دانلود برنامه هک اینستاگرام - برنامه نظارتی گوشی فرزندان-PlcSpy

دانلود برنامه هک اینستاگرام

چگونه گوشی را از هک خارج کنیم
چگونه گوشی را از هک خارج کنیم ؟
دسامبر 28, 2020
دانلود نرم افزار نفوذ به گوشی دیگران
دانلود نرم افزار نفوذ به گوشی کودک و نوجوان جهت نظارت بر عملکرد فضای مجازی
ژانویه 3, 2021

دانلود برنامه هک اینستاگرام

دانلود برنامه هک اینستاگرام

دانلود برنامه هک اینستاگرام کاملا تضمینی

دانلود برنامه هک اینستاگرام از راه دور و بدون دسترسی یکی از خواسته های کاربران است که هرروزه درباره ی جزئیات و نحوه ی انجام آن نیز از ما سوال می پرسند.

از همین رو در این مقاله قصد داریم به طور مفصل درباره ی دانلود برنامه هک اینستاگرام  و نحوه ی استفاده از آن برای این که بتوان از راه دور و بدون دسترسی هک را انجام داد ، صحبت خواهیم کرد.

آیا اینستاگرام را می توان هک کرد ؟

قبل از این که به سراغ دانلود برنامه هک اینستاگرام برویم بهتر است به این سوال پر تکرار پاسخ دهیم .

شاید شما هم تا به حال مطالبی را دیده یا شنیده اید که در آن به امنیت بالای اینستاگرام اشاره می کنند و مدعی می شوند که تمام برنامه های هک جعلی بوده و هیچ کارایی در این باره ندارند.

اما از طرفی حتما خبرهایی مبنی بر هک شدن پیج افراد مشهور را شنیده اید. که این خبرها کاملا امنیت اینستاگرام را نقض می کنند.

حال سوال اینجاست که واقعا کدام یک درست است ؟ امنیت اینستاگرام چه قدر است ؟ آیا هک کردن اینستاگرام ممکن است یا نه ؟ پاسخ همه ی این سوالات را در ادامه خواهیم داد. و البته باید بگویم که این سوال سه پاسخ دارد :

پاسخ اول :

درباره ی امنیت اینستاگرام از دید عده ای که فکر می کنند هک کردن این اپلیکیشن غیرممکن است ، می توان گفت که تا حدودی این ادعا صحیح می باشد. چرا که تا کنون هیچ شخصی نتوانسته اینستاگرام را از سرورهای اصلی هک و به اطلاعات تمام کاربران دسترسی پیدا کند.

در واقع هک به معنای واقعی ، این است که هکر بتواند یک برنامه یا سیستم خاص را از سرورهای اصلی هک کرده و اطلاعات تمام کاربران را به دست بگیرد. که درباره ی اینستاگرام تا کنون چنین اتفاقی رخ نداده و از آنجایی که سرورهای امنی دارد ، احتمال هک شدن آن بسیار پایین می باشد. و به همین دلیل است که عده ای فکر می کنند دانلود برنامه هک اینستاگرام دروغی برای فریب مخاطبان است . در صورتی که اینطور نیست و در ادامه در این باره توضیح خواهیم داد.

دانلود برنامه هک اینستاگرام

روش های هک اینستاگرام

پاسخ دوم :

در قسمت اول گفتیم که سرورهای اینستاگرام امن می باشد و احتمال هک کردن آن بسیار پایین است . اما با این وجود شاهد هک شدن بسیاری از صفحات اینستاگرام و به خصوص صفحه ی افراد مشهور بوده ایم.

اما باید بدانید که هک شدن یک پیج به معنی هک کامل اینستاگرام نیست. و معمولا هکر ها به طرق مختلف همچون مهندسی اجتماعی ، استفاده از تروجان ها و یا فیشینگ به رمز عبور اکانت هدف دست پیدا می کنند. و به این ترتیب می توانند کنترل اکانت مرد نظر را به دست گرفته و به نوعی آن را هک کنند.

در این جا پیشنهاد می کنم برای آشنایی با روش های هک به این طریق و پیش گیری از هک اکانتتان ، مقاله ی مربوط به جلوگیری از هک اینستاگرام را مطالعه نمایید.

پاسخ سوم :

اما یک روش سوم هم برای هک اینستاگرام وجود دارد . و آن هم دانلود برنامه هک اینستاگرام می باشد.

درباره ی این روش باید گفت که شما با دانلود برنامه هک اینستاگرام و استفاده از آن ، نمی توانید کنترل اکانت مورد نظرتان را به طور کامل به دست بگیرید و به جای صاحب اکانت پیام ارسال و یا محتوایی به اشتراک بزارید. اما می توانید تمام فعالیت های شخص اعم از پیام های دایرکت ، عکس ها و ویدئوهایی که مشاهده می کند و یا هر چیزی که برروی صفحه ی گوشی باشد را ببینید.

نحوه ی کار نرم افزار هک اینستاگرام به این شکل است که با هک گوشی شخص مورد نظر شما ، امکان مشاهده ی هر برنامه ای که در آن وجود دارد از جمله تلگرام و اینستاگرام را به شما می دهد.

دانلود برنامه هک اینستاگرام

چند سالی هست که تعداد کمی نرم افزار با هدف نظارت بر فعالیت های فرزندان کودک و نوجوان در فضای مجازی شروع به کار کرده اند. که البته تعدادی از آنها نتوانسته اند عملکرد خوبی در این زمینه نشان دهند و از گردونه رقابت حذف شدند.

این نرم افزار ها به طرق مختلف اقدام به هک و گرفتن کنترل کل گوشی فرزند می کنند. سپس از این طریق امکان دسترسی و نظارت بر شبکه های مجازی از جمله اینستاگرام را فراهم می آورند.

دانلود برنامه هک اینستاگرام و کنترل فرزندان در این محیط

برنامه PLC SPY نمونه ای از همین برنامه هاست که به شکل برنامه همه منظوره طراحی شده و در اختیار والدین عزیز قرار گرفته است.

برنامه هک plc

برنامه هک PLC توسط سامانه کنترل فرزند در سال 96 با هدف مراقبت از فرزندان در فضای مجازی طراحی و ساخته شده است. تا والدین بتوانند با توجه به محیط نا مطمئن شبکه های مجازی و محیط بیرون از خانه بر فعالیت های فرزندان خود نظارت داشته باشند .

این نرم افزار امکان نظارت بر پیامکها، لیست تماس ها، تصاویر موجود در گالری و مشاهده فعالیت های فرزند در شبکه های مجازی مانند تلگرام و اینستاگرام را به شما می دهد. همانطور که گفتیم شما تنها دانلود برنامه هک اینستاگرام را انجام نمی دهید ، بلکه با دانلود این برنامه قادر به هک کل گوشی و داشتن قابلیت هایی که ذکر کردیم ، خواهید شد.

این برنامه در دو نسخه ساخته شده است :

1-نسخه اول را میتوان بروی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب آیکون مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمیباشند .

2- نسخه دوم نرم افزار هک گوشی PLC که با نام PLC PLUS منتشر شده است را می توانید با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید.

به محض کلیک فرزند، نرم افزار به طور خودکار نصب شده و سپس از لیست برنامه های موبایل او پنهان می شود تا فرزندتان متوجه عملکرد برنامه نشود. با این روش شما درواقع هک گوشی از راه دور و بدون دسترسی را انجام داده اید. قابلیت شنود مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند به این نسخه اضافه شده است.

برای دانلود و کسب اطلاعات بیشتر درباره این برنامه می توانید برروی لینک زیر کلیک نمایید.

هک اینستاگرام با  PLC SPY

 

سفارش هک اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

error: Content is protected !!