تلگرام سیاه چه قابلیت هایی دارد و آیا هک کردن تلگرام با این برنامه ممکن است؟

تلگرام سیاه چه قابلیت هایی دارد و آیا هک کردن تلگرام با این برنامه ممکن است؟

هک گوشی اپل
هک گوشی اپل از راه دور و بدون دسترسی
دسامبر 28, 2018
امنیت خانواده
امنیت خانواده را در فضای مجازی چگونه تامین کنیم؟
دسامبر 29, 2018

تلگرام سیاه چه قابلیت هایی دارد و آیا هک کردن تلگرام با این برنامه ممکن است؟

تلگرام سیاه

پیام رسان تلگرام به خاطر متن باز بودنش، نسخه های رسمی و غیر رسمی زیادی دارد که تلگرام سیاه هم یکی از از نسخه های غیر رسمی آن می باشد. در این نوشته قصد داریم به طور مفصل درباره تلگرام سیاه و قابلیت های آن صحبت کنیم و به شایعاتی که درباره توانایی آن در هک کردن دیگران وجود دارد، بپردازیم.

بسیاری از افراد با توجه به تبلیغات غلطی که درباره اپلیکیشن تلگرام سیاه انجام شده، فکر می کنند که این نسخه از تلگرام در واقع یک نوع برنامه هک می باشد. در رابطه با این شایعات باید بگوییم که به هیچ عنوان اینگونه نیست و و برنامه تلگرام سیاه تنها نسخه ای از پیام رسان تلگرام می باشد که همان قابلیت های تلگرام را ارائه می دهد. با این وجود اگر شما به دنبال برنامه ای برای هک تلگرام اطرافیانتان هستید و به همین دلیل هم این مطلب را می خوانید، ما به شما برنامه PLC SPY را معرفی می کنیم که یک نظارتی بر گوشی اعضای خانواده می باشد و قابلیت نمایش پیام های موجود در تلگرام را هم دارد.

آیا هک تلگرام ممکن است ؟

قبل از گرفتن پاسخ این سوال باید بدانید که به طور کلی هک تلگرام به دو حالت صورت می گیرد : حالت اول هک گوشی فرد موردنظر و دوم هک سرورهای اصلی تلگرام و دسترسی به پایگاه داده کلی این پیام رسان.

در هیمنجا باید بگوییم که حالت دوم را به طور کلی فراموش کنید چرا که تا به حال هیچکس نتوانسته سرورهای اصلی را هک کند و سازنده این پیام رسان آنقدر به امنیت تلگرام اطمینان دارد که برای هر کسی که بتواند این برنامه را هک کند جایزه ای ۲۰۰ هزار دلاری در نظر گرفته است.

حال تنها راهی که باقی می ماند حالت اول است یعنی هک گوشی فرد مورد نظر، که این کار هم چندان سخت نیست و با در اختیار داشتن یک یا چند ابزار مانند برنامه های نظارتی و هک گوشی یا دانستن تکنیک های مهندسی اجتماعی، به راحتی می توانید به هک گوشی موبایل فرد موردنظرتان بپردازید.

یکی از روش هایی که برای دسترسی به پیام های تلگرام شخص موردنظرتان می توانید استفاده نمایید این است که به گوشی فرد موردنظرتان دسترسی پیدا کنید، سپس نسخه ای دیگر از تلگرام مانند تلگرام طلایی یا تلگرام سیاه را در گوشی موبایل خودتان نصب نمایید، در هنگام نصب این نسخه ها به جای شماره موبایل خودتان، شماره موبایل فرد هک شونده را وارد کنید. بعد از وارد کردن شماره موبایل، یک پیام حاوی کد اهراز هویت به گوشی فرد قربانی پیامک می شود که شما با برداشتن این کد از گوشی او و وارد کردن آن در گوشی خود می توانید به تمام اطلاعات موجود در تلگرام فرد موردنظرتان دسترسی پیدا کنید. به این ترتیب شما توانسته اید تلگرام شخص موردنظرتان را هک کنید و به آن نفوذ نمایید.

هک با استفاده از تلگرام سیاه

سایت های زیادی در سطح اینترنت وجود دارند که تبلیغاتی مبنی بر هک با استفاده از تلگرام سیاه را ارائه می دهند. دقت کنید که تلگرام سیاه هم یکی از نسخه های غیر رسمی تلگرام مانند موبوگرام و تلگرام فارسی می باشد که از روی پلتفرم تلگرام اصلی نوشته شده اند. همانطور که گفته ایم هیچ شخص و یا برنامه ای اجازه ورود به سرور اصلی تلگرام را ندارد و نمی تواند به پایگاه اصلی داده ها دسترسی پیدا کند.

تا آنجا که کارشناسان ما بررسی نموده اند، به جز چند موردی که در بالا ذکر کردیم، مورد دیگری برای هک تلگرام وجود ندارد. بنابراین گول تبلیغاتی مبنی بر هک تلگرام را نخورید.

لازم به ذکر است که نرم افزار هایی هم ساخته شده اند که هدف اصلیشان هک نیست، بلکه کنترل و نظارت بر اعضای خانواده در فضای مجازی می باشد.

ویژگی های تلگرام سیاه

تلگرام سیاه

همانطور که در ابتدای مطلب قول دادیم، اکنون می خواهیم برخی از ویژگی های تلگرام سیاه را برای شما بازگو کنیم. پیش از این هم گفتیم که تلگرام سیاه نیز همچون برنامه های دیگر تلگرامی، یک نسخه مود شده از تلگرام اصلی می باشد و علاوه بر امکانات اصلی تلگرام، امکانات دیگری را نیز به کاربرانش ارائه می دهد که در ادامه به برخی از آنها اشاره می کنیم.

  • پشتیبانی از زبان فارسی
  • تم های بسیار زیبا و خاص
  • امکان مشاهده اشخاصی که پروفایل شما را بازدید نموده اند
  • قابلیت گذاشتن در حالت روح
  • قابلیت مخفی نمودن حالت درحال تایپ
  • امکان داشتن منشی و پاسخگویی خودکار
  • امکان دسته بندی گروه ها و کانال ها و دوستان
  • و …

دیدگاهتان را بنویسید