جلوگیری از هک وای فای و شناسایی افراد متصل به مودم با استفاده از نرم افزار Who use my WiFi

جلوگیری از هک وای فای و شناسایی افراد متصل به مودم با استفاده از نرم افزار Who use my WiFi

مدیریت زمان استفاده از اینستاگرام
مدیریت زمان استفاده از اینستاگرام با استفاده از قابلیت جدید این اپلیکیشن
نوامبر 19, 2018
جلوگیری از هک مودم وای فای
نوامبر 22, 2018

جلوگیری از هک وای فای و شناسایی افراد متصل به مودم با استفاده از نرم افزار Who use my WiFi

یکی از رایج ترین انواع هک و سرقت اطلاعات، هک وای فای و استفاده رایگان از حجم اینترنت دیگران است. متاسفانه این موضوع به وفور در میان افراد مشاهده می شود که مودمشان توسط یکی از همسایگان هک شده و حجم اینترنتشان در مدت کوتاهی تمام می شود. اگر ما نیز کمی سهل انگاری در ایمن سازی وای فای خود داشته باشیم، مسلما همسایگانمان به راحتی می توانند مودم ما را هک کنند. احتمالا شما هم اکنون به فکر پیدا کردن راهی برای جلوگیری از هک وای فای خود هستید که خوب خوشبختانه راهکار ها و روش های زیادی برای این کار وجود دارد و ما در مطالب قبلی درباره بسیاری از آنها صحبت کرده ایم. در این مطلب نیز قصد داریم یکی از برنامه هایی که با هدف جلوگیری از هک وای فای ساخته شده است را معرفی نماییم. این برنامه که Who use my WiFi نام دارد، بر بستر اندروید کار کرده و می تواند تمامی اتصالات مربوط به مودم شما را نمایش دهد. علاوه بر این با دانلود Who use my WiFi امکانات بسیار دیگری نیز بدست خواهید آورد که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم.

جلوگیری از هک وای فای

همانطور که پیش از این نیز گفته ایم، هک کردن وای فای کار سختی نیست و نیازی به انجام اعمال پیچیده و استفاده از برنامه نویسی ندارد و هکرها با نصب نرم افزارهایی به خصوص و یا استفاده از مهندسی اجتماعی به راحتی می توانند وای فای شما را هک نمایند. در این زمینه تنها فرد مسئول خود شما هستید، چرا که می توانید با چند عمل ساده به راحتی جلوگیری از هک مودم وای فای را انجام دهید.

در مطالب پیشین چند روش را برای جلوگیری از هک وای فای را بیان کرده ایم، اما امروز می خواهیم روش های دیگر را نیز بررسی کنیم.

یکی از این روش ها، رصد دوره ای دستگاه های متصل به مودم می باشد. این امر باعث می شود که که ما تمامی دستگاه هایی را که در حال حاضر یا در گذشته، به وای فای متصل شده اند را مشاهده کرده و چنانچه دستگاهی، غیر از دستگاه هایی که خودمان اجازه اتصال به آن ها را داده ایم، به مودم متصل گردیده باشد، آن را بلاک کرده و از شبکه خارج نماییم.

کار رصد دستگاه های متصل به مودم را به راحتی می توانیم با استفاده از نرم افزار Who use my WiFi  انجام دهیم. این برنامه که یکی از بهترین ها در زمینه شناسایی دستگاه های متصل به مودم وای فای می باشد، قابلیت ها و امکانات فراوان دیگری را نیز در اختیار شما قرار می دهد.

جلوگیری از هک وای فای

نرم افزار Who use my WiFi

برای مدیریت وای فای یکی از بهترین راهکارها دانلود برنامه Who use my WiFi می باشد که تمامی اطلاعات مورد نیاز شما برای مدیریت و جلوگیری از هک وای فای را در اختیارتان قرار می دهد. این برنامه از قابلیت های فراوانی بهره مند است که در ادامه به برخی از آنها اشاره می کنیم.

  • رابط کاربری ساده و بدون پیچیدگی
  • دارای سرعت بالا و هوشمندی در شناسایی دستگاه های متصل
  • نمایش اطلاعات مربوط به اتصال از قبیل سرعت و نام نقاط دسترسی
  • قابلیت اسکن پورت
  • قابلیت عیب یابی خودکار مشکلات عدم اتصال
  • رایگان
  • حجم بسیار پایین (3.83MB)

این برنامه برروی گوشی های اندروید نصب می شود و با استفاده از آن می توانیدمدیریت کامل دستگاه وای فای خود را حتی از راه دور به دست بگیرید. لازم به ذکر است که تاکنون بیش از 1 میلیون نفر برنامه Who use my WiFi را از گوگل پلی دانلود نموده و امتیاز بسیار خوب 4.5 را به آن اختصاص داده اند. شما نیز می توانید به گوگل پلی مراجعه کرده و با وارد کردن نام این برنامه آن را دانلود نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید