برنامه هک کامپیوتر - برنامه نظارتی گوشی فرزندان-PlcSpy

برنامه هک کامپیوتر

نرم افزار هک تلگرام
نرم افزار هک تلگرام
آگوست 9, 2021
hack remotely
هک گوشی با شماره تلفن از راه دور را چگونه انجام دهیم ؟ آیا اصلا امکان پذیر است؟
آگوست 11, 2021

برنامه هک کامپیوتر

computer hacking software

computer hacking software

استفاده کردن از برنامه های هک روز به روز در حال گسترش است. به همین دلیل هم برنامه هک کامپیوتر می تواند به شدت موثر باشد. افراد زیادی می خواهند با استفاده از ابزار های مختلف اقدام به هک شما بکنند. شما باید از روش های هک کردن آگاه باشید تا بتوانید از آن ها جلوگیری کنید. به همین دلیل در این مقاله می خواهیم اطلاعات  جامع و کاملی را به شما ارائه دهیم . در پایان این مقاله می توانید با استفاده از اطلاعات خودتان برنامه های هک کامپیوتر را بشناسید و از روش های هک جلوگیری کنید.

آیا برنامه هک کامپیوتر وجود دارد؟

مشخص است که بعد از این همه سال تلاش افراد زیادی سعی کرده اند که هک را طراحی کنند. استفاده کردن از برنامه های هک می تواند بسیار ساده باشد .اما طراحی کردن این برنامه ها با استفاده از زبان های برنامه نویسی بسیار سخت است.  هر چقدر که سیستم های امنیتی پیشرفت می کنند، هکر ها هم یک سری اقدامات را انجام می دهند که این ساختار های امنیتی را بشکنند. حتی تلگرام که یکی از امن ترین نرم افزار ها است نتوانسته کامل امن باشد. نرم افزار هک تلگرام برای این مسائل طراحی شده است.

همچنین انواع آموزش هک اینستاگرام و تلگرام وجود دارد. برنامه هک کامپیوتر می تواند به شما کمک کند که رایانه ها را هک کنید. به عنوان مثال اگر شما می خواهید ویندوز یک نفر را هک کنید با استفاده از برنامه هک کامپیوتر این کار را انجام دهید.

کاربرد این برنامه ها برای کارفرمایان است. به این دلیل که می توانند با استفاده از این روش بر کارمندان خود نظارت داشته باشند. برای این که بدانید کارمند شما می تواند  چه کار هایی را روی کامپیوتر شرکت شما بکند می توانید از این برنامه ها استفاده کنید. البته برنامه های نظارتی برای شرکت ها هم طراحی شده است. اما به دلیل این که این برنامه ها آشکار هستند ممکن است به خوبی برای کارمندان کارامد نباشند.

انواع برنامه هک کامپیوتر

هک بر دو نوع است – اخلاقی و غیر اخلاقی. هکرها برای کسب درآمد سریع از تکنیک های غیراخلاقی هک استفاده کردند. اما ، تعداد زیادی از کاربران هستند که می خواهند هک را به روش صحیح یاد بگیرند. تحقیقات امنیتی ، پروتکل های WiFi ، و غیره ، همه در محدوده هک های اخلاقی قرار می گیرند.

بنابراین ، اگر مایل به یادگیری هک اخلاقی هستید ، باید از برخی ابزارها استفاده کنید. این ابزارها به شما کمک می کند تا بسیاری از موارد پیچیده در زمینه امنیت را از بین ببرید. در اینجا لیستی از بهترین ابزارهای هک با توضیحات و ویژگی های آنها را گردآوری کرده ایم.

 

بهترین ابزارهای هک برای Windows ، Linux و MAC در سال 2021

بنابراین ، در این مقاله ، ما قصد داریم لیستی از بهترین ابزارهای هک برای Windows ، Linux و Mac OS X را به اشتراک بگذاریم. اکثر ابزارهای ذکر شده در مقاله به صورت رایگان در دسترس بودند. ما مقاله را برای اهداف آموزشی نوشته ایم. لطفاً از این ابزارها برای مقاصد شیطانی استفاده نکنید.

computer hacking software

طراحی برنامه هک کامپیوتر می تواند بسیار هزینه بر و زمان بر باشد

1. متاسپلویت

به جای اینکه Metasploit را مجموعه ای از ابزارهای بهره برداری بدانم ، من آن را زیرساختی می نامم که می توانید از آن برای ساخت ابزارهای سفارشی خود استفاده کنید. این ابزار رایگان یکی از رایج ترین ابزارهای امنیت سایبری است که به شما امکان می دهد آسیب پذیری ها را در سیستم عامل های مختلف پیدا کنید. بیش از 200،000 کاربر و مشارکت کننده از Metasploit پشتیبانی می کنند که به شما کمک می کند بینش داشته باشید و نقاط ضعف سیستم خود را کشف کنید.

2. Nmap

 

Nmap برای همه سیستم عامل های اصلی ، از جمله ویندوز ، لینوکس و OS X در دسترس است. من فکر می کنم همه در مورد این یکی شنیده اند. Nmap (Network Mapper) یک ابزار رایگان منبع باز برای اکتشاف یا ممیزی امنیتی است. این دستگاه برای اسکن شبکه های بزرگ طراحی شده است ، و در برابر میزبان های تک به خوبی کار می کند. ممکن است برای کشف رایانه ها و خدمات در شبکه کامپیوتری مورد استفاده قرار گیرد ، بنابراین “نقشه” شبکه ایجاد می شود.

3. Acunetix WVS

برای Windows XP و بالاتر در دسترس است. Acunetix یک اسکنر آسیب پذیری وب (WVS) است که عیوب وب سایت را اسکن و کشف می کند که می تواند کشنده باشد. این ابزار چند رشته ای یک وب سایت را خزیده و از طریق سایت های مخرب Scripting ، تزریق SQL و سایر آسیب پذیری ها پی می برد. این ابزار سریع و آسان ، وب سایت های وردپرس را از بیش از 1200 آسیب پذیری موجود در وردپرس اسکن می کند.

4. Wireshark

 

این ابزار رایگان و منبع باز در اصل Ethereal نامیده شد. Wireshark همچنین در نسخه خط فرمان به نام TShark عرضه می شود. این تجزیه و تحلیل پروتکل شبکه مبتنی بر GTK+بر روی لینوکس ، ویندوز و OS X به راحتی اجرا می شود. Wireshark یک تحلیلگر پروتکل شبکه Wireshark مبتنی بر GTK+است که به شما امکان می دهد محتویات فریم های شبکه را ضبط و مرور کنید. هدف این پروژه ایجاد یک تجزیه و تحلیل کیفیت تجاری برای یونیکس و ارائه ویژگی هایی به Wireshark است که در بوگیری های منبع بسته وجود ندارد.

5. oclHashcat

این ابزار هک مفید را می توان در نسخه های مختلف برای لینوکس ، OSX و ویندوز بارگیری کرد. اگر شکستن رمز عبور کاری است که روزانه انجام می دهید ، ممکن است از ابزار رایگان شکستن رمز عبور Hashcat مطلع باشید. در حالی که Hashcat یک ابزار شکستن رمز عبور مبتنی بر CPU است ، oclHashcat نسخه پیشرفته آن است. که از قدرت GPU شما استفاده می کند. همچنین می توانید این ابزار را به عنوان رمزگشای رمز عبور WiFi استفاده کنید.

oclHashcat با اولین و تنها موتور مبتنی بر GPGPU در جهان خود را ابزار شکستن رمز عبور جهان می نامد. برای استفاده از ابزار ، کاربران NVIDIA به ForceWare 346.59 یا بالاتر و کاربران AMD به Catalyst 15.7 یا بالاتر نیاز دارند.

6. اسکنر آسیب پذیری Nessus

 

از طریق سیستم عامل های مختلف ، از جمله Windows 7 و 8 ، Mac OS X و توزیع های محبوب لینوکس مانند Debian ، Ubuntu ، Kali Linux و غیره پشتیبانی می شود. این ابزار برتر هک رایگان سال 2020 با کمک یک چارچوب سرویس گیرنده و سرویس گیرنده کار می کند. این ابزار که توسط Tenable Network Security توسعه یافته است ، یکی از محبوب ترین اسکنرهای آسیب پذیری است که داریم. Nessus اهداف متفاوتی را برای کاربران مختلف ارائه می دهد – Nessus Home ، Nessus Professional ، Nessus Manager و Nessus Cloud.

7. مالتگو

 

این ابزار برای Windows ، Mac و Linux در دسترس است. Maltego یک پلتفرم قانونی منبع باز است. که استخراج و جمع آوری اطلاعات دقیق را برای ارائه تصویری از تهدیدات سایبری در اطراف شما ارائه می دهد. Maltego در نشان دادن پیچیدگی و شدت نقاط خرابی در زیرساخت شما و محیط پیرامون برتری دارد.

8. مجموعه ابزار مهندس اجتماعی

 

جدا از لینوکس ، Social-Engineer Toolkit تا حدی در Mac OS X و Windows پشتیبانی می شود. مجموعه ابزار مهندس اجتماعی TrustedSec همچنین در آقای Robot ارائه شده است . یک چارچوب پیشرفته برای شبیه سازی چندین نوع حملات مهندسی اجتماعی مانند برداشت اعتبار ، حملات فیشینگ و موارد دیگر است.

9. اسکنر امنیت از راه دور Nessus

 

اخیراً منبع بسته شد ، اما هنوز اساساً رایگان است. با چارچوب سرویس گیرنده و سرویس دهنده کار می کند. Nessus محبوب ترین اسکنر آسیب پذیری از راه دور امنیتی است که در بیش از 75000 سازمان در سراسر جهان استفاده می شود. بسیاری از بزرگترین سازمانهای جهان متوجه صرفه جویی قابل توجهی در هزینه می شوند.

computer hacking software

10. کیسمت

 

این یک آشکارساز شبکه بی سیم 802.11 layer2 ، سیستم تشخیص نفوذ و نفوذ است. Kismet با هر کارت بی سیم kismet کار می کند که از حالت نظارت خام (دوشنبه) پشتیبانی می کند و می تواند ترافیک 802.11b ، 802.11a و 802.11g را تشخیص دهد. یک ابزار بی سیم خوب تا زمانی که کارت شما از rfmon پشتیبانی کند.

11.John The Ripper

این یک نرم افزار رایگان و منبع باز است که عمدتا به صورت کد منبع توزیع می شود. این یک ابزار نرم افزاری برای شکستن رمز عبور است. این یکی از محبوب ترین برنامه های تست و شکستن رمز عبور است زیرا چندین ترقه رمز را در یک بسته ترکیب می کند ، انواع هش رمز عبور را به صورت خودکار تشخیص می دهد و شامل یک کرکر قابل تنظیم است.

12. تک شاخ

 

خوب ، Unicornscan تلاشی است برای جمع آوری و همبستگی اطلاعات در یک پشته TCP/IP توزیع شده در سرزمین کاربر. هدف آن ارائه یک رابط برتر برای معرفی محرک و اندازه گیری پاسخ از دستگاه یا شبکه فعال TCP/IP است. برخی از ویژگی های آن شامل اسکن TCP بدون حالت همزمان با همه تغییرات پرچم TCP ، گرفتن بنر TCP بدون حالت همزمان ، و سیستم عامل از راه دور فعال/غیرفعال ، برنامه و شناسایی قطعات با تجزیه و تحلیل پاسخ ها است.

13. نت اسپارکر

 

این یک اسکنر امنیتی برنامه کاربردی وب آسان است که از فناوری پیشرفته اسکن آسیب پذیری مبتنی بر اثبات استفاده می کند و دارای ابزارهای نفوذ و گزارش دهی نفوذ است. Netsparker به طور خودکار از آسیب پذیری های شناسایی شده به صورت خواندنی و ایمن سوء استفاده می کند و همچنین اثبات سوء استفاده می کند.

14. سوئیت Burp

 

خوب ، Burp Suite یک پلت فرم یکپارچه برای انجام آزمایش امنیت برنامه های وب است. همچنین یکی از بهترین برنامه های هکری است که در حال حاضر در اینترنت موجود است. ابزارهای مختلف آن به طور یکپارچه برای پشتیبانی از کل فرایند آزمایش از نقشه برداری اولیه و تجزیه و تحلیل سطح حمله برنامه تا یافتن و بهره برداری از آسیب پذیری های امنیتی کار می کنند.

15. سوپر اسکن 4

 

خوب ، این یکی دیگر از نرم افزارهای رایج هک برای رایانه است که برای اسکن پورت ها در ویندوز استفاده می شود. این یک ابزار اسکن پورت مبتنی بر اتصال است که برای تشخیص پورت های باز TCP و UDP در رایانه هدف طراحی شده است. به زبان ساده ، می توانید SuperScan را اسکنر ، پینگر و حل کننده قدرتمند پورت TCP بدانید.

16. ایرکراک

 

این بهترین هکر وای فای برای ویندوز 10 است که شامل یک آشکارساز ، بسته بسته ، WEP و WPA/WPA2-PSK و ابزار تجزیه و تحلیل است. در AirCrack ، ابزارهای زیادی پیدا خواهید کرد که می توانند برای کارهایی مانند نظارت ، حمله ، آزمایش قلم و کرک استفاده شوند. بدون شک ، این یکی از بهترین ابزارهای شبکه ای است که می توانید از آن استفاده کنید. بنابراین ، این یکی از بهترین ابزارهای هک وای فای است.

17. w3af

 

اگر به دنبال یک اسکنر امنیتی برنامه های وب رایگان و منبع باز هستید ، w3af برای شما بهترین است. هکرها و محققان امنیتی به طور گسترده از این ابزار استفاده می کنند. w3aF یا حمله وب برنامه و چارچوب حسابرسی برای به دست آوردن اطلاعات آسیب پذیری امنیتی استفاده می شود که می تواند بیشتر در تعاملات آزمایش نفوذ استفاده شود.

18. OWASP Zed

 

خوب ، Zed Attack Proxy یکی از بهترین و محبوب ترین پروژه های OWASP است که به اوج جدیدی رسیده است. OWASP Zed یک ابزار هک و تست قلم است که بسیار کارآمد و آسان برای استفاده است. OWASP Zed بسیاری از ابزارها و منابع را فراهم می کند که به محققان امنیتی اجازه می دهد تا نقاط ضعف و آسیب های امنیتی را پیدا کنند.

computer hacking software

برای جلوگیری از نفوذ هکر ها باید امنیت خود را بالا ببرید

19. اسکنر آسیب پذیری وب سایت Nikto

 

Pentesters به ​​طور گسترده ای از آن استفاده می کنند. Nikto یک اسکنر سرور وب منبع باز است که به اندازه کافی قادر به اسکن و تشخیص آسیب پذیری در هر وب سرور است. این ابزار همچنین نسخه های قدیمی بیش از 1300 سرور را اسکن می کند. نه تنها این ، بلکه اسکنر آسیب پذیری وب سایت Nikto مشکلات پیکربندی سرور را نیز بررسی می کند.

20. SuperScan

 

این یکی از بهترین و رایگان نرم افزار اسکن پورت مبتنی بر اتصال است که برای سیستم عامل ویندوز موجود است. این ابزار به اندازه کافی قادر به تشخیص پورت های TCP و UDP است که در رایانه مورد نظر باز هستند. جدا از آن ، SuperScan همچنین می تواند پرس و جوهای اساسی مانند whois ، traceroute ، ping و غیره را اجرا کند. بنابراین ، SuperScan یکی دیگر از بهترین ابزارهای هک است که می توانید در نظر بگیرید.

آیا می توانم با این ابزارها حساب های آنلاین را هک کنم؟

این ابزارها برای اهداف امنیتی طراحی شده اند و می توان از آنها برای یافتن خلأها استفاده کرد. ما هک کردن حساب را تبلیغ نمی کنیم و می تواند مشکلات حقوقی را ایجاد کند.

آیا استفاده از این ابزارها بی خطر است؟

اگر در حال بارگیری ابزارها از منابع قابل اعتماد هستید ، در این صورت مطمئن خواهید بود.

آیا می توانم شبکه WiFi خود را با این ابزارها اسکن کنم؟

برای اسکن شبکه WiFi ، باید از اسکنر WiFi استفاده کنید. تعداد کمی اسکنر وای فای در مقاله ذکر شده است که می تواند جزئیات کامل شبکه را در اختیار شما قرار دهد.

بنابراین ، در بالا بهترین ابزارهای هک اخلاقی برای رایانه آمده است. اگر این پست را دوست دارید ، فراموش نکنید که آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر با مشکلی روبرو هستید ، در بخش نظرات زیر با ما مشورت کنید.

نتیجه گیری

همانطور که می دانید برنامه های زیادی وجود دارند. ما به شما 20 برنامه هک کامپیوتر معرفی کردیم. بنابراین اگر خدایی نکرده می خواهید هک کنید می توانید از آن ها استفاده کنید. اما باید بدانید که استفاده کردن از این نرم افزار ها و ورود به حریم شخصی دیگران از نظر قانون جرم به حساب می  آید.

روش های پیشگیری زیادی وجود دارد که می توانید داشته باشید. برای این که از این هک ها در امان باشید باید حتما از این روش ها استفاده کنید. اگر امنیت خود را بالا ببرید به هیچ عنوان نیازی نیست که نگران خطر هک باشید.

دیدگاهتان را بنویسید