دانلود نرم افزار هک گوشی بدون نیاز به دسترسی و روت با قابلیت هک شبکه های اجتماعی

دانلود نرم افزار کنترل گوشی فرزندان

افزایش امنیت سایت
6 روش کاربردی برای افزایش امنیت سایت
دسامبر 12, 2020
هک و امنیت شبکه
هک و امنیت شبکه چیست ؟ + 3 روش کاربردی برای افزایش امنیت شبکه
دسامبر 20, 2020

دانلود نرم افزار کنترل گوشی فرزندان

دانلود نرم افزار هک

دانلود نرم افزار هک گوشی

اگر به دنبال دانلود نرم افزار هک گوشی هستید ، باید بگویم جای درستی آمده اید. این جا به شما یکی از بهترین نرم افزارهای موجود در بازار دنیا را معرفی و نحوه ی کار با آن را توضیح خواهیم داد.

تذکر : نرم افزاری که معرفی خواهیم کرد تنها برای استفاده والدین و نظارت بر عملکرد فرزندانشان در محیط مجازی می باشد. استفاده اشخاص دیگر از این نرم افزار توسط تیم پشتیبانی تایید نمی گردد.

دانلود نرم افزار هک گوشی

اگر شما هم قصد هک کردن گوشی شخصی را دارید و به دنبال دانلود نرم افزار هک خوب می گردید ، ما به شما plc spy را معرفی می کنیم.

plc spy یکی از نرم افزارهایی است که توسط سامانه کنترل فرزند با هدف نظارت و کنترل فرزندان در محیط مجازی ساخته شده است.

نکته ی مهم و منحصر به فرد درباره ی plc این است که به شما امکان هک از راه دور و بدون دسترسی به گوشی فرزندتان را می دهد.

شما می توانید یک نسخه از این برنامه را با ظاهر دلخواهتان مثلا یک بازی ، یک برنامه کاربردی ، تلگرام بدون فیلترشکن و یا هر چیز دیگری برای فرزندتان ارسال کنید . و از او بخواهید تا برروی آن کلیک نماید. به محض کلیک فرزند ، نرم افزار به طور خودکار نصب شده و سپس از روی گوشی پنهان می گردد تا فرزند قادر به پاک کردن آن نباشد.

دانلود نرم افزار هک

دانلود نرم افزار هک گوشی

قابلیت های برنامه ی plc spy

کنترل پیامک های ارسالی و دریافتی

 اولین پل ارتباطی فرزندان با دیگران که شاید کمتر به آن توجه شود، پیامکها هستند. برنامه کنترل گوشی از راه دور plc spy با ارسال گزارش لیست پیامک های ارسالی و دریافتی به همراه جزئیات مربوط به نام مخاطب و محتوای در حال تبادل به والدین، دغدغه ها و نگرانی های احتمالی را در این زمینه به صورت کامل از بین خواهد برد.

گزارش تماس ها و ضبط مکالمات

فرزندان برای اینکه بتوانند با افراد دیگر و دوستان خود به صورت صوتی در ارتباط باشند از طریق تماس های تلفنی اقدام خواهند کرد، نرم افزار نظارت بر گوشی فرزندان با ارائه گزارش از تماس های ورودی و خروجی همراه با نام مخاطب، شماره تماس و ضبط مکالمه و همچنین گزارش تماس هایی که به صورت دستی حذف شده اند، نظارت کاملی را در این بخش برای والدین فراهم می سازد.

موقعیت مکانی فرزند

والدین گاهی اوقات نگران فرزند خود می شوند و از طرفی هم نمی خواهند آن را تحت فشار بگذارند و درباره ی رفت و آمد او بیش از حد پرس و جو کنند.

در این صورت میتوانند با استفاده از این برنامه کاملا دقیق موقعیت عزیزان خود در هر لحظه و هر مکان را دریافت کنند و حتی محل های مجاز و غیر مجاز تردد را برروی پنل کاربری مشخص کنند تا دغدغه و نگرانی در خصوص تاخیر و محل حضور آنها از بین برود.

مدیریت دسترسی اینترنت

وب سایت هایی هستند که با سن فرزند شما مطابقت ندارد و برای آنها مفید نیست. والدین میتوانند دسترسی آنان به مباحث غیر اخلاقی را مسدود کرده و برای ساعات دسترسی به اینترنت زمان مشخصی را تعریف کنند.

گزارش شبکه های اجتماعی تلگرام ، اینستاگرام و…

امروزه شبکه های اجتماعی حرف اول را در زمینه ارتباطات و همچنین ورود به تمام شبکه های قانونی و غیر قانونی می زنند که میتوان گفت یکی از خطرناک ترین بسترهایی که فرزند شما با هزاران فرد با با رده های سنی مختلف ، فرهنگ و تربیت متفاوت و … می تواند رو به رو باشد و سلامت فرزندان را به خطر بیندازد ، بستر ارتباطی نامحدود شبکه های اجتماعی رایج در کشور می باشد. که با دانلود نرم افزار هک و نظارت بر عملکرد فرزندتان می توانید او را از خطرات احتمالی موجود در این فضا در امان نگه دارید.

دانلود نرم افزار هک

هک شبکه های اجتماعی با plc spy

نکته ی مهم اینجاست که plc spy یا هیچ برنامه ی دیگری قادر به هک شبکه های اجتماعی از سرورهای اصلی نیستند ، اما این نرم افزارها با هک گوشی می توانند هر چیزی را که در صفحه نمایش وجود دارد برای شما ارسال کنند ، که اینستاگرام ، تلگرام و … را نیز شامل می شود.

برنامه های نصب شده

با دانلود نرم افزار هک plc spy  لیستی کامل از برنامه های نصب شده بر روی گوشی فرزند و یا کارمند خود داشته باشید و از وجود برنامه هایی نامناسب آگاه شوید و در صورت لزوم آنها را بلاک کنید.

مشاهده تصاویر اطراف از طریق دوربین موبایل فرزند

یکی از دغدغه های اصلی والدین برای فرزندان کم سن و سالشان این است که بدانند در مکانی که قرار دارند، چه کسانی هم نشین آن ها شده اند و چه کاری انجام می دهند. با قابلیت مشاهده تصاویر اطراف با دوربین گوشی که در چند برنامه خاص وجود دارد، به راحتی می توانند نگرانی های خود را در این زمینه از بین ببرند.

چرا والدین باید از نرم افزار هک استفاده کنند ؟

در موضوع مزایا و معایب اینترنت برای کودکان و نوجوانان می دانیم که  اینترنت با تمام مزیت ها و جنبه های مثبت ، جنبه تاریک و زشت خود را نیز دارد.

اینترنت و دستگاه های مربوط به آن همچون لپتاپ و تلفن همراه این امکان را فراهم می کند که فرزند شما بدون بیرون رفتن از منزل با افراد زیادی از سراسر جهان ارتباط برقرار کند. و این می تواند طوری باشد که شما حتی لحظه ای هم متوجه چیزی نشوید.

علاوه بر این ، برخی از نوجوانان وقت زیادی را در اینترنت می گذرانند. به طوریکه احتمالاً از تحصیل خود غافل شوند.  دانشجویان ممکن است تمرکز خود را در زمینه تحصیل از دست بدهند زیرا آنها وقت زیادی را در اینترنت سپری کردند. برخی از آنها حتی نمی توانند وقت خود را برای انجام تکالیف تقسیم کنند ، اما آنها وقت خود را صرف تماشای فیلم یا گپ زدن با دوستانشان و حتی افراد غریبه از طریق اینترنت کردند. که همه ی این ها را می توان با استفاده و دانلود نرم افزار هک و سپس محدود سازی اینترنت و ساعات استفاده از آن کنترل کرد.

یکی دیگر از مشکلات یا مضرات اینترنت  این است که برای تعداد زیادی از افرادی که ممکن است به وب سایت های مختلف ، انجمن ها و اتاق های گفتگوی موجود دسترسی پیدا کنند ، ناشناس بودن را امکان پذیر کرده است. این امر به افراد سودجو اجازه داده است كه در بعضی مواقع از اعتماد افراد بی گناه سوء استفاده كنند.

این کلاهبرداران در بسیاری از مواقع شروع به اخاذی در ازای فاش نشدن اطلاعات می کنند.

تعداد زیادی بازی نیز در اینترنت موجود است و این باعث شده است که بیشتر کودکان از فعالیتهای خارج از خانه خودداری کنند. در صورت عدم فعالیت بدنی ، کودکان می توانند به آسانی جدا از عدم تحقق مهارت های بین فردی ، به بسیاری از بیماری های مرتبط با سبک زندگی مانند چاقی مبتلا شوند.

از آنجایی که کودکان تحت تأثیر بازی های اینترنتی قرار دارند ، خشونت در آنها بیشتر می شود. بازی های اینترنتی زیادی وجود دارد که حاوی محتوای خشونت بار هستند و ممکن است بر کودکان تأثیر منفی بگذارد.

دانلود نرم افزار هک

بازی های اینترنتی معضلی بزرگ برای والدین و فرزندان

همه ی این موارد و بسیاری مورد دیگر هستند که باعث نگرانی والدین از استفاده ی فرزندانشان از اینترنت و تلفن همراه می شود.

یکی از بهترین راهکارها برای کنترل کودکان در اینترنت ، استفاده از خود اینترنت و تکنولوژی های امروزی می باشد. همانطور که در قسمت های قبل هم اشاره کردیم ، ما نمی توانیم کودکانمان را از استفاده اینترنت منع کنیم . اما می توانیم آن ها را در این محیط همچون محیط واقعی کنترل نماییم.

حال استفاده و دانلود نرم افزار هک گوشی به راحتی می تواند این امکان را برای آنها فراهم کند که از هر لحظه فعالیت فرزندشان در فضای مجازی با خبر شوند.

در آخر پیشنهاد می کنیم مقاله ی مربوط به اینترنت امن برای کودکان را نیز مطالعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید