حساب پی پال را بسازید و وریفای کنید با چند روش ساده به صورت تصویری

باز کردن حساب پی پال و وریفای کردن آن

باز کردن قفل گوشی
باز کردن قفل گوشی اندروید بخاطر فراموشی قفل الگوی صفحه
فوریه 26, 2018
لایسنس رایگان
لایسنس رایگان محصولات اورجینال مایکروسافت را رایگان دریافت نمایید
مارس 12, 2018

باز کردن حساب پی پال و وریفای کردن آن

حساب پی پال

اگر در زمینه خرید و فروش فروشگاهی مجازی فعالیت دارید حتما میدانید که حساب پی پال یک سیستم پرداخت آنلاین معروف است که به شما امکان خرید آنلاین کالا را بدون نیاز به ورود اطلاعات خود با هر بار انجام تراکنش می دهد. شما می توانید به سادگی در عرض چند دقیقه به افتتاح حساب PayPal وریفای شده بپردازید و با استفاده از کارت های بانکی خود از آن استفاده کنید. در این نوشته آموزشی به همین موضوع خواهیم پرداخت.

ساخت حساب پی پال (PayPal)

برای افتتاح حساب پی پال به دوصورت میتوان اقدام کرد ، از طریق وبسایت و یا باز کردن برنامه کاربردی PayPal روی گوشی های موبایل وارد خدمات پی پال شوید. می توانید از طریق برنامه کاربردی و همجنین از طریق وبسایت اقدام به افتتاح حساب پی پال کنید. اگر میخواهید با استفاده از گوشی حساب پی پال خود را افتتاح کنید لینک های مربوط به اندروید و آیفون برای شما قرار داده ایم که با کلیک روی هر یک سیستم عامل تلفن همراه خود را انتخاب کرده و با ما همراه باشید تا بتوانید یک حساب paypal بسازید. مراحل افتتاح حساب پی پال در گوشی موبایل و از طریق وبسایت تقریبا شبیه به هم است و در این آموزش ما از طریق مراجعه به وبسایت اقدام به افتتاح حساب paypal می کنیم.

 

اندروید

آیفون

هنگامی که وارد سایت میشود گزینه Sign Up for Free یا Sign Up را مشاهده خواهید کرد آن را انتخاب کنید. با این کار فرآیند افتتاح حساب پی پال آغاز می شود. برای ساخت حساب تجاری، دو گزینه وجود دارد؛ هر کدام از این گزینه ها ساختار کسر کارمزد و مزایای خاص خود را دارد. حساب های کاربری Standard رایگان هستند ولی مشتریان می بایست خرید های خود را از طریق PayPal انجام دهند. حساب حرفه ای (Pro) به صورت ماهانه ۳۰ دلار هزینه دارد ولی با داشتن این حساب بر روی روش انجام فرآیند خرید کنترل و دسترسی بیشتری دارید.

حساب کاربری Standard رایگان درست مانند حساب قدیمی PayPal Premier است. این حساب برای افرادی که با خرید و فروش کالا در eBay زیاد سر و کار دارند، مناسب است.

طبق تصویر زیر آدرس ایمیل و رمز عبور دلخواه خود را خود را وارد کنید. در این بخش از یک رمز عبور مطمئن استفاده کنید تا امکان حدس زدن آن توسط دیگران وجود نداشته باشد. همچنین درست وارد کردن نشانی ایمیل هم ضروری است چرا که برای تایید حساب خود به آن نیاز خواهید داشت.

حساب پی پال

فرمی دیگر برای شما نمایان خواهد شد که از شما نام و نام خانوادگی و مشخصات بانکی درخواست میکند  آن را با اطلاعات خود کامل کنید. در این فرم می بایست اطلاعاتی مانند نام واقعی، نشانی و شماره تلفن را وارد کنید. تمامی این اطلاعات برای تکمیل مراحل افتتاح حساب پی پال ضروری است.

نکته:طبق معمول ما ایرانیان در هر کجای دنیا بخواهیم حضور داشته باشیم تحریم هستیم این بار هم اگر متوجه شود ما ایرانی هستیم به ما اجازه ثبت نام نخواهد داد و حساب ما را بلاک خواهد کرد پس بهتر است که شما قبل از هر کاری آیپی خود را تغییر دهید البته آمریکا و انگلیس انتخاب نکنید چرا که آنها در این دو کشور فعالیت دارند و به راحتی متوجه خواهند شد که شما اطلاعات را درست ثبت نکرده اید.

و در نهایت شما نیز برای افتتاح حساب paypal نیاز به یک کارت اعتباری بین المللی مانند ویزا کارت، مستر کارت، امریکن اکسپرس و دیسکاور و یک تلفن برای وریفای کردن حساب نیاز دارید.

مشخصات کارت اعتباری یا کارت بانکی خود را وارد کنید (این کار ضروری نیست). پس از ورود اطلاعات شخصی، از شما خواسته می شود که اطلاعات مربوط به یکی از کارت های بانکی تایید شده توسط پی پال را وارد کنید. البته این کار را بعدا هم می توانید انجام دهید ولی برای وریفای کردن حساب پی پال افتتاح شده این کار لازم است.

اگر نمی خواهید همین حالا اطلاعات کارت بانکی را وارد کنید، گزینه I’d rather link my bank first را انتخاب نمایید.

PayPal Credit گزینه دیگری است که وجود دارد یکی از قابلیت های این سیستم پرداخت است که امکاناتی را در اختیار شما قرار می دهد. فعال سازی این قابلیت بر روی حساب شما اجباری نیست و می توانید در صورتی که قصد ندارید این قابلیت را فعال کنید، با کلیک بر روی گزینه No thanks از این مرحله بگذرید.

طریقه وریفای کردن حساب (PayPal)

پس از اینکه شما مراحل بالا را انجام دادید برای استفاده از قابلیت های حساب پی پال و پرداخت آن باید اقدام به وریفای کردن حساب پی پال خود کنید.

از طرف پی پال برای شما ایمیلی جهت تایید آدرس ایمیل خود ارسال شده است که باید بروی آن کلیک کرده و تاییدیه را بزنید که در آن متنی Yes, this is my email به صورت لینک شده در آن وجود دارد که با کلیک روی این متن می توانید آدرس ایمیل خود را تایید کنید. پس از این کار حالا می توانید در حساب خود از دیگران وجه دریافت نمایید.

البته اگر  ایمیل ارسال شده از طرف پی پال مشاهده نکردید میتوانید به قسمتهای Spam یا هرزنامه ایمیل خود را بروید و یا اگر حساب جیمیل دارید در بخش Purchases به دنبال آن باشید.

برای انتقال وجه به دیگران یا انتقال وجوه دریافتی به حساب خود می بایست حساب بانکی خود را به حساب کاربری پی پال خود لینک کنید. به این منظور بر روی گزینه Link a bank در صفحه خلاصه اطلاعات حساب کلیک کنید. انتقال وجه به دوستان و اعضای خانواده از طریق حساب بانکی لینک شده ارزان تر از استفاده از کارت اعتباری و بانکی صورت می گیرد.

اگر نام بانکی که در آن حساب دارید، در فهرست باشد، می توانید اطلاعات ورود آنلاین به حساب بانکی خود را وارد کنید تا به صورت خودکار حساب لینک شود. در غیر این صورت می بایست شماره حساب و شماره مسیریابی وارد کنید.

این شماره ها را می توانید در انتهای چک خود پیدا کنید و تایید این گونه حساب ها تا دو روز ممکن است زبان ببرد. پس از تایید پی پال دو افزایش اعتبار در حساب شما به مقدار کمتر از یک دلار انجام می دهد که می بایست این دو مقدار را برای تایید مالکیت حساب کاربری خود وارد کنید. پس از گذشت ۲۴ تا ۴۸ ساعت می توانید در صورت حساب بانکی خود مقدار این دو تراکنش انجام شده را ببینید و در پی پال وارد کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید