دانلود نرم افزار نفوذ به گوشی دیگران برای اندروید و آیفون از راه دور

دانلود نرم افزار نفوذ به گوشی کودک و نوجوان جهت نظارت بر عملکرد فضای مجازی

دانلود برنامه هک اینستاگرام
دانلود برنامه هک اینستاگرام
دسامبر 30, 2020
هک شدن تلگرام
هک شدن تلگرام توسط هکرها چگونه انجام می شود؟ اگر هک شدیم چه کارهایی انجام دهیم ؟
ژانویه 7, 2021

دانلود نرم افزار نفوذ به گوشی کودک و نوجوان جهت نظارت بر عملکرد فضای مجازی

دانلود نرم افزار نفوذ به گوشی دیگران

دانلود نرم افزار نفوذ به گوشی دیگران از راه دور

در حال حاضر ، افراد بیشتری می خواهند تلفن شخصی را از راه دور هک کنند تا افرادی که واقعاً می توانند این کار را انجام دهند. گرچه به نظر می رسد این یک روش ساده نیست ، اما اکنون قابل انجام است. و جالب تر این که دیگر برای هک یک گوشی نیازی به داشتن مهارت های پیچیده ی برنامه نویسی ندارید. تنها با دانلود نرم افزار نفوذ به گوشی دیگران می توانید هر گوشی اندروید با آیفونی را هک کنید.

امروزه برنامه های بسیاری وجود دارد که برای هک کردن طراحی شده اند.  و در هک کردن هر تلفنی از راه دور به شما کمک می کنند.

در اینجا ، ما درباره ی نحوه ی عملکرد این برنامه ها ، و این که چگونه می توانند این کار را انجام دهند ، صحبت خواهیم کرد. همچنین در انتها چند نمونه از بهترین برنامه های موجود در دنیا که عملکردی واقعی دارند را نیز معرفی خواهیم کرد.

چرا باید دانلود نرم افزار نفوذ به گوشی دیگران را انجام دهیم ؟

هک کردن تلفن همراه به امری بسیار عادی تبدیل شده است. از تعداد افرادی که به طور فعال تلفن های یکدیگر را هک می کنند شگفت زده خواهید شد.

گرچه همیشه این کار با اهداف غیراخلاقی انجام نمی شود. بیشتر افراد فقط برای ایمن نگه داشتن بچه هایشان تلفن را هک می کنند

والدین تلفن فرزندشان را هک می کنند تا بتوانند آنها را تحت نظر داشته باشند. آنها این کار را برای محافظت از فرزندشان در برابر خطرات آنلاین انجام می دهند.

استفاده از تلفن همراه برای کودکان ایمن نیست ، به خصوص اگر آنها به اینترنت وصل باشند. با افزایش میزان جرم و جنایت ، والدین از هک شدن آگاهی بیشتری پیدا می کنند.

کارفرمایان همچنین تلفن های همراه کارمندان خود را هک می کنند تا نتوانند اسرار شرکت را با دیگران در میان بگذارند.

هک کردن تلفن به یکی از ضروریات افراد قرن 21 تبدیل شده است. اینترنت مکان مطمئنی نیست و با کمک تلفن همراه ، همه می توانند به راحتی در اینترنت تعامل داشته باشند.

امروزه هک کردن و در واقع دانلود نرم افزار نفوذ به گوشی دیگران برای فرزندانتان می تواند به جلوگیری از همه جرایمی که آنها را تهدید می کند، کمک کند.

هکرها چگونه گوشی موبایل اشخاص را هک می کنند ؟

واقعیت این است که اکنون می توان هر گوشی را هک کرد. با پیشرفت تکنولوژی ، جایی که کشف دانش و اطلاعات باعث درک بهتر فناوری می شود ، هکرها می توانند حتی پیچیده ترین نرم افزارهای تلفن را هک کنند. اما چگونه؟

آیا می دانید نرم افزار هک برای اندروید و سایر دستگاه های تلفن همراه وجود دارد؟ و آیا می دانید بی شمار گزینه های نرم افزار هک بصورت آنلاین وجود دارد؟ نرم افزار هک روشی است که هکرها برای گرفتن اطلاعات از تلفن های همراه از آن استفاده می کنند.

هکرها می توانند از هرجایی نرم افزاری را که باید روی تلفن موردنظر نصب شود ، خریداری کنند. همه هکرها برای نصب نرم افزار هک نیاز به دسترسی فیزیکی تلفن ندارند ، اما در بعضی موارد باید این کار را انجام دهند.

در ادامه جهت آشنایی شما با طریقه ی هک کردن، چند روش مهم که هکرها با استفاده از آن اقدام به هک گوشی های تلفن می کنند را معرفی خواهیم کرد.

Keylogging

کی لاگینگ روشی است که شامل بارگیری یک برنامه جاسوسی برای هدف قرار دادن تلفن و گرفتن اطلاعات تلفن قبل از رمزگذاری استفاده می شود. با دسترسی فیزیکی به تلفن می توان از این نوع نرم افزار استفاده کرد.

دانلود نرم افزار نفوذ به گوشی دیگران

کی لاگرها و بازگشایی رمزهای عبور

کی لاگرها در واقع نوعی نرم افزار جاسوسی هستند که تمام ضربه های ایجاد شده برروی صفحه کلید را ضبط  و برای هکر ارسال می کنند. از همین رو در بسیاری از مواقع هکرها برای به دست آوردن رمزهای عبور از کی لاگرها استفاده می کنند.

Trojan

تروجان نوعی بدافزار است که می تواند در تلفن شما مبدل شود و داده های مهم مانند اطلاعات حساب کارت اعتباری یا اطلاعات شخصی را استخراج کند. برای نصب بدافزار Trojan ، هکرها از تکنیک هایی مانند مهندسی اجتماعی برای تأثیرگذاری بر روی هدف استفاده می کنند.

اگر بخواهم کمی بیشتر درباره ی تروجان ها توضیح دهم ، باید بگویم که تروجان ها بدافزارهایی هستند که در قالب نرم افزارها یا همان برنامه های کاربردی ظاهر می شوند. اما در پشت پرده اقدام به جاسوسی و ارسال اطلاعات هدف برای هکر می کنند.

به طور مثال ممکن است هکر تروجانی با ظاهر یک بازی دوز بسازد . سپس به طرق مختلف شما را تشویق به نصب آن کند. و شما نیز آن را نصب کنید و مدتی هم با آن سرگرم شده و هیچ مرد مشکوکی احساس نکنید. اما در واقع شما هک شده اید و تمام اطلاعات شما برای هکر ارسال شده است.

phishing

فیشینگ روشی است که هکرها در آن جعل هویت یک شرکت یا فرد مورد اعتماد برای بدست آوردن اطلاعات محرمانه می کنند. هکرها از این روش با ارسال کدها ، تصاویر و پیام هایی با ظاهری رسمی استفاده می کنند که معمولاً در ایمیل و پیام های متنی یافت می شوند.

با کلیک بر روی این محتوای مخرب ، URL ها می توانند تلفن شما را هک کنند زیرا این پیوند به ویروس هک یا نرم افزاری آلوده شده است که می تواند اطلاعات شخصی شما را بگیرد.

هک کردن با استفاده از شماره تلفن

برای اینکه بتوانید فقط با استفاده از شماره تلفن هک کنید ، باید مشخصات فنی هک تلفن را بدانید و درک کنید. سیگنالینگ SS7 سیستمی است که برای اتصال شبکه های تلفن همراه به یکدیگر استفاده می شود ، اما برای استفاده از این سیستم به عنوان روشی برای هک گوشی ها ، باید به آن دسترسی داشت.

با دسترسی به سیستم SS7 می توان ضبط تماس ، انتقال تماس ، خواندن پیام و یافتن مکان یک دستگاه خاص را انجام داد. اگرچه به دلیل سطح دشواری بعید است که یک فرد عادی بتواند از این طریق یک گوشی را هک کند.

دانلود نرم افزار نفوذ به گوشی دیگران

نفوذ به گوشی دیگران از طریق شماره تلفن

هک سیم کارت

در آگوست سال 2019 ، مدیر عامل توییتر با تعویض سیم کارت با استفاده از روش فیشینگ ، سیم کارت خود را هک کرد. مبادله سیم کارت زمانی انجام می شود که هکر با اپراتور تلفن شما تماس بگیرد ، وانمود کند که شما هستید و سپس درخواست سیم کارت جایگزین می کند.

هنگامی که اپراتور سیم کارت جدید را برای هکر ارسال کرد ، سیم کارت قدیمی غیرفعال شده و شماره تلفن شما به سرقت می رود. این بدان معناست که هکر تماس های تلفنی ، پیام ها و غیره شما را تحویل گرفته است. نگه داشتن مشخصات شخصی برای خود قسمت مهمی در اطمینان از این است که هکرها نمی توانند تظاهر کنند شما هستند.

معرفی و آموزش دانلود نرم افزار هک گوشی دیگران

تا به اینجا متوجه شدید که هک کردن گوشی های موبایل با نرم افزار ها کار سختی نیست و هکرها با انواع نرم افزارها یا بدافزارها می توانند این کار را انجام دهند. حال اگر به دنبال شناختن چند نمونه از بهترین نرم افزارهای حال حاضر دنیا هستید ، در ادامه همراه باشید.

سلب مسئولیت: لطفاً توجه داشته باشید که این لیست را فقط برای بالا بردن اطلاعات کاربران و جلوگیری از فریبشان توسط برنامه های غیرمعتبر منتشر می كنیم. ما از استفاده از هیچ ابزاری برای لذت بردن از اهداف غیراخلاقی پشتیبانی نمی کنیم.

1 :  دانلود نرم افزار نفوذ به گوشی دیگران  plc spy

یکی از نرم افزارهایی که در زمینه هک و نفوذ به گوشی، بسیار موفق عمل کرده است نرم افزار PLC SPY می باشد.

برای دانلود نرم افزار نفوذ به گوشی دیگران از کشورهای خارجی به دلیل تحریم ها نیازمند حساب خارجی هستید. اما این نرم افزار در ایران موجود می باشد و به راحتی می توانید به آن دسترسی پیدا کنید.

نرم افزار هک گوشی PLC SPY توسط سامانه کنترل فرزند با هدف مراقبت از فرزندان در فضای مجازی طراحی شده و در اختیار والدین قرار گرفته است تا بتوانند با توجه به محیط نا مطمئن شبکه های مجازی و محیط بیرون از خانه بر فعالیت های فرزندان خود نظارت داشته باشند .

این نرم افزار امکان نظارت بر پیامکها، لیست تماس ها، تصاویر موجود در گالری و مشاهده فعالیت های فرزند در شبکه های مجازی مانند تلگرام و اینستاگرام را به شما می دهد.

plc spy در دو نسخه ساخته شده است :

1-نسخه اول را میتوان بروی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب آیکون مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمیباشند .

2- نسخه دوم نرم افزار هک گوشی PLC این است که والدین با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به نظارت برگوشی فرزندان خود کنند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری کنند .

انواع هک

همچنین در آخرین نسخه این برنامه که با نام PLC PLUS منتشر شده است، شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند، نرم افزار به طور خودکار نصب شده و سپس از لیست برنامه های موبایل او پنهان می شود تا فرزندتان متوجه عملکرد برنامه نشود. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت شنود مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

مکانیزم این برنامه نقص امنیتی پیچیده ای نیست ، برنامه تمامی تماس های تلفنی که به تلفن مورد نظر انجام می شود را به یک دستگاه یا سیستم ضبط صدای آنلاین هدایت یا Route می کند و سپس تماس مورد نظر را به سمت کاربر تلفن همراه مسیریابی مجدد یا Re-Route می کند و به این ترتیب یکجور حمله از نوع Man In The Middle یا MITM انجام می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و آموزش نصب این برنامه می توانید برروی لینک قرمز رنگ زیر کلیک نمایید.

برنامه هک گوشی PLC SPY

2 : برنامه androrat

ابزار هک AndroRAT مخفف Android و RAT (Remote Administrator Tools) است. این ابزار برتر هک رایگان مدت ها پیش به عنوان یک برنامه مشتری / سرور منتشر شده است.

هدف این برنامه این است که سیستم Android را از راه دور کنترل کنید و اطلاعات را از آن بگیرید. این برنامه اندرویدی بلافاصله بعد از راه اندازی به عنوان سرویس اجرا می شود. بنابراین ، یک کاربر نیازی به تعامل با سرویس ندارد.

این برنامه به شما امکان ایجاد اتصال سرور از طریق تماس یا پیام کوتاه را می دهد. از ویژگی های این برنامه هک مفید Android می توان به جمع آوری اطلاعاتی مانند مخاطبین ، گزارش تماس ها ، پیام ها و مکان اشاره کرد.

 اندرورات همچنین به شما امکان می دهد از راه دور پیام دریافتی و وضعیت تلفن را کنترل کنید ، یک تماس تلفنی برقرار کنید و متن ارسال کنید ، از دوربین عکس بگیرید .

درصورتی که حساب بانکی خارج از کشور را دارید می توانید این برنامه را از سایت اصلی برنامه که لینک آن را در اینجا قرار دادم تهیه نمایید.

دریافت برنامه androrat

3 : برنامه ZANTI

 ZANTI یک مجموعه هک Android مشهور از Zimperium است. این مجموعه نرم افزاری دارای چندین ابزار است که به طور گسترده ای برای اهداف تست نفوذ استفاده می شود.

این جعبه ابزار تست نفوذ موبایل به محققان امنیتی این امکان را می دهد تا به راحتی یک شبکه را اسکن کنند. این جعبه ابزار به مدیران IT امکان می دهد تا یک محیط پیشرفته هک را برای شناسایی چندین تکنیک مخرب شبیه سازی کنند.

zANTI را می توان برنامه ای نامید که قدرت Backtrack را در دستگاه Android شما ایجاد می کند. به محض ورود به سیستم zANTI ، این شبکه کل نقشه را نشان می دهد و وب سایت های بازدید شده را به همراه کوکی های آنها بو می کشد . به لطف مسمومیت با حافظه پنهان ARP در دستگاه ها. ماژول های مختلف در برنامه نقشه برداری شبکه ، کشف پورت ، استشمام ، دستکاری بسته ها ، DoS ، MITM و … است.

4. برنامه FaceNiff

برای دانلود نرم افزار نفوذ به گوشی دیگران ما به شما FaceNiff  را هم پیشنهاد می کنیم.  FaceNiff یک برنامه برتر هک اندروید است که به شما امکان می دهد ترافیک شبکه WiFi خود را رهگیری و دنبال کنید. این ابزار به طور گسترده ای برای جستجوی فیس بوک ، توییتر و سایر وب سایت های رسانه های اجتماعی با استفاده از دستگاه Android شما مورد استفاده قرار می گیرد. این ابزار مورد علاقه هکر کوکی ها را از شبکه Wi-Fi به سرقت می برد و به مهاجم دسترسی غیرمجاز به حساب قربانی را می دهد.

FaceNiff توسط Bartosz Ponurkiewicz  همان توسعه دهنده ای که Firesheep را برای هک فایرفاکس روی دسک تاپ نوشت ، توسعه داده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید