نرم افزار شنود صدا spy app به همراه فیلم آموزشی نحوه نصب و کار را از اینجا دانلود کنید

دانلود نرم افزار شنود صدا spy app به همراه فیلم آموزشی نحوه نصب

نرم افزار دوربین یاب پلیس
دانلود نرم افزار دوربین یاب پلیس با آخرین آپدیت دوربین های موجود در ایران
سپتامبر 16, 2018
معرفی انواع نرم افزار جاسوسی و شنود صدا برای اندروید و آیفون
سپتامبر 20, 2018

دانلود نرم افزار شنود صدا spy app به همراه فیلم آموزشی نحوه نصب

نرم افزار شنود صدا

نرم افزار شنود صدا امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است و البته استفاده های زیادی هم از اینگونه نرم افزارها می توان کرد. در مطالب پیشین نیز درمورد شنود صدا از راه دور و برنامه های مختلف شنود و جاسوسی صحبت کرده ایم. همچنین گفتیم که دستگاه های مختلفی برای شنود صدا وجود دارد که البته برای خرید آنها هزینه زیادی را باید پرداخت کنیم. در این مطلب قصد داریم نرم افزار شنود صدا یی را معرفی کنیم که با استفاده از آن می توانید کوچکترین صداهای اطراف فرد موردنظرتان را در قالب یک فایل گوش کنید.

دانلود نرم افزار شنود صدا

نرم افزار های شنود دارای تنوع بسیار هستند که هر نرم افزاری نیز هوادارانی دارند و این برنامه ها رتبه بندی های خاص خود را دارند. برخی از نرم افزارهای شنود به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرند، اما معمولا این نرم افزارها خدمات بسیار محدودی را ارائه می دهند و از کارایی چندانی برخوردار نیستند.

در کنار این برنامه های رایگان، برنامه های شنود دیگری نیز وجود دارند که در قبال ارائه خدمات مبالغی را دریافت می کنند. در کنار تمام قابلیت هایی که درون برنامه وجود دارد، خدماتی مانند پشتیبانی آنلاین و فیلم آموزشی رایگان نیز در اختیار کاربران این برنامه ها قرار می گیرد.

با استفاده از چنین برنامه های شنود اطلاعات دریافتی از گوشی موبایل و فایل های ضبط شده مستقیما به سرور ارسال می گردند به همین جهت می توان در زمان دلخواه به مشاهده آنها و شنود ادامه داد. اصلی ترین مزیت دانلود برنامه به این صورت است که شما میتوانید به صورت آنلاین از برنامه بهره برده و همین موضوع سبب می گردد که در هر زمان بتوانید اقدام به استفاده از برنامه کنید.

نرم افزار شود صدا spy app

برنامه spy app جزء برنامه های جاسوسی به حساب می آید و علاوه بر شنود صدا بسیاری از قابلیت های دیگر مانند نظارت بر فعالیت های فرد مورد نظر در شبکه های اجتماعی، مشاهده لیست کامل پیامک ها و تماس ها و … را در اختیار کاربران خود قرار می دهد.

نرم افزار شنود صدا

این برنامه با هدف نظارت بر فعالیت اعضای خانواده و به خصوص فرزندان کوچک در ایران به زبان فارسی ترجمه و در اختیار کاربران ایرانی قرار گرفته است. spy app را باید برروی گوشی فرزند خود نصب نمایید و نسخه دیگر آن را برروی گوشی خود نصب کنید تا بتوانید تمام فعالیت های فرزند خود را در گوشی موبایل خود مشاهده نمایید.

یکی از قابلیت های مهم این برنامه این است که پس از نصب برروی گوشی فرزندتان به صورت خودکار پنهان می شود و حتی توسط باهوش ترین فرزندان هم قابل تشخیص نمی باشد.

معرفی ویژگی های نرم افزار شنود صدا spy app

  • شنود صدای تمام مکالمات و پیام های صوتی
  • قابلیت ردیابی و دریافت موقعیت مکانی به صورت لحظه ای
  • نظارت کامل بر شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و اینستاگرام
  • مشاهده تمام پیامکها و تماس ها
  • مشاهده تصاویر موجود در گالری

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت نرم افزار spy app می توانید برروی لینک قرمز رنگ زیر کلیک نمایید

نرم افزار جاسوسی و شنود spy app

دیدگاهتان را بنویسید