نرم افزار کنترل و نظارت بر فرزندان در فضای مجازی برای گوشی موبایل اندروید و آیفون

بهترین نرم افزار کنترل و نظارت بر فرزندان برای گوشی موبایل اندروید و آیفون

ردیاب شخصی مخفی
ردیاب شخصی مخفی ، کاربرد و استفاده از آن
نوامبر 24, 2017
امنیت موبایل
امنیت موبایل خود را ۳ اپلیکیشن افزایش دهید
نوامبر 25, 2017

بهترین نرم افزار کنترل و نظارت بر فرزندان برای گوشی موبایل اندروید و آیفون

بهترین نرم افزار کنترل و نظارت بر فرزندان برای گوشی موبایل اندروید و آیفون در سال 2017 برنامه PLC شناخته شده است  با توجه به اینکه در سالهای اخیر اینترنت جای بزرگی میان خانواده برای خود مهیا کرده است جدا از مطالب و مسائل خوب و آموزنده ، به همان مقدار مطالب غیر اصولی و غیر اخلاقی وجود دارد .

حتی عوارض و صدمات ناشی  از فضای مجازی افراد بزرگسال را هم تحت تاثیر خود قرار داده است پس چه بسا والدیت باید بیشتر و بهتر بر فرزندان خود نظارت و کنترل داشته باشند. در سالهای اخیر با توجه به انتشار برنامه های مجازی متعددی فرزندان دچار مشکلات روحی و روانی شده اند که این کار به یک مشکل خانوادگی و اجتماعی تبدیل شده است .

راهکار چیست که والدین بتوانند بهتر بروی گوشی فرزندان خود کنترل و نظارت داشته باشند یعنی اینکه بتوانند تمام اطلاعات گوشی فرزند خود را به صورت کامل بدون اینکه متوجه شود در اختیار داشته باشند؟

والدین با نصب یک ابزار کنترل یعنی همین برنامه PLC ، بر روی کامپیوتر یا تلفن همراه خود خواهند توانست فرزندان خود را از خطرات ناشی ازوب سایتهایی اینترنتی و فضای مجازی حفظ کنند.

این روزها، گوشیها، تبلت ها و دیگر دستگاه های ارتباطی به نوعی سرگرمی نوجوانان شده است و آنها زمان زیادی را صرف مرور در اینترنت، دانلود برنامه و چت با دوستان خواهند کرد. و همه این فعالیت ها می تواند به برخی آسیب های جدی آنلاین برای نوجوانان ما منجر شود پس چه بهتر است که برای کنترل و تربیت بهتر فرزندان پدر و مادر از نرم افزار کنترل و نظارت بر اطلاعات گوشی آنها استفاده کنند.

نرم افزار کنترل و نظارت

نرم افزار کنترل و نظارت چه ویژگی هایی دارد ؟

برنامه ای که قرار است بر گوشی موبایل (اندروید یا آیفون) فرزند شما نظارت کند. باید بتواند دسترسی شما به عنوان هکر را به بخش های مختلف این دستگاه باز کند. در واقع نرم افزارهای نظارتی به نوعی گوشی فرزند ما را هک می کنند. البته هک گوشی می تواند معانی مختلفی داشته باشد. اما یکی از معمول ترین معانی آن عبارت است از: ایجاد دسترسی تایید نشده و بدون اجازه به تمام اطلاعات موجود در تلفن همراه دیگران.

سطح دسترسی که به گوشی موبایل فرزندتان ایجاد شود بستگی به سطح دانش شما و یا نرم افزاری که از آن برای هک گوشی و نظارت استفاده می کنید، خواهد داشت. به طورمثال شاید شما یک شخص مبتدی در زمینه هک و نفوذ باشید و هیچ دانشی در این زمینه نداشته باشید؛ در این صورت با داشتن یک ابزار یا نرم افزار کنترلی قدرتمند می توانید به راحتی به گوشی فرزند خود نفوذ کنید.

نرم افزار کنترل و نطارت بر خانواده ای که برای شما معرفی میکنیم  یکی از برجسته ترین برنامه کنترل والدین است و دارای خدمات بسیاری برای کنترل گوشی های آندرویدی و IOS میباشد.

  •  ردیابی موقعیت لحظه به لحظه، کنترل تماس و پیامک با گزارش کامل
  •  ردیابی و کنترل شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام و اینستاگرام
  •  کنترل و ردیابی نامحسوس موبایل به صورت غیرقابل تشخیص حتی توسط فرزندان باهوش
  •  نصب سریع و آسان نرم افزار کنترل موبایل به همراه راهنمای فارسی
  • موقعیت مکانی لحظه ای و مسیر های پیموده شده روزانه
  • شنود تماس ها و تصاویر اطراف دوربین موبایل
  • برنامه ها و بازی های مورد استفاده و مدت زمان استفاده از آنها

والدین میتوانند تمام این موارد را تحت نظر بگیرید و از دغدغه های فکری و یا آشفتگی های روحی روانی رهایی یابید و با استفاده از قابلیت کنترل از راه دور گوشی مراقب آن ها باشید تا از آسیب های احتمالی پیشگیری به عمل آورید.

معرفی برنامه نظارتی plc spy

برنامه فوق شامل ویژگی هایی است که بر روی چند  تلفن و یا تبلت قابل اجرا است. فقط کافیت شما نام کاربری و رمز عبور خود را بدست آورید تا بتوانید با هر سیستمی در هر کجا از دنیا به کنترل فرزندان خود بپردازید.

نرم افزار کنترل و نظارت به پدر و مادر امکان مسدود کردن برنامه های خاص بر روی دستگاه گوشی فرزندان را خواهد داد و یا میتوانند تمام وب سایتهایی که فکر میکنند ممکن است به فرزندان خود آسیب برسانند فیلتر کنند تا دیگر اجازه دسترسی را نداشته باشند.

نرم افزار کنترل و نظارت PLC SPY توسط سامانه کنترل فرزند با هدف مراقبت از فرزندان در فضای مجازی طراحی شده و در اختیار والدین قرار گرفته است. تا بتوانند با توجه به محیط نا مطمئن شبکه های مجازی و محیط بیرون از خانه بر فعالیت های فرزندان خود نظارت داشته باشند . این نرم افزار امکان نظارت بر پیامکها، لیست تماس ها، تصاویر موجود در گالری و مشاهده فعالیت های فرزند در شبکه های مجازی مانند تلگرام و اینستاگرام را به شما می دهد.

این برنامه در دو نسخه ساخته شده است :

1-نسخه اول را میتوان بروی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب آیکون مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمیباشند .

2- نسخه دوم نرم افزار هک گوشی PLC این است که والدین با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به نظارت برگوشی فرزندان خود کنند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری کنند .

هک گوشی با imei

همچنین در آخرین نسخه این برنامه که با نام PLC PLUS منتشر شده است، شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند، نرم افزار به طور خودکار نصب شده و سپس از لیست برنامه های موبایل او پنهان می شود تا فرزندتان متوجه عملکرد برنامه نشود. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت شنود مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

دریافت برنامه کنترل فرزند PLC SPY

2 دیدگاه ها

 1. محسن جوادی گفت:

  با سلام و تشکر از برنامه ارائه شده که به پیشگیری از مشکلات و آسیبهای روانی و اجتماعی فرزندان کمک شایانی می کند

دیدگاهتان را بنویسید