آموزش هک شماره تلفن و معرفی نرم افزار هک گوشی از راه دور .....

آموزش هک شماره تلفن

اندروید چیست
اندروید چیست ؟
می 9, 2021
امنیت گوشی
امنیت گوشی و روش های افزایش آن
می 12, 2021

آموزش هک شماره تلفن

آموزش هک شماره تلفن

افراد زیادی به دلایل مختلفی در تلاش هستند که آموزش هک شماره تلفن را دنبال کنند. در این مقاله می خواهیم هر چیزی که در آموزش هک شماره تلفن به کار می آید را بگوییم. دقت داشته باشید که هر نوع هک ، در صورتی که برای افزایش امنیت نباشد غیر اخلاقی است. بنابراین به هیچ عنوان از ترفند های مختلف هک برای این که به حریم شخصی دیگران وارد شوید استفاده نکنید.

آموزش هک شماره تلفن

ممکن است فکر کنید دادن شماره تلفن به کسی نمی تواند خطرناک باشد!. حقیقت هم همین است. افراد بسیار کمی هستند که می توانند هک شماره تلفن را انجام دهند. دقت داشته باشید که یکی از مسائل مهم این است که بین دو موضوع تمایز قائل شوید:

گاهی اوقات یک نفر به دنبال این است که آموزش هک شماره تلفن را دنبال کند. با این کار می تواند به شماره خط سیم کارتی فرد دسترسی داشته باشد. اما گاهی هم ممکن است فردی بخواهد با استفاده از آموزش هک شماره تلفن، راهی را پیدا کند که به گوشی فرد دسترسی پیدا کند. این دو موضوع باهم بسیار متفاوت هستند. البته در این مقاله آموزش هک شماره تلفن در مورد هر دوی  آن ها صحبت می کنیم.

دادن شماره تلفن یکی از ساده ترین راه ها برای به خطر انداختن امنیت آنلاین شماست.

امروزه این یک دانش عمومی است که دادن اطلاعات آنلاین خطرناک است. با پیشرفت تکنولوژی ، تاکتیک های هکرها نیز پیشرفت می کند . آنها با شکاف های جدید امنیتی ما سازگار می شوند. یکی از این شکاف ها شماره تلفن همراه ما شده است . که تقریباً هر روز با کمال میل آن را ارائه می دهیم. این می تواند منجر به انواع مختلف هک شدن شماره تلفن های مخرب شود ، مانند کلاهبرداری از طریق پورت.

امکان هک شماره تلفن تا چه حد زیاد است؟

ما در طول زندگی خود شماره تلفن های خود را به صدها سایت و مشاغل می دهیم. ما حتی نمی فهمیم که اگر این تعداد با یک فرد اشتباه مواجه شود خطری که می تواند ما را تهدید کند تا چه حد زیاد است.

تلفن های همراه ما به زندگی روزمره ما گره خورده اند. هکرها به راحتی می توانند اطلاعات عظیمی در مورد کل زندگی ما پیدا کنند. آنها می توانند اطلاعاتی مانند نام ، آدرس ، تاریخ تولد و نام اعضای خانواده را پیدا کنند. با تمام این اطلاعاتی که به راحتی در دسترس آنها قرار دارد ، می توانند با استفاده از آنها سعی کنند اهداف جدی تری را هدف قرار دهند. هکرها می توانند از این اطلاعات برای به خطر انداختن امنیت حساب های شما استفاده کنند.
هک های شماره تلفن به اطلاعات شخصی دسترسی دارند.

کلاهبرداری Port-Out

روشی محبوب که هکرها می توانند با شماره تلفن شما به بسیاری از حساب های شما دسترسی پیدا کنند. چیزی است به نام “کلاهبرداری پورت”. برای این کار ، آنها با شرکت مخابراتی شما تماس می گیرند و می خواهند محل شماره تلفن شما را به سیم کارت دیگری تغییر دهند. با این کار آنها اکنون هر پیامی را دریافت می کنند و با شماره شما تماس می گیرند. در صورت داشتن اطلاعات اولیه ، امنیت پشتیبان گیری که باعث می شود آنها نتوانند مکان را تغییر دهند. اما بعد از این که هک شماره تلفن انجام شد، برای هکر کاری ندارد که از این مرحله هم عبور کند.

اکنون به همه وب سایت ها و حساب هایی که برای ارسال کد تنظیم مجدد رمز عبور به شماره تلفن خود تنظیم کرده اید ، فکر کنید. هکر می تواند رمز عبور شما را برای همه این سایت ها تغییر دهد و از طریق این هک شماره تلفن کنترل کاملی بر آنها داشته باشد.

آموزش هک شماره تلفن

آموزش هک شماره تلفن

چگونه هکرها هک های شماره تلفن مانند کلاهبرداری های حمل و نقل را انجام می دهند؟

یک کارمند در TechCrunch ،  هنگامی که یک هکر برای دسترسی به حساب خود از یک “کلاهبرداری حمل و نقل” استفاده کرد ، با این وضعیت دقیق روبرو شد. وی در مقاله خود نوشت چگونه در عرض چند دقیقه تمام گذرواژه های حسابهای خود تغییر یافت.

این هکر همچنین به دوستان قربانی پیام داد تا با داستانی که با استفاده از جزئیات حساب او ساخته است ، پول بخواهند. اگر دوستان و خانواده قربانی به داستان هکر اعتقاد داشتند ، این هک شماره تلفن می توانست خسارت بیشتری وارد کند. قربانی در عرض 30 دقیقه توانست حساب خود را پس بگیرد . اما هکر در این مدت کوتاه آسیب زیادی را وارد کرد. یعنی مقدار زیادی از پول های اطرافیان قربانی را به بهانه ای جذب کرد.

هک گوشی شما از طریق شماره تلفن

شماره تلفن شما یک راه نفوذ آسان است .که توسط هکرها و کلاهبرداران برای باز کردن قفل اطلاعات شخصی شما قابل استفاده است. آنها همچنین می توانند از شماره شما در بسیاری از روش های مخرب دیگر استفاده کنند.

قبلاً فکر می کردم شاید در بهترین حالت ممکن است شخصی با استفاده از شماره تلفن من نام و آدرس مرا پیدا کند. من اشتباه میکردم!. اخیراً شخصی که من نمی شناسم از آن شماره تلفن من استفاده کرده است . حتی بدون نصب بدافزار روی تلفن من!.برای پیدا کردن جزئیات خصوصی زندگی من ، سپس همه آنچه را که کشف کرده اند برای من از طریق ایمیل ارسال کرده است.

این شخص فقط با شماره تلفن من از محل زندگی من ، آدرسهای قبلی من ، اطلاعاتی درباره اینکه چه شغل هایی را اداره می کنم. برخی اطلاعات مالی شخصی ، نقشه محله و تاریخ تولد من مطلع شده است. آنها حتی در سال 2006 تنها بلیطی را که من تاکنون گرفته ام پیدا کردند. من احساس کردم ، و هنوز هم احساس می کنم امنیت کامل با استفاده از شماره تلفن نقض شده است. من این شخص را به سایت رسانه های اجتماعی گزارش کردم که از طریق آنها با من تماس گرفته و آنها را مسدود کرده اند . اما آیا کارهای بیشتری می توانم انجام دهم؟

آموزش هک شماره تلفن

هک شماره تلفن از طریق سیستم ss7

ss7 در واقع یک سیستم مخابراتی (Signalling System ) است که تمام اطلاعات کاربران از طریق آن جا به جا می شود. این پروتکل در دهه 1970 معرفی شد و  با وجود به روزرسانی های مختلف هنوز هم باگ هایی دارد که برخی هکرها توانسته اند با استفاده از آن هک گوشی های افراد را انجام دهند. همانطور که حدس می زنید ، مفاهیم امنیتی آن بسیار قدیمی هستند. از این رو هک کردن آن آسان است.

این پروتکل در همه جای دنیا وجود دارد و تقریباً همه شبکه ها را به هم متصل می کند. نفوذ به SS7 به مهاجمان همان توانایی اپراتورهای تلفن همراه و آژانس های اطلاعاتی را می دهد.

با دسترسی به سیستم SS7 می توان ضبط تماس ، انتقال تماس ، خواندن پیام و یافتن مکان یک دستگاه خاص را انجام داد. اگرچه به دلیل سطح دشواری بعید است که یک فرد عادی بتواند از این طریق یک گوشی را هک کند. اما راه هایی نیز برای استفاده از مهارت هکر ها وجود دارد و آن هم استفاده از نرم افزارهایی است که هکرهای حرفه ای ساخته و ss7 را هدف قرار داده اند.

ما چگونه می توانیم از آموزش هک شماره تلفن استفاده کنیم ؟

آموزش هک شماره تلفن مبحثی نیست که در یک مقاله گنجانده شود و سپس هر کسی با کسب مقدار کمی دانش در این زمینه بتواند هک شماره موبایل افراد را انجام دهد. چرا که تنها هکرهای حرفه ای با کسب سالها تجربه و آموزش قادر به انجام چنین کاری هستند.

اما اگر قصد هک گوشی یک فرد خاص را دارید و می خواهید بدون دسترسی به گوشی و از راه دور بتوانید به اطلاعات موجود در آن دسترسی پیدا کنید ، تنها راهی که شما را خیلی زود به این هدف می رساند استفاده از نرم افزار هک شماره موبایل می باشد.

اگر فکر می کنید که بدون استفاده و دانلود نرم افزار نفوذ به گوشی دیگران هم می توانید این کار را انجام دهید ، باید بدانید که توانایی انجام هک نیازمند سالها آموزش در زمینه برنامه نویسی و دیگر مهارت های مرتبط می باشد. اما نرم افزارهای هک سالها مهارت و تجربه یک تیم حرفه ای را در اختیار شما قرار می دهند.

آموزش هک شماره تلفن

آموزش هک شماره تلفن با نرم افزار هک

معرفی نرم افزار هک شماره تلفن

یکی از بهترین برنامه های هک که توسط کاربلدترین هکرهای ایران ساخته شده و در نسخه های مختلف در اختیار عموم قرار گرفته است ، نرم افزار plc spy می باشد.

Plc spy اولین و تنها برنامه هک شماره در ایران می باشد که با هدف نظارت بر فرزندان در فضای مجازی توسط سامانه کنترل فرزند طراحی و ارائه شده است. با استفاده از این برنامه بدون اینکه نیاز به نوشتن کدهای پیچیده داشته باشید، می توانید به تمامی اطلاعات گوشی فرزند خود دست پیدا کرده و کنترل کاملی روی آن داشته باشید.

این برنامه با هک کردن شماره تلفن و سپس نفوذ به اطلاعات موجود در گوشی ، موقعیت مکانی هدف را از دستگاه متصل دریافت کرده و در بازه های زمانی مشخص و از طریق اینترنت به سرور ارسال می کند.  PLC سپس سرور اطلاعات دریافتی را به کامپیوتر یا موبایلی که نرم افزار روی آن نصب هست ارسال می کند.

حتی اگر فرزند شما انواع و اقسام برنامه‌های امنیتی را بر روی گوشی خود نصب کند، خللی در روند این هک ایجاد نخواهد کرد؛ چراکه این هک بر روی شبکه‌ی مخابراتی اتفاق می‌افتد نه بر روی خود گوشی.

نسخه های برنامه plc spy

این نرم افزار در سه نسخه ساخته شده است :

1 : نسخه اول نیاز به دسترسی به گوشی فرزند و نصب در آن دارد. اما پس از نصب برنامه به طور خودکار از گوشی فرزند مخفی شده و هرگز قادر به پیدا کردن آن نخواهد شد.

2 : نسخه دوم نسخه ی هک با شماره تلفن می باشد.  به دلایل امنیتی و حفظ حریم خصوصی برای هک با این نسخه علاوه بر شماره تلفن به شماره سریال گوشی هم نیاز دارید.

3 : نسخه سوم که جدید ترین نسخه می باشد و با نام plc plus عرضه شده است ، امکانات منحصر به فردی همچون ضبط مکالمات تماس ها و مشاهده تصاویر اطراف با دوربین گوشی فرزند را نیز ارائه می دهد.

plc plus که کامل ترین و بهترین نسخه می باشد نیازی به دسترسی به گوشی فرزند نداشته و به شما این امکان را می دهد که برنامه را با ظاهر یک برنامه کاربردی ( هر برنامه ای که شما بخواهید ) برای فرزندتان ارسال کنید ، سپس از او بخواهید برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک برنامه به طور خودکار نصب و از روی گوشی فرزندتان حذف خواهد شد.

 

هک تلگرام بدون نیاز به گوشی طرف مقابل

قابلیت های نرم افزار plc spy

تمامی نسخه های این نرم افزار شامل قابلیت های زیر می باشند :

  • نمایش موقعیت مکانی و مسیرهای طی شده
  • نمایش اطلاعات اپلیکیشن ها از جمله تلگرام ، اینستاگرام و … از طریق نفوذ به دیتابیس گوشی ( هک همه شبکه های مجازی  )
  • نمایش پیامکها
  • نمایش لیست تماس ها
  • نمایش تصاویر موجود در گالری
  • و …

برای کسب اطلاعات بیشتر ، دانلود و آموزش نصب برنامه هک گوشی plc spy به صفحه ی اصلی سایت که لینک آن را در زیر قرار داده ایم مراجعه نمایید.

دانلود برنامه هک گوشی plc spy

 

 

دیگر روش های هک شماره تلفن

پس از تماس با برخی از کارشناسان امنیتی ، معلوم می شود که یافتن جزئیات مهم در مورد زندگی شخصی فقط با یک شماره تلفن بسیار شگفت آور و سود آور است . یکی از کارشناسان امنیت سایبری در نمای کلی VPN ، به Reader’s Digest می گوید: “در دستان اشتباه ، شماره تلفن شما می تواند برای سرقت هویت شما و گرفتن تقریباً هر حساب آنلاین شما استفاده شود.”

روش های مختلفی وجود دارد که یک هکر می تواند با استفاده از شماره تلفن زندگی شما را زیر و رو کند. در اینجا برخی از روشهایی که مجرمان می توانند شما را هدف قرار دهند .

داده کاوی به روش آسان

ساده ترین راه سوء استفاده از شماره تلفن ، تایپ ساده آن در سایت های جستجوی افراد مانند WhoEasy ، Whitepages و جستجوی سریع افراد است. به گفته کارشناس فناوری ، برتون کلسو ، این سایتها می توانند اطلاعات شخصی شما را در کمتر از چند ثانیه فاش کنند.

افراد در سایت های جستجو اطلاعات شخصی شما را خریداری می کنند . سپس آن را به افرادی که اطلاعات شما را می خواهند مانند هکرهایی با شماره تلفن شما می فروشند. اطلاعات یافت شده از طریق این سایت ها شامل آدرس ، ورشکستگی ، سوابق کیفری و نام و آدرس اعضای خانواده شما است. همه اینها را می توان برای باج خواهی ، پیگرد قانونی ، داکس یا سرقت هویت استفاده کرد.

شماره گیری مجدد شما

یک روش دیگر این است که با ارائه دهنده شرکت مخابراتی تلفن همراه شما تماس گرفته شود. سپس ، هکر می تواند باعث شود شماره شما به تلفنشان برسد. از آنجا ، هکر وارد حساب ایمیل شما می شود. البته ، آنها رمز ورود شما را ندارند . اما نیازی هم به آن ندارند. آنها فقط روی “رمز ورود خود را فراموش کرده اند” کلیک کرده و پیوند بازنشانی را به تلفن خود ارسال می کنند. سپس از شماره تلفن شما استفاده می کنند. هنگامی که هکر به حساب ایمیل شما دسترسی پیدا کرد ، دسترسی به هر یک از حساب های آن ها آسان است.

اگرچه بسیاری از ارائه دهندگان خدمات از برخی ویژگی های امنیتی برای جلوگیری از تعویض تلفن توسط کلاهبرداران برخوردار هستند .اگر شخصی شماره تلفن شما را داشته باشد ، ممکن است بتوانند اطلاعات کافی درباره شما را برای عبور از سوالات امنیتی پیدا کنند. مخصوصا اگر فردی آموزش هک شماره تلفن را به دقت دنبال کرده باشد و حرفه ای باشد، می تواند بخش مهمی از اطلاعات شما را از شما بگیرد.

آموزش هک شماره تلفن

کلاهبرداری

طبق داده های جمع آوری شده توسط YouMail نزدیک به 26 میلیارد تماس کلاهبرداری در سال 2019 انجام شده است . کلاهبرداران هوشمندتر هم می شوند. اکنون آنها از روشی به نام حقه بازی استفاده می کنند. تا کلاهبرداری از شما را راحت کنند. کلاهبرداری هنگامی است که کسی شماره تلفن شما را در شناسه تماس گیرنده ظاهر می کند .در حالی که در واقع شما نیستید که تماس برقرار می کنید.

به عنوان مثال ، یک کلاهبردار یک بار شماره تلفن همسرم را جعل کرد تا من فکر کنم او با من تماس می گیرد. هدف این بود که من را فریب دهد تا جواب تلفن را بدهم. این موثر واقع شد .، زیرا اگر شرایط اضطراری باشد و دخترم به من احتیاج داشته باشد چه می شود؟. وقتی کلاهبرداری شما را مجبور به برداشتن تلفن می کند ، آنها این فرصت را دارند که شما را به هر طرحی که در نظر گرفته اند فریب دهند. مانند اینکه شما را فریب دهند تا اطلاعات کارت اعتباری خود را به آنها بدهید.

جعل شماره تلفن خیلی طول نمی کشد. برنامه ها و وب سایت هایی وجود دارند که به کلاهبرداران اجازه می دهند به راحتی شماره تلفن را تایپ کرده و تماس بگیرند. فوق العاده آسان و سریع است ، که باعث جذابیت کلاهبرداران می شود.

پیام کوتاه کلاهبرداری

کلاهبرداران همچنین می توانند برای ارسال پیام های متنی مخرب از شماره تلفن شما استفاده کنند. به گفته ری والش ، متخصص حریم خصوصی دیجیتال در ProPrivacy ، این نوع کلاهبرداری “smishing” نامیده می شود.

در این متن ها ، کلاهبرداران می توانند پیوندهایی را ارسال کنند. که می تواند تلفن شما را با بدافزار آلوده کند .می تواند اطلاعات شخصی شما را بدزدد. یا آنها می توانند با تظاهر به بانک ، IRS یا پزشک بودن شما را کلاهبرداری کنند. بعنوان شخصی که به او اعتماد دارید ، کلاهبرداران سعی می کنند شما را فریب دهند و به آنها اطلاعات شخصی و شماره کارت اعتباری را بدهند.

آموزش هک شماره تلفن

هک شماره تلفن چه خطراتی دارد

خطرات هک شماره تلفن

وقتی یک هکر اطلاعات شما را می دزدد ، تنها شما را در معرض نقض داده قرار نمی دهد. همچنین می تواند کارفرمایان شما را در معرض هک قرار دهد. با شماره تلفن شما ، یک هکر می تواند رمزعبور را به حساب ایمیل شما تغییر دهد و کنترل آن را بدست آورد.

کارمندان اخراج شده اخیر نیز می توانند از دسترسی خود به شرکت برای هک کردن آن استفاده کنند. در این مقاله با از بین بردن دسترسی آنها به بسیاری از سیستم ها ، از جمله تلفن های شرکت ، برخی از راه های جلوگیری از این نقض شرح داده شده است. از طریق این نقض ، آنها می توانند اسناد زیادی را پیدا کنند که می تواند اطلاعات خصوصی کارفرمای شما را در معرض هکر قرار دهد. سپس هکرها می توانند این اطلاعات را به بالاترین پیشنهاد فروش بفروشند.

هکرها همچنین ممکن است دوستان و خانواده شما را هدف قرار دهند. آنها ممکن است با ارائه یک داستان جعلی مخاطبین شما را متقاعد کنند که برای آنها پول یا اطلاعات شخصی ارسال کنند.

با شماره تلفن شما ، یک هکر می تواند هرگونه اطلاعات خصوصی را که در هر حسابی دارید نقض کند. این سهولت یافتن شماره تلفن ها برای آنها انجام این کار را بسیار ساده می کند. یک هک ساده شماره تلفن می تواند شما ، دوستان و خانواده و حتی کارفرمای شما را در معرض خطر نقض داده قرار دهد.

راه های محافظت از خود

به نظر می رسد افرادی که آموزش هک شماره تلفن را دیدند ترسناک باشند!.  راه های مختلفی برای جلوگیری از ورود هکر به حساب شما وجود دارد. بسیاری از حامل های اصلی به شما امکان می دهند رمز ورود ثانویه را در حساب خود تنظیم کنید. اگر می خواهید از هک شماره تلفن خود جلوگیری کنید، باید نکات امنیتی را به شدت رعایت کنید.

گزینه دیگر این است که با ارائه دهنده سرویس تماس بگیرید تا گذرواژه یا پین ثانویه برای حساب شما تنظیم شود. با وجود گذرواژه ثانویه می تواند برای هکرها دشوار باشد که “شماره شما را بیرون بکشد”. بدون توانایی انجام این کار ، آنها تقریباً هیچ توانایی در گرفتن حساب های شما از طریق کلاهبرداری پورت ندارند.

اگرچه این یک لایه امنیتی دیگر به حساب های شما اضافه می کند ، اما نمی تواند کاملا از شما محافظت کند.

دادن شماره تلفن خود به شرکت ها یا وب سایت ها اکنون بسیار رایج است .اما این می تواند ما را در معرض خطر بالایی قرار دهد. با گزینش در مورد جایی که شماره تلفن خود را می دهید ، می توانید از خود در برابر هکرها محافظت کنید.

آموزش هک شماره تلفن

روش های محافظت در برابر هک

شماره تلفن شما در شبکه ها

به عنوان مثال ، دادن شماره خود به وب سایت ها یا برنامه ها ممکن است امن به نظر برسند ، اما احتمال یافتن شماره شما در محلی برای فروش آنلاین را افزایش می دهد. هکرها می توانند یک شماره تلفن پیدا کنند و از سایت هایی مانند WhitePages Premium برای یافتن اطلاعات اولیه از شماره شما استفاده می کنند.

در وهله اول یک راه آسان برای جلوگیری از این مسئله این است که شماره تلفن خود را به هیچ سایت یا برنامه ای که کاملاً به آن اعتماد ندارید ، ندهید. هرگز دادن شماره خود برای همه امکان پذیر نیست . اما باید دقت کنید که لازم نیست به هر فردی که می رسید شماره خود را بدهید!.

برخی از موسسات ، مانند بانک شما ، می توانند با اطلاعات خصوصی مانند شماره شما اعتماد کنند. اما حتی اگر یک شرکت بزرگتر قابل اعتماد به نظر می رسد ، باید همیشه هوشیار باشید. اطمینان حاصل کنید که جوانب مثبت و منفی هر بار دادن شماره تلفن خود را زیر سوال می برید.

احراز هویت دو عاملی

ممکن است شرکت ها شماره شما را برای احراز هویت دو عاملی یا راهی برای بازیابی رمز گمشده درخواست کنند. اگرچه به نظر می رسد این یک مرحله ضروری در تأمین امنیت حساب شما باشد . اما روشهای دیگری برای انجام این مراحل وجود دارد. برخی از شرکت ها ممکن است یک برنامه ثانویه داشته باشند که کدی برای احراز هویت دو عاملی تولید می کند.

ایجاد شماره تلفن دوم همه با هم برای به اشتراک گذاشتن با سایت های غیرقابل اعتماد گزینه دیگری برای محافظت در برابر هک شدن شماره تلفن است.

عملکرد همه این برنامه ها به طور مشابه است. هر یک از آنها شماره جدیدی برای شما ایجاد می کنند .هرگونه تماس یا پیامک با آن شماره از طریق برنامه انجام می شود. شماره تلفن واقعی شما کاملاً از هر کسی که شماره دوم را به او می دهید جدا و پنهان است.

پیشرفت های فن آوری اکنون به هکرها این امکان را می دهد تا از طریق شماره تلفن هایشان اطلاعات اولیه درباره افراد را بدست آورند. اما به صورت کلی برای اینکه در امان بمانید این سه مورد زیر را دنبال کنید.

شماره خود را تا آنجا که ممکن است خصوصی نگه دارید.
رمز عبور ثانویه را با شرکت مخابراتی خود تنظیم کنید.
در سایتهای مشکوک از شماره دیگری استفاده کنید.

اینها همه روشهای عالی برای کاهش احتمال هک شدن شما از طریق شماره تلفن شماست. تنها راه مطمئن این است که شماره خود را کاملاً خصوصی نگه دارید.

 

چگونه از خود محافظت کنید؟

همه کارشناسانی که با آنها تماس گرفتم توصیه کردند برای مقابله با سوء استفاده از شماره تلفن خود ، آن را تا حد ممکن کم به اشتراک بگذارید .بسیاری از برنامه ها و سرویس ها برای تأیید هنگام ورود به سیستم به شماره سلول احتیاج دارند. با انتقال داده های خود به این برنامه ها احتمال انتقال شماره سلول به اشخاص ثالث و تجمع داده ها را افزایش می دهید.

دادن شماره تلفن خود به دوستان و خانواده و پزشک خود را محدود کنید. برای همه افراد دیگر ، شما به یک شماره مجازی احتیاج دارید.

استفاده از یک سری نرم افزار ها می تواند تماس ها را به تلفن شما هدایت کند .بنابراین نیازی نیست شماره واقعی خود را که به اطلاعات شخصی شما پیوند دارد به کسی بدهید. می توانید از طریق Google Voice اقدام کنید. یا از طریق سرویس هایی مانند Burner شماره مجازی را بصورت رایگان تنظیم کنید.

بر روی پیوند ها کلیک نکنید!

همچنین ، هرگز بر روی پیوندهایی که در پیام های متنی برای شما ارسال شده کلیک نکنید . حتی اگر به نظر می رسد از یک مخاطب مطمئن ارسال شده اند. اگر بانک ، شرکت کارت اعتباری ، پزشک یا خدماتی که از طریق آن با شما تماس می گیرند از طریق پیامک با شما تماس می گیرند .مهم این است که شما باید با استفاده از یک شماره تأیید شده از وب سایت خود با آنها تماس بگیرید .تا تأیید کند که ارتباطات از طرف آنها برای جلوگیری از بدافزار یا کلاهبرداری ارسال شده است. در اینجا نحوه متوقف کردن پیام های هرزنامه در iPhone یا Android وجود دارد.

میلر توصیه می کند برای محافظت از خود در برابر تغییر مسیر شماره های خود توسط هکرها ، از شرکت مخابراتی تلفن همراه خود بخواهید که یک لایه امنیتی اضافی مانند گذرواژه یا شماره پین ​​به حساب شما اضافه کند.

نتیجه

همه این مراحل می تواند به حفظ اطلاعات شخصی شما کمک کند .اما فقط تا حدی کار می کند. اطلاعات شخصی شما احتمالاً قبلاً به سایتهای جستجوی افراد فروخته شده است . در حالی که می توانید برای حذف اطلاعات خود به این سایتها درخواست ارسال کنید . این یک کار سخت است. بعلاوه ، سایت ممکن است بعداً اطلاعات شما را دوباره ارسال کند.

بنابراین ، در پایان ، ممکن است راهی برای جلوگیری کامل از دسترسی هکرها و کلاهبرداران به شماره تلفن شما وجود داشته باشد. اگرچه دانستن اینکه شخصی با شماره شما چه کاری می تواند انجام دهد ، می تواند از کلاهبرداری جلوگیری کند.همچنین اطلاعات شما را از گسترش بیشتر محافظت کند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید