برنامه بینگ با آپدیت اندروید خود را کامل متحول کرده است - برنامه نظارتی گوشی فرزندان-PlcSpy

برنامه بینگ با آپدیت اندروید خود را کامل متحول کرده است

ردیابی اشخاص
ردیابی اشخاص از طریق اینترنت را چگونه انجام دهیم ؟
جولای 7, 2017
دستگاه شنود و دوربین مخفی را چگونه می توانیم پیدا کنیم ؟
جولای 8, 2017

برنامه بینگ با آپدیت اندروید خود را کامل متحول کرده است

برنامه بینگ (Bing Search) در گوگل پلی  آماری کمتر از 5 میلیون دانلود شده،  مایکروسافت اصلا راضی نیست اما وجود کمپانی ردموندی هرگز از آن چشم پوشی نکرده است .

این کمپانی تمام توان خود را  با اضافه کردن قابلیت های تازه ای و متحول کردن  در رابط کاربری بینگ، محبوبیت بیشتری برای موتور جستجوی اختصاصی اش کسب کند.

 مایکروسافت اعلام کرده است که  طراحی جدید برنامه بینگ به کاربران اجازه می دهد که راحت تر از همیشه به جستجوی محتوای مورد علاقه شان پرداخته شود .

جستجوی برنامه بینگ کاملا پر محتواتر شده است  حالا می تواند بررسی رستوران ها، آهنگ ها و موارد دیگر را هم به نمایش کاربرگذاشته و راضی نگه

می دارد.

برنامه بینگ

برنامه بینگ قابلیت هتی زیادی دارد که قابلیت دیگر در آپدیت جدید خود  سریع تر بودن آن در نتایج جستجو خود در بخش های تصاویر، ویدیوها و اخبار دسترسی پیدا کنید.علاوه بر اپلیکیشن بینگ برای اندروید شما خواهید توانست تصاویر GIF را نیز دریافت کنید که  نمونه های پرطرفدار در سطح اینترنت را هم پیدا کرده و در صورت تمایل روی دیوایس تان ذخیره کنید.

این آپدیت حتی امکانات شخصی سازی کاملی را هم در اختیار کاربران خود قرار می دهد که از جمله آن ها می توان به تغییر نوع و اندازه فونت و همچنین انتخاب تصویر برای نشستن در پس زمینه اپلیکیشن اشاره کرد.

اگر وسوسه شده اید که آخرین نسخه جستجوگر بینگ را دریافت نمایید که سریع تر و قابلیت های جدید در اختیارتان گذاشته  و بسیاری از باگ های نسخه های قبلی در آن برطرف کرده است

قابلیت های اصلی برنامه بینگ را نام می بریم :

اضافه کردن ویدجت در صفحه نمایش

به اشتراک گذاری صفحات وب

جستجو در فیلم ها و تصاویر

همگام سازی خودکار

برای دانلود همین الان می توانید همین حالا به پلی استور مراجعه نماییدآن را نصب و لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید