آموزش هک گوشی با ربات تلگرام ، از راه دور و بدون دسترسی به گوشی طرف مقابل

کنترل گوشی با ربات تلگرام چگونه ممکن است ؟

ربات هک تلگرام دیگران
با واقعیت ربات هک تلگرام دیگران آشنا شوید
اکتبر 9, 2020
چگونه ربات هک تلگرام بسازیم
چگونه ربات هک تلگرام بسازیم
اکتبر 11, 2020

کنترل گوشی با ربات تلگرام چگونه ممکن است ؟

آموزش هک گوشی با ربات تلگرام

آموزش هک گوشی با ربات تلگرام  !!!!!

اگر اکنون در حال خواندن این مطلب هستید و برروی عنوان این مقاله کلیک کرده اید ، احتمالا به این دلیل است که باور کرده اید امکان هک گوشی از طریق ربات های تلگرام  وجود دارد ، و حالا به دنبال آموزش هک گوشی با ربات تلگرام هستید.

بدون مقدمه و طفره رفتن باید بگویم که امکان هک گوشی از طریق ربات های تلگرامی وجود ندارد . مگر این که آن ربات ها بتوانند برنامه یا نرم افزاری را انتقال داده و از طریق آن نرم افزار گوشی شخص مورد نظر را هک کرد.

در واقع ربات به تنهایی قابلیت هک کردن را ندارد . اما می تواند بدافزارها ، تروجان ها و یا کی لاگرها را به گوشی هدف منتقل کند.

آموزش هک گوشی با ربات تلگرام

در این جا نمی خواهیم آموزش هک گوشی با ربات تلگرام و ساخت ربات های تلگرامی را آموزش دهیم .

چرا که این یک پروسه آموزش هک گوشی با ربات تلگرامزمان بر و معمولا بی نتیجه است.

و البته به گفته ی توسعه دهندگان تلگرام ، ربات های موجود در این اپلیکیشن امنیت بالایی داشته و کنترل آنها در جهت هک و نفوذ به گوشی کاربران ممکن نیست.

اما اگر این جا هستید ، حتما به دنبال یک راه برای هک و کنترل گوشی دیگران هستید. و ما در ادامه می خواهیم یکی از راه هایی که می توان از طریق تلگرام یا هر پیام رسان دیگری هک گوشی را انجام داد ، معرفی کنیم.

استفاده از نرم افزارها و لینک های مخرب برای هک گوشی

آموزش استفاده از لینک ها یا همان نرم افزارهای مخرب برای هک گوشی ، می تواند شبیه به آموزش هک گوشی با ربات تلگرام باشد.

به این صورت که شما می توانید با ارسال یک لینک مخرب یا یک بدافزار از طریق تلگرام برای هدف خود ، گوشی او را هک کرده و به تمام اطلاعات موجود در آن دسترسی پیدا کنید.

حال اگر این سوال برایتان ایجاد شده که چگونه می توان هک گوشی با لینک مخرب را انجام داد ؟ باید بگویم که در واقع لینک ها نمی توانند ، گوشی موبایل ، کامپیوتر یا هر چیز دیگری را هک کنند. اما لینک ها هم مانند ربات ها می توانند انتقال دهنده ی بدافزارها باشند.

به این ترتیب شما می توانید یک لینک آلوده ، یعنی لینکی که حاوی یک بدافزار در پشت پرده است ، را بسازید. و سپس آن را برای فرد موردنظر خود ارسال نمایید. و از او بخواهید که برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید.

شما می توانید با استفاده از عناوین مختلف همچون دیدن یک فیلم جذاب یا حتی یک فیلم خصوصی از یک بازیگر معروف ، یا دانلود یک بازی مهیج و یا هر چیز دیگری کاربر هدف را قانع کنید تا برروی آن کلیک کند.

به محض این که وی برروی لینک کلیک کند ، نرم افزار در پشت پرده نصب شده و شروع به ارسال اطلاعات لازم برای شما می کند.

آموزش هک گوشی با ربات تلگرام

حال اگر می خواهید بدانید که چگونه می توان یک لینک حاوی بدافزار مخرب را ساخت. باید بگویم که این یک کار بسیار زمان بر است. که نیازمند دانش و مهارت های مختلفی در زمینه هک و برنامه نویسی می باشد. و آموزش تمام این ها در یک مقاله نمی گنجد. اما می توانم یک راه میان بر که شما را در چند دقیقه به مقصودتان می رساند را معرفی کنم. و آن استفاده از نرم افزارها یا همان بدافزارهای آماده ای است که از پیش توسط برنامه نویسان ماهر ساخته شده اند. در ادامه یکی از بهترین این برنامه ها را معرفی خواهیم کرد.

نرم افزار plc spy

همانطور که متوجه شدید برای این که بتوانید شخصی را با استفاده از یک لینک آلوده هک کنید، آن لینک باید حاوی یک برنامه یا نرم افزاری باشد که قابلیت ارسال اطلاعات را به طور مخفی به شما بدهد.

برای این کار نرم افزارها یا تروجان های زیادی وجود دارد، که یکی از موفق ترین آنها در این زمینه نرم افزار PLC SPY می باشد. این نرم افزار در نسخه های مختلف ارائه شده است که در آخرین نسخه قابلیت ارسال لینک را در اختیار کاربران خود قرار داده است.

به این شکل که شما با ارسال لینک برنامه با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن برای شخص موردنظرتان از او می خواهید که برروی لینک کلیک نماید و به محض کلیک هدف بر روی لینک، برنامه به طور خودکار نصب شده و سپس از لیست برنامه های موبایل پنهان می شود تا شخص موردنظر متوجه عملکرد این برنامه نشود.

پس از نصب، برنامه شروع به ارسال تمام اطلاعات موجود در گوشی موبایل هدف برای شما می کند، اطلاعاتی مانند لیست پیامکهای ارسالی و دریافتی، لیست تماس ها، شنود مکالمات، تصاویر موجود در گالری، موقعیت مکانی لحظه به لحظه و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی هدف.

برنامه هک گوشی plc spy

برای دانلود و دریافت فیلم آموزش نصب این برنامه می توانید برروی لینک قرمز رنگ زیر کلیک نمایید.

هک گوشی با نرم افزار PLC SPY

 

توجه داشته باشید که برنامه plc spy توسط سامانه کنترل فرزند ساخته شده و این سامانه تنها به جهت فرهنگ سازی و نظارت بر خانواده می باشد و استفاده های غیره، از نظر قوانین این سامانه و قوانین جمهوری اسلامی ایران غیرقانونی می باشد.

plc spy چگونه کار میکند و از چه تکنولوژی بهره می برد؟

PLC که در سامانه کنترل فرزند فعالیت خود را شروع کرده است. نزدیک به 3 سال توانسته پیشرفت هایی داشته باشد که برای نظارت بر گوشی فرزندان نیاز به دسترسی به گوشی آنها نیست .

برنامه نویسان ما با تحقیق و تلاشهای زیادی توانستند با استفاده از تکنولوژی ،(( SS7 )) و(( کالی لینوکس )) رسما گوشی مورد نظر را با داشتن شماره تلفن و سریال گوشی و ارسال لینک، گوشی فرزند را نظارت کنند که بعد از نفوذ به گوشی مورد نظر، اطلاعاتی همچون تماسهای تلفنی ، کلیه contact ها ، پیام های متنی شبکه های اجتماعی، شنود مکالمات و حتی اطلاعات GPS و محل قرارگیری فرد مورد نظر برای والیدن به پنل کاربری ارسال خواهد کرد

در نهایت موفق به ساخت نسخه جدید PLC SPY بدون دسترسی شده ایم که به خاطر همین تلاش توانستیم بسیار موفق ظاهر شویم و والدین زیادی به راحتی بر فرزند خود نظارت کنند (( بدون آنکه فرزندان متوجه شوند )) .

 

دیدگاهتان را بنویسید