دانلود برنامه تروجان برای هک گوشی موبایل دیگران به صورت مخفیانه

دانلود برنامه تروجان برای کنترل گوشی فرزندان

کنترل گوشی دیگران بدون نصب برنامه
کنترل گوشی فرزندان بدون نصب برنامه
سپتامبر 12, 2020
هک تلگرام با تروجان
کنترل تلگرام فرزندان با تروجان ها
سپتامبر 15, 2020

دانلود برنامه تروجان برای کنترل گوشی فرزندان

دانلود برنامه تروجان برای هک

اگر به دنبال دانلود برنامه تروجان برای هک گوشی موبایل فرزندانتان هستید ، و می خواهید آنها را به طوری کنترل کنید که متوجه حضور یک برنامه هک در گوشی خود نشوند ، پیشنهاد می کنیم تا آخر مقاله با ما همراه باشید. تا علاوه بر این که پاسخ بسیاری از سوالاتتان درباره تروجان ها را بگیرید ، با یکی از بهترین آنها آشنا شوید.

تروجان چیست ؟

اسب تروجان یا همان تروجان ها فایل های مخربی هستند که توسط مهاجم یا همان هکر برای ایجاد درپشتی بدون اطلاع کاربر استفاده می شوند. تروجان معمولا فایل های مهم سیستم عامل را حذف یا جایگزین می کند ، داده ها را می دزدد ، اعلان ها را به مهاجم از راه دور می فرستد و به طور کلی هدف را از راه دور کنترل می کند. این فایل های مخرب همیشه پشت یک بازی یا برنامه یا فایل کاربردی پنهان می شوند تا توسط کاربر شناسایی نشوند.

هنگامی که کاربر برنامه اصلی را نصب می کند، تروجان در پشت پرده اتصال با هکر را برقرار می کند. این عمل دارای 3 قسمت است :

Dropper: این کدی است که کدهای مخرب را در گوشی هدف نصب می کند.

Malicious code : این کدی است که از سیستم سوء استفاده می کند و کنترل گوشی قربانی را به مهاجم می دهد.

Wrapper : بسته بندی ، قطره چکان ، کد مخرب ، کد اصلی را در یک بسته exe قرار می دهد.

هنگامی که قربانیان می خواهند یک فایل آلوده را دانلود کنند ، dropper ابتدا کد مخرب و سپس برنامه اصلی را نصب می کند.

هدف تروجان ها

خوب هدف تروجان ها درواقع همان هدف هکر یا فردی است که آن را ساخته یا دانلود برنامه تروجان برای هک را انجام داده است.

معمولا از تروجان ها برای سرقت اطلاعاتی همچون گذرواژه ، کد امنیتی ، اطلاعات کارت اعتباری و … استفاده می کنند.

همچنین برای انجام حملات DDoS از رایانه قربانی به عنوان یک botnet نیز استفاده می کنند.

با استفاده از تروجان ها می توان فایل های مهم موجود در سیستم عامل را حذف یا جایگزین کرد.

تصاویر موجود در گالری، پیامک های ارسالی و دریافتی، شنود تماس ها و به طورکلی هر اطلاعاتی که در گوشی هدف موجود باشد را می توان از طریق تروجان به دست آورد.

علاوه بر این هکرها برای انجام DoS ، ارسال هرزنامه و انفجار پیام های ایمیل از رایانه قربانی به عنوان یک botnet استفاده می کنند.

دانلود برنامه تروجان برای هک

انواع تروجان ها

Hypervisior Trojan

HTTP / HTTPS Trojan

دسترسی از راه دور Trojan

تروجان های FTP

تروجان های VNC

تروجان های بانکی

مبتنی بر DOM Trojan

Trojan Destructive

Botnet Trojan

Proxy Trojan

پنهان کردن داده ها Trojan

دانلود برنامه تروجان برای هک

حال که با تروجان و کاربرد آن آشنا شدید، وقت آن رسیده تا بدانید که یک فرد عادی چگونه می تواند یک تروجان بسازد و از آن برای کنترل گوشی افراد دیگر استفاده نماید.

ما در اینجا نمی خواهیم نحوه ی ساخت یک تروجان را آموزش دهیم. چرا که این کار به این راحتی ها نیست و آنقدر مطلب گسترده ای است که در یک مقاله نمی گنجد. و قبل از یادگیری ساخت تروجان ، مهارت های بسیار دیگری همچون نوشتن کدهای برنامه نویسی را باید آموزش بگیرید که خود یک پروسه طولانی است.

اما اگر قصد شما دانلود برنامه تروجان برای هک گوشی اعضای خانواده تحت سرپرستی خود است، در اینجا می توانید یکی از بهترین برنامه های تروجانی که قابلیت های بسیاری را در اختیار شما قرار می دهد، دانلود کنید.

برنامه تروجان PLC SPY

یکی از نرم افزارهایی که در زمینه هک و کنترل گوشی، بسیار موفق عمل کرده است، نرم افزار PLC SPY می باشد. نرم افزار PLC SPY توسط سامانه کنترل فرزند با هدف مراقبت از فرزندان در فضای مجازی طراحی شده و در اختیار والدین قرار گرفته است. تا بتوانند با توجه به محیط نا مطمئن شبکه های مجازی و محیط بیرون از خانه بر فعالیت های فرزندان خود نظارت داشته باشند .

PLC SPY می تواند بهترین انتخاب برای اشخاصی که به دنبال دانلود برنامه تروجان برای هک گوشی هستند ، باشد. این نرم افزار در نسخه جدید خود یعنی PLC PLUS همچون یک تروجان عمل می کند. به طوریکه شما می توانید در قالب یک برنامه کاربردی آن را برای فرزندتان ارسال نمایید.

PLC SPY امکان نظارت بر پیامکها، لیست تماس ها، تصاویر موجود در گالری و مشاهده فعالیت های فرزند در شبکه های مجازی مانند تلگرام و اینستاگرام را به شما می دهد.

هک تلگرام بدون نیاز به گوشی طرف مقابل

 برنامه کنترل فرزند plc spy در دو نسخه ساخته شده است :

1-نسخه اول را میتوان برروی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصبt آیکون مخفی خواهد شد . که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمی باشند.

2- نسخه دوم نرم افزار PLC که با نام PLC PLUS منتشر شده است، کنترل گوشی فرزندان را از راه دور و بدون دسترسی انجام می دهد.

به این صورت که شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند، نرم افزار به طور خودکار نصب شده و سپس از لیست برنامه های موبایل او پنهان می شود تا فرزندتان متوجه عملکرد برنامه نشود. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت شنود مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

برای دانلود برنامه تروجان برای هک PLC SPY و یا کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه عملکرد این برنامه می توانید برروی لینک زیر، کلیک نمایید.

دانلود نرم افزار کنترل گوشی plc spy

معرفی قابلیت های برنامه PLC SPY

کنترل پیامک های ارسالی و دریافتی

والدین میدانند اولین پل ارتباطی فرزندان با دیگران که هیچ گونه حساسیتی هم ایجاد نمی کند ارسال پیامک است. برنامه کنترل گوشی از راه دور با ارسال گزارش لیست پیامک های ارسالی و دریافتی به همراه جزئیات مربوط به نام مخاطب و محتوای در حال تبادل به والدین، دغدغه ها و نگرانی ها احتمالی را در این زمینه به صورت کامل از بین خواهد برد.

گزارش تماس ها و ضبط مکالمات

فرزندان برای اینکه بتوانند با افراد دیگر و دوستان خود به صورت صوتی در ارتباط باشند از طریق تماس های تلفنی اقدام خواهند کرد، نرم افزار نظارت بر گوشی فرزندان با ارائه گزارش از تماس های ورودی و خروجی همراه با نام مخاطب، شماره تماس و ضبط مکالمه و همچنین گزارش تماس هایی که به صورت دستی حذف شده اند، نظارت کاملی را در این بخش برای والدین فراهم می سازد.

گزارش شبکه های اجتماعی تلگرام ، اینستاگرام و…

امروزه شبکه های اجتماعی حرف اول را در زمینه ارتباطات و همچنین ورود به تمام شبکه های قانونی و غیر قانونی می زنند که میتوان گفت یکی از خطرناک ترین بسترهایی که فرزند شما با هزاران فرد با با رده های سنی مختلف ، فرهنگ و تربیت متفاوت و … می تواند رو به رو باشد و سلامت فرزندان را به خطر بیندازد ، بستر ارتباطی نامحدود شبکه های اجتماعی رایج در کشور می باشد. که با سیستم نظارتی سامانه کنترل فرزند می توانید این بستر را کنترل و محدود نمائید.

موقعیت مکانی فرزند

والدین گاهی اوقات نگران فرزند خود می شوند و نمی خواهند هم آن را تحت فشار بگذارند و پرس و جو کنند که کجا هستی. میتوانند با استفاده از این برنامه ها به صورت دقیق موقعیت عزیزان خود در هر لحظه و هر مکان دریافت کنند و حتی محل های مجاز و غیر مجاز تردد را برروی پنل کاربری مشخص کنند تا دغدغه و نگرانی در خصوص تاخیر و محل حضور آنها را از بین برود.

مدیریت دسترسی اینترنت

وب سایت هایی هستند که با سن فرزند شما مطابقت ندارد و برای آنها مفید نیست. والدین میتوانند دسترسی آنان به مباحث غیر اخلاقی را مسدود کرده و برای ساعات دسترسی به اینترنت زمان مشخصی را تعریف کنند .

بهترین نرم افزار کنترل خانواده

برنامه های نصب شده

لیستی کامل از برنامه های نصب شده بر روی گوشی فرزند و یا کارمند خود داشته باشید و از وجود برنامه هایی نامناسب آگاه شوید و در صورت لزوم آنها را بلاک کنید.

مشاهده تصاویر اطراف از طریق دوربین موبایل فرزند

یکی از دغدغه های اصلی والدین برای فرزندان کم سن و سالشان این است که بدانند در مکانی که قرار دارند، چه کسانی هم نشین آن ها شده اند و چه کاری انجام می دهند. با قابلیت مشاهده تصاویر اطراف با دوربین گوشی که در چند برنامه خاص وجود دارد، به راحتی می توانند نگرانی های خود را در این زمینه از بین ببرند.

دانلود برنامه تروجان برای هک

دیدگاهتان را بنویسید