آموزش انواع هک و آشنایی با 10 روشی که هکرها برای هک شما استفاده می کنند.

آموزش انواع هک و آشنایی با 10 روشی که هکرها برای هک شما استفاده می کنند.

سفارش هک اینستاگرام با سامانه ی کنترل فرزند ( plc spy )
نوامبر 1, 2020
بالا بردن امنیت گوشی
بالا بردن امنیت گوشی / 10 نکته ی مهم برای افزایش امنیت تلفن های هوشمند
نوامبر 5, 2020

آموزش انواع هک و آشنایی با 10 روشی که هکرها برای هک شما استفاده می کنند.

آموزش انواع هک

آموزش انواع هک

با استفاده از چند ترفند ساده ، یک هکر می تواند در مورد اطلاعات غیر مجاز شخصی شما که احتمالا نمی خواهید افشا شود ، اطلاعاتی کسب کند. اطلاع از این تکنیک های معمول هک کردن و آموزش انواع هک مانند فیشینگ ، DDoS ، کلیک کردن و غیره ، برای ایمنی شخصی شما مفید خواهد بود.

توهک نتلیکال فعالیت غیرقانونی دستیابی به اطلاعات غیر مجاز با اصلاح ویژگی های سیستم و بهره برداری از نقاط ضعف آن است. در این دنیایی که بیشتر اتفاقات بصورت آنلاین رخ می دهد ، هک کردن فرصت های گسترده تری را برای هکرها برای دستیابی غیر مجاز به اطلاعات طبقه بندی نشده مانند اطلاعات کارت اعتباری ، جزئیات حساب ایمیل و سایر اطلاعات شخصی فراهم می کند.

بنابراین ، دانستن و آموزش انواع هک و برخی از تکنیک هایی که معمولاً برای دریافت اطلاعات شخصی شما به صورت غیرمجاز استفاده می شود ، نیز مهم است.

آموزش انواع هک

1 : Keylogger

Keylogger یک نرم افزار ساده است که  ضرباتی را که شما برروی صفحه کلید میزنید در یک فایل بر روی دستگاه شما ضبط می کند.

این فایل ها حتی ممکن است حاوی شناسه های ایمیل شخصی و رمزهای عبور شما باشد. همچنین به عنوان گرفتن صفحه کلید شناخته می شود ، می تواند نرم افزاری یا سخت افزاری باشد. در حالی که keylogger های نرم افزاری برنامه های نصب شده روی رایانه را هدف قرار می دهند ، دستگاه های سخت افزاری صفحه کلیدها ، انتشارات الکترومغناطیسی ، حسگرهای تلفن های هوشمند و غیره را هدف قرار می دهند.

کی لاگر یکی از دلایل اصلی این است که سایت های بانکی آنلاین به شما امکان استفاده از صفحه کلیدهای مجازی خود را می دهند. بنابراین ، هر زمان که در یک محیط عمومی با رایانه کار می کنید ، سعی کنید احتیاط بیشتری داشته باشید.

آموزش انواع هک

کی لاگر چیست

2 : انکار سرویس (DoS \ DDoS)

حمله Denial of Service یک تکنیک هک کردن و از بین بردن یک سایت یا سرور است که با سرریز کردن تعداد زیادی از سایت یا سرور با ترافیک زیاد به طوری که سرور قادر به پردازش تمام درخواست ها در زمان واقعی نیست و در نهایت خراب می شود.

در آموزش انواع هک ، این روش بسیار برای هکر ها محبوب است.  مهاجم ماشین مورد نظر را با تعداد زیادی درخواست برای سرریز کردن منابع ، غرق می کند که به نوبه خود ، تحقق درخواست های واقعی را محدود می کند.

برای حملات DDoS ، هکرها اغلب بات نت یا رایانه های زامبی را که فقط یک وظیفه دارند ، مستقر می کنند ، این است که سیستم شما را با بسته های درخواست طغیان می کنند. با گذشت هر سال ، با پیشرفت بدافزارها و انواع هکرها ، اندازه حملات DDoS مرتباً افزایش می یابد.

3 :استفاده از نرم افزارهای هک گوشی

در آموزش انواع هک یکی از راه های آسان برای هک کردن گوشی استفاده از نرم افزارهایی است که این کار را انجام می دهند.

برنامه های هک برای مخفی ماندن از دید کاربر، از یک سری شگرد هایی استفاده می نمایند که یافتن و در برخی موارد حتی پاک کردن آن ها مشکل بوده و به سادگی امکان پذیر نمی باشد. به عنوان نمونه می توان گفت تعدادی از این نرم افزار ها پس از نصب روی سیستم یا گوشی شما بلافاصله مخفی شده و در لیست نرم افزارهای نصب شده شما موجود نمی باشند. پس یافتن آن ها برای شما فوق العاده مشکل می گردد.

در این جا یکی از بهترین برنامه های هک موجود را معرفی می کنیم.

برنامه کنترلی PLC SPY

در صورتی که بخواهید به تک تک بخش های گوشی موبایل فرزند خود دسترسی داشته باشید کار برای شما بسیار سخت خواهد شد چرا که برای دسترسی به هر بخش مثلا پیامک ها، فایل ها، گالری، پیام های هر یک از شبکه های اجتماعی می بایست یک روش یا نرم افزار را پیاده کنید. اما با دانلود برنامه هک گوشی و نظارت بر فرزندان PLC SPY دیگر نیازی به آموزش هک شماره و قسمت های مختلف گوشی را ندارید و امکان هک و کنترل تمام گوشی فرزند شما فقط با نصب یک برنامه در گوشی او وجود دارد.

با استفاده از این برنامه می توانید نظارت کاملی بر فعالیت های فرزندتان داشته باشید. این برنامه به شما امکان ردیابی نامحسوس، مشاهده پیامک های دریافتی و ارسالی، لیست تماس ها، مخاطبین و تمام تصاویر موجود در گالری را می دهد.

برنامه هک گوشی plc spy

این برنامه در دو نسخه ساخته شده است :

1-نسخه اول را میتوان بروی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب آیکون مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمیباشند .

2- نسخه دوم نرم افزار هک گوشی PLC این است که والدین با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به نظارت برگوشی فرزندان خود کنند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری کنند.

همچنین در آخرین نسخه این برنامه که با نام PLC PLUS منتشر شده است، شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند، نرم افزار به طور خودکار نصب شده و سپس از لیست برنامه های موبایل او پنهان می شود تا فرزندتان متوجه عملکرد برنامه نشود. با استفاده از این نسخه شما در واقع هک با لینک را انجام داده اید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت شنود مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

برای دانلود برنامه هک و دریافت فیلم آموزش نصب آن می توانید بر روی لینک قرمز رنگ زیر کلیک نمایید.

هک با شماره موبایل با نرم افزار plc spy

4 :WAP جعلی

فقط برای سرگرمی ، یک هکر می تواند با استفاده از نرم افزاری اقدام به جعل یک نقطه دسترسی بی سیم کند. این WAP به مکان رسمی WAP متصل می شود. هنگامی که به WAP جعلی متصل شدید ، یک هکر می تواند مانند داده های بالا به داده های شما دسترسی پیدا کند.

این یکی از ساده ترین هک ها است و برای اجرای آن به یک نرم افزار ساده و شبکه بی سیم نیاز است. هر کسی می تواند WAP خود را به عنوان برخی از نام های قانونی مانند “WiFi فرودگاه هیترو” یا “WiFi استارباکس” نامگذاری کند و شروع به جاسوسی از شما کند. یکی از بهترین راه ها برای محافظت از خود در برابر چنین حملاتی استفاده از سرویس VPN با کیفیت است .

آموزش انواع هک

آموزش انواع هک و هک از طریق وای فای

5 : استراق سمع (حملات غیرفعال)

در آموزش انواع ه  ک ، این روش کمی متفاوت است. برخلاف سایر حملاتی که در طبیعت فعال هستند ، با استفاده از حمله غیرفعال ، یک هکر می تواند سیستم ها و شبکه های رایانه ای را کنترل کند تا برخی از اطلاعات ناخواسته را بدست آورد.

هدف شنود صدمه زدن به سیستم نیست بلکه کسب برخی اطلاعات بدون شناسایی است. این نوع هکرها می توانند ایمیل ، خدمات پیام رسانی فوری ، تماس تلفنی ، وبگردی و سایر روش های ارتباطی را هدف قرار دهند. کسانی که در چنین فعالیت هایی افراط می کنند به طور کلی هکرهای کلاه سیاه ، سازمان های دولتی و غیره هستند.

6. فیشینگ

فیشینگ یک روش هک است که با استفاده از آن هکر سایت های پربازدید را تکثیر می کند و با ارسال آن لینک جعلی ، قربانی را به دام می اندازد. با مهندسی اجتماعی ، یکی از پرکاربردترین و کشنده ترین وکتورهای حمله می شود.

هنگامی که قربانی سعی در ورود به سیستم یا ورود برخی از داده ها را دارد ، هکر با استفاده از تروجان در سایت جعلی اطلاعات خصوصی قربانی هدف را بدست می آورد. فیشینگ از طریق حساب iCloud و Gmail مسیر حمله ای بود که توسط هکرهایی که نشت “Fappening” را هدف قرار دادند ، انجام شد که شامل بسیاری از مشاهیر زن هالیوود بود.

اگر می خواهید در آموزش انواع هک  درباره ی فیشینگ اطلاعات مفصلی به دست آورید ، پیشنهاد می کنیم برروی لینک زیر کلیک کنید.

فیشینگ چیست ؟

7 : ویروس ، تروجان و غیره

ویروس یا تروجان ها برنامه های نرم افزاری مخربی هستند که در سیستم قربانی نصب می شوند و اطلاعات قربانیان را به هکر ارسال می کنند. آنها همچنین می توانند پرونده های شما را قفل کنند ، به تبلیغات کلاهبرداری بپردازند ، ترافیک را منحرف کنند ، داده های شما را خراب کنند یا در همه رایانه های متصل به شبکه شما پخش شوند.

با مراجعه به لینک ارائه شده در زیر می توانید علاوه بر آموزش انواع هک به طور مفصل درباره ی تروجان هم آموزش ببینید.

هک با تروجان

 

آموزش انواع هک

تروجان و آموزش انواع هک

8 : ClickJacking Attacks

ClickJacking همچنین با نام دیگری UI Redress شناخته می شود. در این حمله ، هکر UI واقعی را در جایی که قربانی باید کلیک کند پنهان می کند. این رفتار در بارگیری برنامه ، پخش فیلم و وب سایت های تورنت بسیار معمول است. در حالی که آنها بیشتر از این روش برای بدست آوردن دلار تبلیغاتی استفاده می کنند ، دیگران می توانند از آن برای سرقت اطلاعات شخصی شما استفاده کنند.

به عبارت دیگر ، در این نوع هک ، مهاجم کلیک های قربانی را که برای صفحه دقیق نیست ، بلکه برای صفحه ای است که هکر می خواهد شما باشید ، ربوده است. این کار با فریب یک کاربر اینترنت برای انجام عملی ناخواسته با کلیک کردن روی پیوند پنهان کار می کند.

9 : سرقت کوکی ها

کوکی های موجود در مرورگر ما اطلاعات شخصی مانند سابقه مرور ، نام کاربری و رمزهای عبور را برای سایت های مختلفی که به آنها دسترسی داریم ذخیره می کنند.

هنگامی که هکر به کوکی شما دسترسی پیدا کرد ، حتی می تواند به عنوان شما در مرورگر ، احراز هویت شود. یک روش محبوب برای انجام این حمله دستکاری بسته های IP کاربر برای عبور از ماشین مهاجم است.

این حمله که با نام های SideJacking یا Session Hijacking نیز شناخته می شود ، اگر کاربر از SSL (https) برای جلسه کامل استفاده نکند ، این حمله آسان است. در وب سایت هایی که رمز ورود و اطلاعات بانکی خود را وارد می کنید ، رمزگذاری برای آنها از اهمیت بالایی برخوردار است.

10 : حملات حفره آب

اگر از علاقه مندان کانال های Discovery یا National Geographic هستید ، می توانید به راحتی با حملات چاله آب ارتباط برقرار کنید. برای مسموم کردن یک مکان ، در این حالت هکر به در دسترس ترین نقطه فیزیکی قربانی برخورد می کند.

به عنوان مثال ، اگر منبع رودخانه مسموم شود ، در طول تابستان به کل قسمت حیوانات برخورد خواهد کرد. به همین ترتیب ، هکرها بیشترین مکان فیزیکی را برای حمله به قربانی هدف قرار می دهند. آن نقطه می تواند کافی شاپ ، کافه تریا و … باشد. ( شبکه های وای فای عمومی )

هنگامی که هکر از زمان بندی شما آگاه شد ، می تواند از این نوع حمله برای ایجاد یک نقطه دسترسی جعلی Wi-Fi استفاده کند.

با استفاده از این آنها می توانند وب سایت پربازدید شما را تغییر دهند تا آنها را به شما منتقل کنند تا اطلاعات شخصی خود را دریافت کنند. از آنجا که این حمله اطلاعات مربوط به کاربر را از یک مکان خاص جمع آوری می کند ، شناسایی مهاجم حتی دشوارتر است.

یکی از بهترین راه ها برای محافظت از خود در برابر این نوع حملات هکری ، پیروی از اقدامات اساسی امنیتی و به روز نگه داشتن نرم افزار / سیستم عامل خود است.

دیدگاهتان را بنویسید