بی پارک ، اولین اپلیکیشن رزرو آنلاین جای پارک به همراه لینک دانلود

بی پارک ، اولین اپلیکیشن رزرو آنلاین جای پارک

هک اندروید
راه و روش های نفوذ به اندروید در دنیای تکنولوژی
جولای 1, 2019
هک شدن گوشی از
هک شدن گوشی از طریق شماره تلفن امکان دارد؟
جولای 6, 2019

بی پارک ، اولین اپلیکیشن رزرو آنلاین جای پارک

بی پارک

همه ما تاکنون بارها و بارها با مشکل پیدا نکردن جای پارک مخصوصا در مناطق شلوغ شهر مواجه شده ایم. گاهی آنقدر دنبال جای پارک می گردیم که از رفتن به مقصد پشیمان می شویم. ساخته شدن پارکینگ های مختلف در خیابان های گوناگون تا حدودی برای رفع این مشکل کارساز بوده است. اما این پارکینگ ها هم در بسیاری از مواقع شلوغ هستند و اصلا پیدا کردن مکان این پارکینگ ها خود مسئله ای دیگر است. به تازگی اپلیکیشنی به نام بی پارک ارائه شده است که آدرس تمام پارکینگ های خصوصی و عمومی موجود در شهر را در اختیارتان قرار می دهد. در ادامه بیشتر درباره خصوصیات این نرم افزار صحبت خواهیم کرد.

معرفی اپلیکیشن بی پارک

پارک کردن خودرو در جایی امن و با دسترسی آسان در شهرهای بزرگ به یک معضل برای رانندگان تبدیل شده است. البته همانطور که گفتیم وجود پارکینگ های مختلف در بعضی نقاط شهر این مشکل را کمتر کرده است. اما اطلاع از وجود جای پارک در پارکینگ، اطلاع از قیمت ها و همچنین پیدا کردن آن ها روی نقشه نیز می تواند کمی چالش برانگیز باشد. نصب اپلیکیشن بی پارک می تواند تمامی این کارها را آسان سازد.

در حال حاضر نزدیک به 300 پارکینگ در تهران و حومه در دسترس شماست و « بی پارک | Bipark » شما رو در هر جا هستید به نزدیک ترین پارکینگ هدایت می کند. بی پارک اپلیکیشن ارایه آنلاین پارکینگ خودرو در تهران و شهرهای بزرگ است. با «بی پارک» می‌توان در هر کجا از انواع پارکینگ‌هایی که در اطراف وجود دارد استفاده کنید. این نرم افزار با نمایش انواع پارکینگ های در دسترس، امکان انتخاب جای مناسب برای پارک اتومبیل با قیمت مناسب را برای کاربران فراهم می کند، ضمن آنکه نقشه پارکینگ نیز قابل دسترس خواهد بود.

مدیرعامل این اپلیکیشن درباره دلیل طراحی و ساخت بی پارک می‌گوید: وجود مشکلاتی مانند جای پارک در شهرهای بزرگ به خصوص تهران، پارک دوبل به علت نبود جای پارک، عدم آشنایی رانندگان با پارکینگ‌های عمومی و خصوصی شهر تهران، پارکینگ هایی که در طرح زوج و فرد قرار دارند، یافتن جاپارک در پارکینگ‌های مکان‌های خاصی مثل پارکینگ فرودگاه امام خمینی (ره)، پارکینگ فرودگاه مهرآباد، پارکینگ ایران خودرو، پارکینگ سایپا، عدم بهره گیری از سیستم‌های جدید پارکینگ، پارکینگ نوین و ریموت پارکینگ، سامانه‌های نوین ترخیص خودرو از پارکینگ و عدم آشنایی با ضوابط پارکینگ از یک سو و عدم آگاهی از هزینه‌های پارکینگ و قیمت پارکینگ‌ها، نبود اپلیکیشن‌های جامع برای طراحی سیستم‌های پارکینگ حرفه‌ای از سوی دیگر از عواملی است که ما را برای توسعه اپلیکیشن بی‌پارک ترغیب کرده است.

قابلیت های اپلیکیشن بی پارک

شما به کمک این نرم افزار می توانید با یک جست و جوی ساده، پارکینگ مناسب را با توجه به مشخصات، امکانات و قیمت آن ها پیدا کنید و با خیالی آسوده اتومبیل خود را در جایی امن قرار دهید. همچنین شما با این نرم افزار می توانید به راحتی هزینه ی خود را پرداخت کنید ضمن آنکه از قیمت ها اطمینان خواهید داشت.

یکی از کارآمدترین قابلیت های این اپلیکیشن، قابلیت رزرو آنلاین جای پارک است که به شما این امکان را می دهد تا بتوانید از راه دور و به صورت آنلاین جای پارک خودرو خودتان را براحتی رزرو کنید و مطمئن به سمت پارکینگ خود حرکت کنید. شما یک جای پارک مطمئن دارید که بی پارک آن را برای شما آماده کرده و منتظر رسیدن شما می ماند.

بی پارک

این اپلیکیشن برای صاحبان پارکینگ ها نیز بسیار مفید و کارآمد می باشد. اگر شما هم صاحب پارکینگ هستید می توانید مدیریت پارکینگ خود را به بی پارک بسپارید. شما می توانید پارکینگ خود را در سامانه بی پارک ثبت کنید و امکان رزرو آن را فراهم نمایید. قیمت پارکینگ به ازای هر ساعت توسط شما تعیین می شود و اپلیکیشن رزرو ها و ترافیک پارکینگ شما را به اطلاع شما می رساند. شما حتی می توانید فقط بخشی از ظرفیت خود را به بی پارک بسپارید و در آمد بیشتری را کسب کنید.

بی پارک با شما قرارداد می بندد و مشخصات کامل و ساعات و ظرفیت های خالی پارکینگ شما را مدیریت می کند. اگر پارکینگ های اختصاصی دارید می توانید با عقد قرارداد ازطریق اپلیکیشن بی پارک آن را به اشتراک بگذارید.

برای دانلود این اپلیکیشن می توانید برروی لینک زیر کلیک نمایید.

دانلود bipark

دیدگاهتان را بنویسید