خانواده خود را با نرم افزار PLC SPY نظارت و کنترل کنید از طریق گوشی های هوشمند آنها

نرم افزار کنترل خانواده برای نظارت بر گوشی های هوشمند فرزندان

خرید نرم افزار PLC +
ژانویه 26, 2018
باکس Z3X
آموزش جامع باکس Z3X (سامسونگ) به صورت فارسی و با تصویر
فوریه 2, 2018

نرم افزار کنترل خانواده برای نظارت بر گوشی های هوشمند فرزندان

خانواده

در جوامع انسانی، خانواده به گروهی از افراد گفته می‌شود که با یکدیگر از طریق هم‌خونی، تمایل سببی، یا مکان زندگی مشترک وابستگی دارند. خانواده در بیشتر جوامع، نهاد اصلی جامعه‌پذیری کودکان است.

اما گاهی اوقات با توجه به اتفاقات که در جامعه هست و به وجود می آید باعث میشود این خانواده از هم بپاشد یا فرزندان به راه های دیگری کشیده شوند که میتواند بسیار مضر باشد با این همه والدین که مدام نمیتوانند پیگیر و دنبال فرزندان خود باشند این کار هم باعث آزار خود و هم فرزندان خود میشوند پس چاره چیست باید چهکاری انجام دهند؟

دو سال است که نرم افزاری به نام PLC SPY جهت کنترل و نظارت گوشی فرزندان طراحی که ساخته شده است که در سال اول باید نرم افزار را داخل گوشی فرزندان نصب شود که به صورت سیستمی مخفی شده و هر فعالیتی که فرزند در گوشی خود انجام دهد و هر مکانی که باشد گزارشی برای والدین به پنل کاربری ارسال میشود.

با وجود مشکلات نصب بروی گوشی فرزندان ، توسعه دهندگان نرم افزاری طراحی نمودند تا با استفاده از شماره تلفن و IMEI گوشی بتوان اطلاعات گوشی فرزند را دریافت و مشاهده کرد.

ویژگی نرم افزار کنترل و نظارت بر خانواده

اعلام موقیعت لحظه به لحظه به صورت آفلاین و آنلاین
★ مسیر یابی خطی ، تعیین نقاطه ممنوعه و نقاط تردد مجاز
★ گزارش لیست تماس ها و پیامکها با قابلیت مسدودسازی از راه دور
★ گزارش وب سایتهای بازدید شده با قابلیت فیلترینگ وب سایت ها و تماس
★ نظارت کامل بر کلیه شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام ، واتس اپ و اینستاگرام
★ عملکرد به صورت آفلاین و فعالسازی دسترسی از راه دور بدون نیاز به اینترنت
★ کنترل و دسترسی به برنامه ها با گزارش صحیح از نحوه عملکرد آنها

موارد کاربرد نرم افزار PLC SPY

  • مراقبت از فرزندان در شبکه های مجازی
  • ردیابی گوشی مفقود شده و یا سرقت شده
  • مدیریت پرسنل ، کارمندان و بازاریابان
  • حفاظت از سالمندان و متبلایان به آلزایمر

PLC SPY چیست ؟

یک اپلیکشن نرم افزاری است که با نصب بسیار ساده بروی گوشی خود میتوانید تلفن همراه فرزندانتان را از راه دور به واسطه پنل کاربری که در اختیار دارید عملکرد آنها در دنیای مجازی تحت نظر بگیرید و از دغدغه های فکری و آشفتگی های روحی روانی رهایی یابید و به صورت غیر مستقیم مراقب آنها باشید تا از آسیب های احتمالی پیشگیری به عمل آورید.

روش کار PLC SPY و استفاده از آن در گوشی ها

سامانه مراقبت از خانواده یک نرم افزار فارسی کنترل نامحسوس می باشد که به شما این امکان را می دهد تا از راه دور به واسطه پنل کاربری که در اختیار دارید عملکرد فرزندان و پرسنل خود را در دنیای مجازی تحت نظر بگیرید.

    • برای گوشی و تبلت اندرویدی
    • برای گوشی های آیفون و آیپد ios
  • برای مک و ویندوز

1- آموزش تصویری ثبت نام در سامانه

در اولین قدم می بایست در سامانه PLC SPY ثبت نام کنید سپس ،شناسه فعالسازی و رمز عبور به ایمیلی که هنگام ثبت نام کردید ارسال میشود و میتوانید پنل کاربری خود را داشته باشید . لینک دانلود نرم افزار مربوط به هر سیستمی که شما انتخاب کرده اید برای شما در پنل کاربری قرار داده مشیود و شما فقط با یک کلیک میتوانید اپلیکشن مربوطه را دریافت نمایید.

خانواده

خانواده۲-  دانلود و نصب برنامه روی گوشی

پس از دانلود نرم افزار شما میتوانید با استفاده از شماره تلفن و IMEI گوشی فرزند خود میتوانید به راحتی به اطلاعات گوشی فرزند خود دسترسی داشته باشید تا هرچه بهتر بتوانید در امر کنترل و تربیت اقدام نمایید.

اگر شما هم نگران فرزندان خود در دنیای مجازی و میخواهید بدانید فرزندان  شما در هر لحظه که اراده کنید کجا هستند این اپلیکشن را تهیه فرمایید و برای دریافت برنامه به صفحه اصلی سایت سامانه کنترل فرزند controlfarzandan.com کلیک کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

error: Content is protected !!