم افزار در سال 96 توسط سامانه کنترل فرزند و با هدف نظارت بر کودکان و نوجوانان در فضای مجازی طراحی و ساخته  شده است .

plc spy تاکنون جوایزی نیز در جشنواره های مختلف برای عملکرد عالی خود دریافت کرده است.

plc spy دارای رابط کاربری بسیار ساده و کاربردی است. که به شما امکان می دهد لحظه به لحظه فعالیت فرزند خود در فضای مجازی را ثبت کنید. شما همه چیز را از داشبورد مدیریت می کنید . که شامل نظارت بر رسانه های اجتماعی ، محدودیت زمانی فردی برای استفاده از اینترنت ، بازی ها یا برنامه ها و امکان ردیابی پیام های متنی و تماس در دستگاه های مناسب است. فیلتر اینترنت در زمان واقعی می تواند پورنوگرافی را تشخیص دهد ، و اطمینان می دهد که همه چیز مسدود شده است .

اگر ترجیح می دهید بدون متوجه شدن فرزندتان و از راه دور او را زیر نظر بگیرید ، دانلود نرم افزار کنترل والدین plc spy بهترین گزینه برای شما خواهد بود .

این برنامه بطور خودکار هر تماس تلفنی برقرار شده ، به شماره و با نام مخاطب را ثبت می کند. این نرم افزار با اپلیکیشن های محبوبی مانند اینستاگرام و تلگرام سازگار است . جایی که ممکن است والدین بخواهند به آن توجه زیادی نشان دهند و فعالیت فرزندانشان در این شبکه ها را زیر نظر بگیرند.

plc spy در دو نسخه ساخته شده است :

1-نسخه اول را میتوان برروی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب آیکون مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمی باشند.

2- نسخه دوم  که با نام PLC PLUS منتشر شده است. کنترل گوشی بدون دسترسی و از راه دور را انجام می دهد.

به این صورت که شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند، نرم افزار به طور خودکار نصب شده و سپس از لیست برنامه های موبایل او پنهان می شود تا فرزندتان متوجه عملکرد برنامه نشود. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت شنود مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

برای دانلود نرم افزار کنترل والدین plc و یا کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه عملکرد این برنامه می توانید برروی لینک زیر، کلیک نمایید.

نرم افزار کنترل گوشی فرزندان plc spy

دیدگاهتان را بنویسید