برنامه ضد هک Droidsheep guard جلوگیری از هک اینستاگرام و فیسبوک

برنامه ضد هک Droidsheep guard جلوگیری از هک اینستاگرام و فیسبوک

اینترنت همراه
استفاده کمتر از اینترنت همراه در اینستاگرام
آگوست 22, 2017
مرورگر فایرفاکس
مرورگر فایرفاکس بهتر از و با گوگل کروم!
آگوست 25, 2017

برنامه ضد هک Droidsheep guard جلوگیری از هک اینستاگرام و فیسبوک

برنامه ضد هک

برنامه ضد هک

برنامه ضد هک به نام Droidsheep guard  وجود دارد که از طریق وای فای می باشد که کارایی بسیار بالایی داشته و می تواند انواع برنامه های جاسوسی وجلوی نفوذ هکرها به اطلاعات شما را  بگیرد.

در این بخش قصد داریم به معرفی برنامه ضد هک Droidsheep guard پرداخته و چگونگی نصب، راه اندازی و کار با این برنامه را شما کاربران گرامی توضیح می دهیم :

برنامه ضد هک Droidsheep guard

این برنامه قابلیت هایی دارد که با استفاده ازآن می توانید از امکاناتی که در اختیار کاربر خود قرار می دهد، به عنوا4321ن یک گیرنده در شبکه وای فای قرار گرفته و تمامی اطلاعات رد و بدل شده توسط دستگاه های متصل به شبکه را که به مودم ارسال می کنند، دریافت کرده و سپس کلید های نشست حساب هایی نظیر اکانت های اینستاگرام و فیسبوک را بدست آورده و هک گوشی را انجام نماید.

 

برنامه ضد هک

 

از ایتدا برای  توسعه دهندگان امنیت شبکه و اینترنت  این برنامه جالب طراحی شده بود تا  بتوانند هک وای فای خود جلوگیری و آن را ایمن سازی کنند. از آنجا که برنامه های تست نفوذ و امنیت می توانند به عنوان برنامه ای جهت هک گوشی و سایر دستگاه ها نیز قرار بگیرند، توسعه دهندگان برنامه Droidsheep برنامه ای را تحت عنوان برنامه ضد هک Droidsheep guard معرفی کرده اند که دقیقا نقطه مقابل برنامه Droidsheep بوده و از دسترسی های این برنامه به شبکه جلوگیری کرده و هر دستگاهی را که در محیط شبکه اقدام به هک اکانت های شبکه های اجتماعی و کلیدهای نشست نماید، شناسایی می نماید.

استفاده این برنامه ضد هک Droidsheep guard به این صورت است که شما قادر خواهید بود امنیت شبکه خود را تا حد بسیار زیادی بالا برده و از دسترسی های غیر مجاز به شبکه جلوگیری نمایید. این برنامه برای متخصصین امنیت و همچنین کسانی که به امنیت اطلاعات خود اهمیت می دهند بسیار مفید بوده و دانلود آن را برای حفظ امنیت شبکه وای فای توصیه می نماییم.

 

طریقه هک شدن اکانت اینستاگرام با Droidsheep

مکانیزمی که در این برنامه به کار رفته است  کاملا آسان و راحت است به صورتی که این روش را در در شبکه هایی که از رمزنگاری مطمئنی استفاده نمی کنند انجام میدهند.

Droidsheep دستگاه تلفن همراه شمارا به یک گیرنده وای فای تبدیل می کند و تمام بسته هایی که سایر دستگاه ها، برای اتصال به اینترنت به اکسس پوینت یا مودم ارسال می کنند را دریافت می کند.

پس هر بسته را آنالیز کرده و در صورت عدم استفاده از رمزنگاری و یا رمزنگاری ضعیف، می تواند کلیدهای نشست را بدست بیاورد. سپس خود به وسیله همان کلیدها به سرور وبسایت متصل می شود. و چون سرور فقط در صورت ارائه کلید نشست صحیح اقدام به اجازه ورود می دهد، Droidsheep از این ترفند، برای ورود به حساب های کاربری استفاده می نماید. این برنامه برای هک اینستاگرام ، هک فیسبوک، هک تلگرام و سایر شبکه های اجتماعی کاربرد داشته و مفید می باشد.

دانلود برنامه ضد هک Droidsheep guard

اگر قصد نصب و استفاده از  چنین برنامه هایی دارید اینه که  ضد هک Droidsheep guard را دارند این است که این برنامه برخلاف برنامه Droidsheep نیازی به روت کردن گوشی نداشته و می تواند به راحتی با هر نوع گوشی کار کند. این برنامه بر خلاف Droidsheep می تواند برای جلوگیری از هک اینستاگرام ، تلگرام و دیگر شبکه های اجتماعی مفید باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید