آموزش هک رایگان و حرفه ای ❤️ برای تازه واردان به دنیای امنیت و تست نفوذ

آموزش هک رایگان و حرفه ای ❤️ برای تازه واردان به دنیای امنیت و تست نفوذ

بورس
بورس / هر آنچه درباره بورس باید بدانید
می 3, 2020
هک اینستاگرام
هک اینستاگرام در 10 دقیقه ❤️ 100% تضمینی بدون نیاز به دسترسی به گوشی هدف
می 14, 2020

آموزش هک رایگان و حرفه ای ❤️ برای تازه واردان به دنیای امنیت و تست نفوذ

آموزش هک رایگان

آموزش هک رایگان اولین عبارتی است که احتمالا هر شخصی که قصد یادگیری این حرفه را دارد سرچ می کند. همانطور که می دانید قبل از این که بخواهید وارد دنیای هک شوید. می بایست درباره امنیت سایبری و عملکرد هک در دنیای امنیت، اطلاعاتی داشته باشید. بعد از کسب اطلاعات باید مطالب و یا کلیپ هایی که آموزش هک رایگان را دارند مطالعه کنید.  سپس می توانید به سراغ هک رفته و در دوره های حرفه ای آن نیز شرکت کنید.

ما نیز در این مقاله دو مرحله ابتدایی و لازم برای هکرهای تازه وارد، یعنی کسب اطلاعات درباره امنیت سایبری و آموزش هک رایگان را در این مقاله گنجانده ایم. اما به عنوان یک هکر تازه وارد این نکته را به یاد داشته باشید که هکر بودن همیشه به معنای نفوذ به اطلاعات شخص و یا سازمانی نیست. گاهی یک هکر کلاه سفید می تواند به اشخص و سازمان های مختلف در جهت حفظ اطلاعات مهمشان کمک شایانی نماید.

هک چیست ؟ چه اهمیتی در دنیای سایبری دارد؟

هک کردن ، شناسایی نقاط ضعف در سیستم های رایانه ای یا شبکه ها برای سوء استفاده از نقاط ضعف آن برای دستیابی به اطلاعات خاصی است. اما هک چه خطراتی برای افراد و سازمان ها دارد؟ و چگونه می توان جلوی آن را گرفت؟

کامپیوترها و گوشی های موبایل و حتی استفاده از شبکه های اجتماعی برای اجرای مشاغل موفق اجباری شده اند. از همین رو هک این تجهیزات و یا هک تلگرام و هک اینستاگرام یک شرکت به نگرانی بزرگ در زمینه امنیت سایبری تبدیل شده است. با استفاده از آسیب پذیری های موجود در سیستم های رایانه ای می توان اطلاعات حساسی را به افراد یا سازمان های اشتباه ارائه داد. و یا عملکردهای یک گروه را غیرفعال کرد. این آسیب پذیری های امنیتی معمولا برای مشاغل بزرگ رخ می دهد. و در بسیاری از کارهایشان مشکلات بزرگی ایجاد می شود. در نتیجه امنیت سایبری یک نیاز مهم در عصر فناوری و برای بسیاری از مشاغل می باشد.

شبکه های رایانه ای دارای آسیب پذیری هستند. بنابراین برای اطمینان از عدم دسترسی به اطلاعات حساس ، سازمانها از اقدامات امنیتی از جمله برنامه ها ، افراد آموزش دیده ( هکرها ) و روش های مبتنی بر هوش مصنوعی برای بستن هرگونه حفره استفاده می کنند. همچنین این سازمان ها دوره های آموزش هک رایگان را برای کارمندانشان می گذارند تا هرچه بیشتر با این مسائل آشنا شوند.

جرایم سایبری رو به افزایش است. اما این بدان معنی نیست که سازمانها پاسخ نمی دهند. سازمان های کوچک و بزرگ با استخدام نیروی های متخصص در زمینه هک و امنیت تمام سعی خود را می کنند، تا از آسیب های احتمالی جلوگیری به عمل آورند. اما اگر شما هم می خواهید یکی از این نیروهای متخصص در زمینه هک باشید. و به دنبال آموزش هک رایگان هستید. پیشنهاد می کنیم ادامه این مقاله را مطالعه نمایید.

در مورد امنیت سایبری بیشتر بدانید

همانطور که گفتیم هک کردن یک مسئله مهم برای سازمان های مختلف می باشد. اما خوشبختانه موارد زیادی وجود دارد که سازمان ها می توانند انجام دهند. آنها می توانند با استفاده از نقاط ضعف به روش های مختلف ، از سیستم عامل های خود محافظت کنند. هکرهای کلاه سفید سعی می کنند در معرض سیستم قرار بگیرند تا آسیب پذیری های احتمالی را در معرض نمایش بگذارند. هوش مصنوعی می تواند حرکات افراد درون سیستم را تجزیه و تحلیل کرده و به سرعت نقاط دوردست را شناسایی کند.

شما می توانید برای کمک به افراد و سازمان ها در حفظ امنیت، صاحب یک شغل پر درآمد شوید. یادگیری در مورد چیزهایی مانند امنیت رایانه می تواند به شما در آماده سازی عصر فنی با سرقت هویت و حملات سایبری بطور روزافزون کمک کند. برای این کار نیز نیازمند گذراندن دوره های حرفه ای و به روز هستید اما پیش از آن به آموزش هک رایگان اکتفا کنید و پس از این که از علاقه مندی خود به این حرفه مطمئن شدید به سراغ یادگیری حرفه ای بروید.

انواع هکرها را بشناسید

قبل از این که شروع به آموزش هک رایگان کنیم. می خواهیم شما را با چند نوع از هکرها که فعالیت های عمده دنیای هک و امنیت دست آنهاست، آشنا کنیم.

هکرهای “کلاه سیاه”

اصطلاح “کلاه سیاه” از فیلم های غربی سرچشمه گرفت. جایی که افراد بد کلاه سیاه پوشیدند. و بچه های خوب کلاه سفید پوشیدند.
هکر کلاه سیاه فردی است که سعی در بدست آوردن غیرمجاز اطلاعاتی خاص از طریق سیستم یا شبکه برای سوء استفاده از آنها به دلایل مخرب دارد.

هکر کلاه سیاه هیچ اجازه و یا مجوزی برای به خطر انداختن اهداف خود ندارد. آنها سعی می کنند با به خطر انداختن سیستم های امنیتی ، تغییر عملکردهای وب سایت ها و شبکه ها یا خاموش کردن سیستم ها ، خسارت وارد کنند. آنها غالباً این کار را برای سرقت یا دستیابی به رمزهای عبور ، اطلاعات مالی و سایر اطلاعات شخصی انجام می دهند.

آموزش هک رایگان

هکرهای “کلاه سفید”

از طرف دیگر ، هکرهای کلاه سفید با افراد خوب همکاری می کنند. آنها با سازمان ها برای تقویت امنیت یک سیستم همکاری می کنند. یک کلاه سفید اجازه دارد اهداف را در قوانین مقرر درگیر کند. هدف از آموزش هک رایگان در اینجا تبدیل شدن هکرهای تازه کار به هکرهای کلاه سفید می باشد.

هکرهای کلاه سفید اغلب به عنوان هکرهای اخلاقی یاد می شوند. این افراد در زمینه ابزارهای هک اخلاقی ، تکنیکها و روشهایی برای تأمین امنیت سیستمهای اطلاعاتی سازمان تخصص دارند.

برخلاف هکرهای کلاه سیاه ، هکرهای اخلاقی از شبکه های امنیتی سوءاستفاده می کنند و در صورت مجاز بودن این کار به دنبال پشتیبان می گردند. هکرهای کلاه سفید همیشه آسیب پذیری موجود در سیستم امنیتی شرکت را فاش می کنند تا قبل از بهره برداری توسط بازیگران مخرب ، این مشکل برطرف شود.

بسیاری از شرکت ها مانند فیس بوک ، مایکروسافت و گوگل نیز از هکرهای کلاه سفید استفاده می کنند.

“هکرهای خاکستری”

هکر های کلاه خاکستری از شبکه ها و سیستم های رایانه ای به روشی که کلاه سیاه انجام می دهند بهره می گیرند. اما این کار را بدون هیچ گونه قصد مخرب انجام می دهند. و تمام نقاط ضعف و آسیب پذیری را در اختیار آژانس های اجرای قانون یا سازمان های اطلاعاتی قرار می دهند.

معمولاً هکرهای کلاه خاکستری در شبکه و هک در سیستم های رایانه ای گشت می زنند. تا به مدیر یا مالک اطلاع دهند که سیستم / شبکه آنها حاوی یک یا چند آسیب پذیری است که باید بلافاصله برطرف شود. کلاه های خاکستری همچنین ممکن است هک شده را اخاذی کنند و پیشنهاد می کنند نقص را با هزینه اسمی اصلاح کنند.

آموزش هک رایگان

حال که با هک و انواع هکر ها آشنا شدید. نوبت به آموزش هک رایگان می رسد.
یکی از مشکلات همیشگی کاربران ایرانی که تازه وارد دنیای امنیت شده اند یا قصد ورود به این حوزه را دارند. این است که با مفاهیم اولیه آشنایی ندارند. و یا این که اصلا نمی دانند از کجا باید شروع کنند. چه مراحلی را باید طی کنند؟ از همین رو قصد مراحل ورود به دنیای هک و امنیت را به طور خلاصه و با ذکر اصطلاحات موجود در حوزه هک، در ادامه بیاوریم.

مرحله اول : یادگیری زبان‌های برنامه نویسی

هکرها علاقه زیادی به برنامه نویسی دارند و به آن به چشم یک بازی هوش نگاه می کنند. برای تبدیل شدن به یک هکر حرفه ای، حتما باید به برنامه نویسی علاقه مند باشید و زبان های مختلف آن را بشناسید و با آنها کار کنید.

برای یادگیری زبان های برنامه نویسی بهتر است ابتدا یک زبان را به خوبی یادبگیرید و سپس زبان های دیگر را به ترتیب فرابگیرید. با یادگیری یکی از زبان های برنامه نویسی به طور کامل، کار با زبان های دیگر بسیار برایتان راحت خواهد شد. در اینجا ابتدا توضیح کاملی درباره برنامه نویسی می گوییم و سپس لیستی از زبان های موردنیاز برای یک هکر را به شما خواهیم گفت. در دوره های آموزش هک رایگان که در سطح اینترنت زیاد است. تا حدودی زبان های برنامه نویسی را می توانید فرابگیرید.

زبان‌های برنامه‌نویسی ساختارهای زبانی دستور مداری در رایانه‌ها هستند. که به‌وسیلهٔ آن‌ها می‌توان یک الگوریتم را توسط ساختارهای دستوری مختلف برای اجرای رایانه توصیف کرد. و با این روش امکان نوشتن برنامه جهت تولید نرم‌افزارهای جدید به وجود می‌آید. معمولاً هر زبان برنامه‌نویسی دارای یک محیط نرم‌افزاری برای وارد کردن متن برنامه، اجرا، همگردانی و رفع اشکال آن هستند.

یک زبان برنامه‌نویسی یک زبان مصنوعی انگلیسی است. که برای بیان محاسباتی که توسط یک ماشین (مخصوصا رایانه) قابل انجام است، طراحی شده‌ است. الگوریتم دقیق را بیان می‌کنند، یا روشی برای ارتباط انسانند.

بسیاری از زبان‌های برنامه‌نویسی تعدادی قالب از ویژگی‌های نوشته شده دستوری(syntax) و معناشناسی (semantics) دارند. چرا که رایانه‌ها به دستورهای دقیقاً مشخص نیاز دارند. برخی توسط سند خصوصیات (specification document) تعیین شده‌اند.

آموزش هک رایگان

تعدادی از زیان های برنامه نویسی برای آموزش هک رایگان

زبان C و ++C :

یکی از مهمترین زبان های برنامه نویسی برای هک هوش مصنوعی می باشند . که به عنوان اولین زبان نیز در رشته های کامپیوتری در دانشگاه ها اموزش داده می شود. همه متخصصان هک و امنیت می بایست به این دو زبان مسلط باشند چرا که زبان های مدرن دیگر مانند پایتون، جاوا، پی اچ پی و … با زبان C نوشته شده اند. همچنین زبان C پایه نوشتن سیستم عامل هایی همچون ماکروسافت و لینوکس است.

برنامه نویسی شی گرا نیز برپایه زبان ++C نوشته شده است و تمامی زبان هایی که پس از آن از روش شی گرایی استفاده کرده اند، خودشان با استفاده از زبان ++C نوشته شده اند.

زبان Python:

شاید بتوان گفت که یادگیری این زبان از سایر زبان ها راحت تر و ساده تر است. بسیاری از متخصصین امنیت برای انجام فرآیند های تکراری نفوذ از زبان Python  استفاده می کنند. اگر این زبان را فرا بگیرید می‌توانید به سادگی exploit‌ها را بخوانید و برای خود exploit‌های کاربردی بنویسید.

زبان برنامه نویسی PHP:

از این زبان برای نوشتن قالب سایت های اینترنتی استفاده می کنند و می توان گفت که PHP قلب تپنده اکثر سایت‌های اینترنتی است و یادگیری آن به شما کمک می کند تا بتوانید حجم وسیعی از فعالیت‌ها را در زمان کوتاه انجام دهید.

زبان اسمبلی:

زبان اسمبلی از آن جهت مفید است که سطح پایین ترین زبانی است که پردازنده شما قادر به فهم آن می‌باشد. اگر با این زبان آشنا نباشید از exploit‌های زیادی محروم خواهید بود.

زبان SQL:

زبان SQL یک زبان برای ارتباط نرم افزار با پایگاه داده‌های رابطه‌ای تحت SQL است. حجم قابل توجه سایت‌هایی که در اینترنت هک می‌شوند بدلیل داشتن اشکالات در SQL خود آسیب پذیرند. با یاد گرفتن این زبان و آموختن تکنیک‌های SQL Injection می‌توانید به میزان قابل توجهی قابلیت‌های نفوذگری خود را افزایش دهید.

زبان HTML و JavaScript :

در بین زبان های برنامه نویسی برای هک نمی شود که از جاوا اسکریپت صحبت کرد، اما به HTML اشاره نکرد. هسته اولیه وب نویسی همین دو زبان برنامه نویسی می باشند. هر فردی که بخواهد در زمینه طراحی صفحات وب فعالیت داشته باشد و مهارت کسب کند ابتدا باید زبان پایه HTML را به طور کامل بشناسد. بعد از یادگیری HTML، یادگیری JavaScript نیز آغاز می شود که یک زبان سمت کلاینت است.

مرحله دوم: لینوکس را بشناسید و آن را فرا بگیرید

زمانی که درباره لینوکس صحبت می شود. برخی افراد آن را هسته سیستم عامل معرفی می کنند. و برخی دیگر می گویند که لینوکس نوعی سیستم عامل همچون ویندوز است. برخی نیز تصور می کنند که لینوکس و اوبونتو (Ubunto) یکی هستند.

در ابتدا باید گفت که تصور بسیاری از کاربران در این باره صحیح است و لینوکس یا Linux به معنی هسته سیستم عامل می باشد. و زمانی که عبارت Linux به تنهایی بکار می رود همین مفهوم را می رساند. اما آن دسته دیگر که تصور می کنند لینوکس همان اوبونتو است و همچون ویندوز عمل می کند، در اشتباه هستند. در واقع کل سیستم عامل لینوکس (که همچون ویندوز می باشد) GNU/Linux است که متشکل از هسته لینوکس و ابزار گنو (GNU) می باشد.

با توجه به متن باز بودن لینوکس و انعطاف پذیری آن کاربردهای زیادی برایش وجود دارد. مثلا لینوکس در بخش امنیت جای خود را باز کرده و از این نوع سیستم عامل در شبکه زیاد استفاده می شود. گفته می شود حدود ۷۰ درصد فایروال (Firewall) های موجود از این نوع سیستم عامل می باشند. علاوه بر این رایگان بودن لینوکس نیز باعث افزایش تعداد کاربران آن شده است. بنابراین فردی که می خواهد وارد دنیای هک و امنیت شود، قبل از هر چیز باید کار با لینوکس را به خوبی بلد باشد.

مرحله سوم آموزش هک رایگان : یاد گیری مفاهیم شبکه

یک شبکه را می توان به عنوان گروهی از رایانه ها و سایر دستگاه های متصل به بعضی جهات تعریف کرد تا بتوانند داده ها را تبادل کنند.  هر یک از دستگاه های موجود در شبکه می توانند به عنوان یک گره در نظر گرفته شوند. هر کد دارای یک آدرس منحصر به فرد است.

اما افراد زیادی هستند که با شبکه و مفاهیم آن به خوبی آشنا نیستند. باید بدانید که برای تبدیل شدن به یک هکر به مفاهیم شبکه به شدت نیاز دارید. در ادامه تعدادی از مفاهیم اولیه شبکه را توضیح خواهیم داد.

پورت :

می توان گفت اصلی ترین عامل در ارتباط شبکه ای Port می باشد. که کارهای شبکه را به صورت خواندن و نوشتن در یک فایل شبیه سازی می کند. Port در واقع یک کانال ارتباطی است که اطلاعات را درون شبکه انتقال می دهد. معمولا شماره گذاری پورتها از 1 تا 65535 می باشد که از شماره 1 تا شماره 1024 سیستمی و استاندارد است.

IP :

مخفف Internet Protocol و یک‌ عدد 32 بیتی‌ است‌. که‌ پس‌ از اتصال‌ به‌ شبکه‌ (… , Internet , LAN) به‌ کامپیوتر ما متعلق‌ می‌گیرد. شکل کلی IP را می توان به صورت http://www.xxx.yyy.zzz در نظر گرفت که با هر بار اتصال به اینترنت این عدد تغییر می کند. به عنوان مثال در حال حاضر IP ما 213.155.55.104 است اما در اتصال بعدی ممکن است این عدد به 213.155.55.20 تغییر کند.

Telnet :

یکی از ابزارهای فوق العاده مهمی است که برای نفوذ سرور باید از آن اطلاع داشته باشید.این ابزار به پروتکل TCP/IP جهت کار کردن نیاز دارد. از این برنامه جهت اتصال به کامپیوتر مقصد از راه دور و اجرای برنامه از طریق خط فرمان آن استفاده می شود.Telnet از فایل های موجود در کامپیوتر مبدا استفاده نمی کند ، بلکه با منابع موجود در کامپیوتر مقصد یا همان سرور کار می کند . در واقع این برنامه یک ترمینال شبیه ساز است که اجازه اتصال به کامپیوتر مقصد را به شما می دهد. چگونه می توان با Telnet به کامپیوتر مقصد متصل شد؟

این کار بسیار راحت صورت می گیرد.ابتدا Telnet را در خط فرمان داس اجرا کنید وقتی پنجره آن ظاهر شد از منوی مربوطه ، گزینه Control>Remark System را کلیک کرده و قسمت نام میزبان (Host Name) آدرس کامپیوتر مقصد را وارد کنید.سپس پورت مربوطه را جهت اتصال مشخص کنید .البته بهتر است پورت را به خود Telnet محول کنید.پورتی که بطور معمول استفاده می شود پورت VT100 است.

بعد از این مراحل کلید Go meet را فشار دهید.به این ترتیب به کامپیوتر مورد نظر متصل می شوید.

آموزش هک رایگان با استفاده از نرم افزارهای نظارتی

تا به اینجا درباره هک و مراحل تبدیل شدن به یک هکر و گذراندن دوره های آموزش هک رایگان و فعالیت در حوزه امنیت صحبت کردیم. اما ممکن است شما از آن دسته افرادی باشید که قصد هکر شدن و فعالیت دراین زمینه را نداشته باشید. به دنبال آموزش هک رایگان نباشید و فقط بخواهید با استفاده از ابزارهایی اقدام به هک و نفوذ به کامپیوتر یا موبایل فردی دیگر کنید.
در واقع اگر شما دارای فرزندی باشید که به اینترنت و دستگاه های هوشمند دسترسی دارد، این حق را دارید که او را در هر لحظه کنترل کنید تا از هرنوع خطر احتمالی در امان نگهش دارید.
تعداد برنامه هایی که می تواند شما را در این امر یاری رساند، کم نیست. اما شما باید هوشمندانه و با توجه به توقعاتی که از یک برنامه نظارتی دارید، برنامه مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

نرم افزار نظارتی plc spy

برنامه plc spy یکی از برنامه هایی است که چندین سال است در این حوزه فعالیت داشته و توانسته رضایت بسیاری از مشتریان خود را کسب نماید. این برنامه با هدف نظارت بر فرزندان زیر 18 در فضای مجازی توسط سامانه کنترل فرزند طراحی و در اختیار والدین عزیز قرار گرفته است.
برنامه هک plc

این برنامه در دو نسخه ساخته شده است :

1-نسخه اول را میتوان بروی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب آیکون مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمیباشند .

2- نسخه دوم نرم افزار هک گوشی PLC این است که والدین با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به نظارت برگوشی فرزندان خود کنند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری کنند.

همچنین در آخرین نسخه این برنامه که با نام PLC PLUS منتشر شده است، شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند، نرم افزار به طور خودکار نصب شده و سپس از لیست برنامه های موبایل او پنهان می شود تا فرزندتان متوجه عملکرد برنامه نشود. با استفاده از این نسخه شما در واقع هک با لینک را انجام داده اید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت شنود مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

برای دانلود برنامه هک و دریافت فیلم آموزش نصب آن می توانید بر روی لینک قرمز رنگ زیر کلیک نمایید.

هک شماره موبایل با نرم افزار plc spy

دیدگاهتان را بنویسید