یکی از قدیمی ترین روش های برقراری ارتباط ارسال اس ام اس با گوشی موبایل می باشد. بدیهی است که تا کنون روش ها و برنامه های بسیاری برای هک اس ام اس ساخته شده باشد. اما این روزها با وجود نرم افزارهای پیام رسان اینترنتی مانند تلگرام، وایبر، واتساپ و … کاربرد اس ام اس بسیار کم تر شده است. به همین خاطر بسیاری از هکر ها تمرکز خود را روی ساخت برنامه هک تلگرام یا دیگر پیام رسان ها معطوف نموده اند. با تمام این ها باز هم اس ام اس یکی از قابلیت های کاربردی تلفن های همراه می باشد چرا که در مواقعی که دسترسی به اینترنت ممکن نیست بسیار کارآمد می باشد. در این مطلب قصد داریم ضمن معرفی تعدادی برنامه هک گوشی که به وسیله آن می توانید اس ام اس ها را هک کنید، روش های جلوگیری از هک شدن به این طریق را نیز توضیح دهیم.

تاکنون راهکار ها و برنامه های زیادی برای هک گوشی و اس ام اس توسط برنامه نویسان مطرح دنیا ارائه شده است. اما به جرات می توان گفت یکی از بهترین و کارآمدترین برنامه ها برای هک گوشی برنامه  PLC SPY  می باشد. برنامه هک PLC SPY با هدف کنترل و نظارت بر کودکان طراحی و ارائه شده است و علاوه بر مشاهده پیامک ها و حتی پیامک های پاک شده، قابلیت های بسیار دیگری را در اختیار والدین قرار می دهد.

آنچه در این مقاله خواهید خواند :

روش های هک اس ام اس

یکی از ابتدایی ترین و ساده ترین روش های هک اس ام اس، دایورت کردن پیام ها می باشد. که در این روش می توانید با دسترسی به گوشی شخص مورد نظرتان پیام های او را به شماره خود دایورت نمایید. اما این روش در عین سادگی، نقض های بسیاری نیز دارد که بزرگترین این نقض ها این است که پیام های آن شخص دیگر برای خود او ارسال نمی شود و فقط شما قادر به مشاهده پیام ها می باشید.

اما امروزه راهکار های بسیار کاربردی تر و ساده تری برای هک اس ام اس وجود دارد که دارای نقض های بسیار کمتری نیز هستند و بسیار راحت تر می توانید به پیام های فرد موردنظر خود دسترسی داشته باشید.

برنامه هک اس ام اس

یکی از بهترین و ساده ترین روش ها برای دسترسی به پیامک های دیگران استفاده از برنامه هک گوشی می باشد. برنامه هایی که به منظور هک و کنترل موبایل دیگران طراحی و ساخته شده اند به دو دسته تقسیم می شوند، دسته اول نرم افزار هایی هستند که می بایست بر روی گوشی فرد مورد نظر نصب شوند و دسته دوم نیز برنامه هایی هستند که نیازی به نصب برروی گوشی طرف مقابل ندارند و فقط با نصب برروی گوشی یا کامپیوتر هکر و از طریق شماره تلفن قربانی عمل هک و جاسوسی را انجام می دهد. نرم افزارهای سیار زیادی برای این منظور طراحی شده اند که در ادامه تعدادی از آنها را برای علاقه مندان معرفی خواهیم نمود.

برنامه هک اس ام اس Spyera

برنامه هک

یکی از قدرتمندترین برنامه های هک و کنترل گوشی که تاکنون طرفداران زیادی را نیز به خود جلب کرده، برنامه Spyera می باشد. با استفاده از این نرم افزار می توانید تمامی پیامک های فرد موردنظرتان، حتی آنهایی که پاک شده اند را مشاهده نمایید. این برنامه علاوه بر اس ام اس ها، دیگر اطلاعات موجود در گوشی را نیز برای شما به نمایش می گذارد.  Spyera  به زبان انگلیسی نوشته شده و برای کار با آن پرداخت درون برنامه باید انجام دهید.

برنامه هک Ispyoo

Ispyoo یکی از پرطرفدارترین برنامه های هک گوشی می باشد که علاوه بر اس ام اس بسیاری از اطلاعات دیگر را نیز در اختیار شما قرار می دهد. با نصب این برنامه برروی گوشی شخص موردنظرتان تمامی اطلاعات موجود در گوشی وی برای شما نمایش داده می شود. برای استفاده از این نرم افزار باید به صورت ماهیانه هزینه ای را پرداخت نمایید.

برنامه جاسوسی اس ام اس mSpy

این نرم افزار یکی از محبوب ترین برنامه ها میان علاقه مندان به بحث هک و جاسوسی می باشد. mSpy نیز مانند برنامه های قبلی علاوه بر پیامک ها دیگر اطلاعات گوشی موبایل مورد نظرتان را در اختیار شما می گذارد و همچنین در مقابل ارائه خدمات هزینه ای را نیز دریافت می کند. با استفاده از این نرم افزار علاوه بر هک و مشاهده اطلاعات موبایل دیگران، از موقعیت مکانی آن ها نیز مطلع می شوید.

برنامه نظارت و کنترل PLC SPY

برنامه هایی که تا به اینجا معرفی شدند، همگی به زبان انگلیسی نوشته شده و دارای پشتیبانی فارسی نمی باشند اما برنامه PLC SPY توسط کارشناسان به زبان فارسی ترجمه  شده و تغییراتی درخور کاربران ایرانی در آن داده شده است. این برنامه دارای پشتیبانی آنلاین می باشد تا کاربران بتوانند به راحتی آن را نصب کرده و استفاده نمایند. PLC SPY با هدف کنترل و نظارت بر عملکرد فرزندان در فضای مجازی در ایران ترجمه و عرضه شده است. با استفاده از این برنامه قادر خواهید بود تمامی اطلاعات موجود در گوشی فرزندان خود را مشاهده نموده و نظارت کاملی بر عملکرد آن ها داشته باشید. این برنامه نیازی به نصب برروی گوشی فرزند ندارد و از طریق شماره تلفن و سریال گوشی تمام اطلاعات موردنیازتان را برای شما ارسال می کند. PLC SPY قابلیت های فراوانی را در اختیار کاربرانش قرار می دهد که در ادامه به برخی از آنها اشاره می کنیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دانلود برنامه PLC SPY می توانید برروی لینک قرمز رنگ زیر کلیک نمایید.

نرم افزار PLC SPY

 

error: Content is protected !!