برنامه شنود صدا از راه دور❤️ + لینک دانلود نرم افزار

برنامه شنود صدا از راه دور❤️ + لینک دانلود نرم افزار

نرم افزار جاسوسی اندروید
نرم افزار کنترل گوشی اندروید فرزندان
نوامبر 2, 2017
بدافزار
بدافزار های جدید برای هک گوشی های موبایل
نوامبر 5, 2017

برنامه شنود صدا از راه دور❤️ + لینک دانلود نرم افزار

برنامه شنود صدا

برنامه شنود صدا یکی از برنامه های جذابی است که اکثر افراد به دنبال آن هستند،برنامه شنود صدا عملا برای کسانی بیشتر کارایی دارد که میخواهند شخصی را کنترل کنند و این اواخر هم به دلبل اتفاقات ناگواری که برای نوجوانان افتاده است والدین شوق بیشتری نسبت به دریافت این برنامه جالب دارند.

با توجه به پیشرفت فناوری توسعه دهنگان نرم افزار ها توانسته اند این امر بسیار ساده تر کنند و به راحتی می توان با خرید برنامه ای و نصب این برنامه کاربردی روی گوشی یا سیستم کامپیوتری در اختیار داشت.

آیا برنامه شنود صدا از گوشی موبایل واقعا قابل انجام است؟

آیا تا به حال با یکی از دوستانتان در مورد خرید یک کالای خاص چت کرده اید و روز بعد با تبلیغی برای همان کالا مورد هدف قرار گرفته اید؟ .اگر چنین است، ممکن است فکر کرده باشید که آیا گوشی هوشمند شما  “هک شده” یا این که هک واتساپ یا هک تلگرام شما انجام شده است.

آیا واقعا اینطور است؟ خب!، تصادفی نیست که موردی که به آن علاقه داشتید، همان موردی بود که در تبلیغات شبکه اجتماعی شما ظاهر می شود. اما این بدان معنا نیست که دستگاه شما واقعاً به مکالمات شما گوش می دهد – نیازی به این کار نیست. این احتمال وجود دارد که شما در حال حاضر تمام اطلاعات مورد نیاز را به آن داده باشید.

چرا صدای ما شنود می شود؟

مشخص است که افرادی که این کار را می کنند می خواهند اطلاعاتی را از شما داشته باشند. درست مانند هکر ها که می خواهند با استفاده از اطلاعاتی که از شما به دست می آورند یک کار مهم انجام دهند. اطلاعات یکی از مهمترین بخش های زندگی های روزمره است که می تواند تبدیل به پول، مموقعیت، شهرت و… شود. بنابراین هکر ها و افراد معمولی که به دنبال هک و یا شنود هستند می خواهند اطلاعات لازم را به دست بیاورند.

در واقع مهم ترین دلیلی که صدا و مکالمات شما رصد می شود این است که کمپانی های بزرگ به دنبال پیدا کردن علایق مخاطبان خود هستند . توضیح ساده ترش اینه که صاحبان شبکه هایی همچون اینستاگرام می خواهند از علایق شما سر در بیاورند تا تبلیغاتی هدفمند با بازخورد بالا داشته باشند . این یک بازی تجاری بزرگ است.

اما بسیاری از مواقع شنود بین همسران و یا برای والدین و فرزندان استفاده می شود. به این دلیل که می خواهند به صورت مخفیانه دیگر افراد را چک کنند!. هر چند این کار فقط برای فرزندان زیر 18 سال شما قانونی است. اما بسیاری از افراد حتی در ایران با استفاده از PLC spy همین کار را انجام می دهند. این برنامه برای کنترل کردن فرزندان از طرف والدین در ایران طراحی شده است.

برنامه شنود صدا چیست ؟

شنیدن صدای مکالمات  ، به دو صورت انجام می گردد. یکی از طریق دستگاه شنود و کار گذاری میکروفن های مخصوص شنود که در مکان هایی مدنظر به طور مخفیانه جایگذاری میشود و اقدام به ضبط صدا و ارسال آن برای دیگران می نماید .

دوم اینکه با بهره بردن از برنامه شنود صدا  برروی موبایل یا کامپیوتر با استفاده از میکروفن گوشی و یا کامپیوتر اقدام به ضبط صدا کرده و به پنل کاربری ارسال مینماید که این کار از طریق اینترنت انجام میشود.

میتوان گفت با توجه به هزینه هایی که برای این دو روش برای شنود صدا توضیح داده شد برنامه شنود صدا به صرفه است و دارای مزایای خاص خود می باشد که در اینجا هدف ما تمرکز روی مبحث برنامه ها و اپلیکیشن های موبایلی و رایانه ای شنود می باشد :

باید گفت که برنامه شنود صدا ، برنامه ای است که با استفاده از ابزار خود گوشی نظیر میکروفن و اتصال اینترنت بدون اطلاع مالک گوشی اقدام به ضبط صدای اطراف میکند ،  این برنامه ای در صف اولین و بهترین برنامه های شنود صدا و همچنین نظارت و کنترل  تولید شده است.

برنامه شنود صدا

دانلود برنامه شنود صدا

برنامه های شنود صدا از راه دور بسیار متنوع می باشند که هر کدام هوادارانی دارند و از نظر امتیاز رتبه بندی شده اند با وجود ویژگی های خاصی که دارند دانلود و استفاده میکنند . برنامه هایی هستندکه  به صورت رایگان اقدام به ارائه خدمات می نمایند اما خدمات آنها بسیار محدود بوده و معمولا از کارایی چندانی برخوردار نیستند. اما برخی دیگر نیز وجود دارند که با استفاده از خدمات و پشتیبانی آنلاین با پرداخت هزینه های مربوطه، قادرند خدمات بسیار گسترده تری را به کاربران خود ارائه دهند.

دانلود برنامه شنود رایگان ، باید آن را روی گوشی شخص مربوطه نصب کنید و سپس برای هر بار استفاده از آن باید با دسترسی مستقیم به خود گوشی و خواندن فایل های ضبط شده اقدام نمایید. عملیات ضبط نیز تنها در صورتی آغاز می گردد که یک پیام کنترلی به برنامه مبنی بر اینکه ضبط را آغاز نماید، ارسال گردد. این عمل گاها کاربرد چندانی نداشته و باید وقت زیادی صرف آن نمود. علاوه بر این عملیات شنود در این برنامه ها معمولا آفلاین ارائه شده و نمی توان در هر زمانی که بخواهیم شنود داشته باشیم.

ولی برنامه هایی که برای آنها زحمات بیشتری و تلاش بیشتری کشیده اند تا خدمات بیشتر و محدودیت ها را حذف کنند،  در قبال استفاده از آن هزینه ای دریافت میشود تا کاربران بتوانند کاملا به اهداف خود برسند.

اطلاعات دریافتی از گوشی تلفن همراه و فایل های ضبط شده مستقیما به سرور ارسال می گردند به همین جهت می توان تا در  زمان دلخواه به مشاهده آنها و شنود ادامه داد. اصلی ترین مزیت دانلود برنامه به این صورت است که شما میتوانید با استفاده از شماره تلفن و به صورت آنلاین از برنامه بهره برد و همین موضوع سبب می گردد که در هر زمان دلخواه بتوانید اقدام به استفاده از برنامه بپردازید.

برنامه شنود صدا PLC SPY

یکی از نرم افزارهایی که امروزه طرفدارانی زیادی پیدا کرده است، نرم افزارPLC SPY  می باشد. این برنامه اکنون توسط کارشناسان ما به فارسی ترجمه و به همراه فیلم آموزشی نصب و نحوه کار در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

PLC  علاوه بر شنود مکالمات قابلیت های بسیار دیگری را نیز در اختیار کاربران خود قرار می دهد، قابلیت هایی مانند ردیابی دوستان و یا دسترسی به تمام پیام ها و مکالمات شبکه های اجتماعی و …

این برنامه با هدف کنترل فرزندان زیر 18 سال در فضای مجازی ارائه می شود و هرگونه استفاده دیگر از این برنامه به شدت منع می شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت فیلم آموزشی برنامه PLC SPY می توانید برروی لینک  زیر کلیک نمایید.

دانلود نرم افزار PLC SPY

 

برنامه هک plc

 

📚📚📚  همچنین می توانید برای خواندن مطالب مرتبط برروی لینک های زیر کلیک نمایید.

📕 نرم افزار ضبط مکالمه

📗 دانلود نرم افزار نفوذ

📘 نرم افزار هک گوشی از طریق شماره

📙 کنترل گوشی دیگران

 

آیا تلفن ها می توانند شنود شوند؟

بسیاری از ما به طور مرتب اطلاعات خود را در اختیار طیف گسترده ای از وب سایت ها و برنامه ها قرار می دهیم. ما این کار را زمانی انجام می‌دهیم که به آن‌ها مجوزهای خاصی می‌دهیم یا به «کوکی‌ها» اجازه می‌دهیم فعالیت‌های آنلاین ما را ردیابی کنند.

به اصطلاح «کوکی‌های شخص اول» به وب‌سایت‌ها اجازه می‌دهد تا جزئیات خاصی در مورد تعامل ما با سایت را «به خاطر بسپارند». به عنوان مثال، کوکی های ورود به سیستم به شما امکان می دهند جزئیات ورود خود را ذخیره کنید تا مجبور نباشید هر بار آنها را دوباره وارد کنید.

کوکی ها…

با این حال، کوکی‌های شخص ثالث توسط دامنه‌هایی ایجاد می‌شوند که خارج از سایتی هستند که شما بازدید می‌کنید. شخص ثالث اغلب یک شرکت بازاریابی در شراکت با وب سایت یا برنامه شخص اول خواهد بود.

ارتباط بین شما و شخص ثالث تبلیغات بازاریاب را میزبانی می‌کند و به او اجازه دسترسی به داده‌هایی را می‌دهد که از شما جمع‌آوری می‌کند (که شما اجازه انجام آن را داده‌اید. شاید با کلیک کردن روی برخی از پنجره‌های ظاهری بی‌ضرر).

به این ترتیب، تبلیغ‌کننده می‌تواند تصویری از زندگی شما بسازد: روال‌ها، خواسته‌ها و نیازهای شما. این شرکت‌ها دائماً به دنبال سنجش محبوبیت محصولات خود و میزان متفاوت بودن آن بر اساس عواملی مانند سن، جنسیت، قد، وزن، شغل و سرگرمی‌های مشتری هستند.

با طبقه‌بندی و خوشه‌بندی این اطلاعات، تبلیغ‌کنندگان الگوریتم‌های توصیه خود را بهبود می‌بخشند و از چیزی به نام سیستم‌های توصیه‌گر برای هدف قرار دادن مشتریان مناسب با تبلیغات مناسب استفاده می‌کنند.

 

استفاده از حق حفظ حریم خصوصی یک انتخاب است

در حالی که قرار است ارائه دهندگان برنامه شرایط و ضوابط روشنی را در مورد نحوه جمع‌آوری، ذخیره و استفاده از داده‌ها در اختیار کاربران قرار دهند، امروزه این بر عهده کاربران است که مراقب باشند مجوزهایی را که به برنامه‌ها و سایت‌هایی که استفاده می‌کنند می‌دهند.

وقتی شک دارید، بر اساس نیاز مجوز بدهید. منطقی است که واتس اپ به دوربین و میکروفون خود دسترسی داشته باشد، زیرا نمی تواند برخی از خدمات خود را بدون آن ارائه دهد. اما همه برنامه‌ها و سرویس‌ها فقط موارد ضروری را درخواست نمی‌کنند.

شاید برای شما مهم نباشد که تبلیغات هدفمندی را بر اساس داده های خود دریافت کنید و ممکن است آن را جذاب بدانید. تحقیقات نشان داده است که افرادی با جهان بینی «مفیدگرا» (یا کاربردی) در واقع توصیه های هوش مصنوعی را به توصیه های انسان ترجیح می دهند.

گفته می‌شود، ممکن است توصیه‌های هوش مصنوعی بتوانند انتخاب‌های افراد را محدود کرده و آرامش را در در بلند مدت به حداقل برسانند. شرکت‌ها با ارائه انتخاب‌های الگوریتمی برای تماشا، خواندن و پخش جریانی به مصرف‌کنندگان، ممکن است به طور ضمنی سلیقه و سبک زندگی ما را در چارچوب محدودتری حفظ کنند.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید